İçeriğe Yönlendir

Taksit Ile Nasıl Telefon Alabilirim

Mehmet Salih Kan

Recommended Posts

Osman Nuri Köknar

Kredi kartı kullanımı ile alışverişi azaltayım derken faizli alışverişleri yükselttiler. Yapılacak şey miydi bu?

Yorum bağlantısı

Kredi kartı kullanımı ile alışverişi azaltayım derken faizli alışverişleri yükselttiler. Yapılacak şey miydi bu?

Onu diyorum... Vatandaş peşin fiyatına taksit yaptırarak alışveriş yapıyodu... Şimdi fazili kredi altına giriyolar ! Neymiş efendim kredi kartıyla alıyolarmş ödeme güçlüğü çekiyolarmış... Verdiğin krediyi sen mi ödüyosun ki ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Teknosada %10 'u Nakit gerisi 12 Taksit (En fazla) şeklinde satış yapılıyor.

Hem de 12 taksit. En son ne zaman gördünüz.
Yorum bağlantısı
Mehmet Salih Kan

Yok hocam sadece ticari kartlara taksit yapıyorlar

Sanalpazar'dan telefon harici başka bir kategori seçerek de yaptırabilirsiniz. :)

Tam olarak nasıl oluyor
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

kredi kartından taksitli nakit avans çekip peşin parayla alınır taksitle ödenir :D

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

En guzeli faturaya ek ödeme ile tlf almak bence.

Onlarında faizden pek bir farkı yok ki. Geçen aveaya baktım mesela. Piyasada 2000 TL olan telefonu ek ödeme seçeneğiyle 2600 TL'ye tekabül edecek şekilde veriyor :)

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Onlarında faizden pek bir farkı yok ki. Geçen aveaya baktım mesela. Piyasada 2000 TL olan telefonu ek ödeme seçeneğiyle 2600 TL'ye tekabül edecek şekilde veriyor :)

Eğer ki ayda 100 TL üstü bir fatura ödüyorsanız avantajlı paketler var alınabilir. Düşük ücretli fatura ile almak bence de sorun. Bir de taahhüt vereceksiniz. Sözleşmeyi iptal ettiğiniz zaman cezai şartlar var ve bunları da ödeme zorunda kalacaksınız. En iyisi biraz sabret belki bu düzenleme değişir.

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Eğer ki ayda 100 TL üstü bir fatura ödüyorsanız avantajlı paketler var alınabilir. Düşük ücretli fatura ile almak bence de sorun. Bir de taahhüt vereceksiniz. Sözleşmeyi iptal ettiğiniz zaman cezai şartlar var ve bunları da ödeme zorunda kalacaksınız. En iyisi biraz sabret belki bu düzenleme değişir.

Ben zaten ayda telefona 100 TL'den fazla ödeyebilsem taksitle uğraşmam telefonu peşin alırım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Salih Kan

Evet arkadaşın dediği gibi 2000tl lik bir telefon 2600 tlye kadar çıkıyor. Anladığım kadarıyla bunun bir yolu kalmamış en mantıklısı nakit avans çekip telefonu peşin almak.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sanalpazar'dan telefon harici başka bir kategori seçerek de yaptırabilirsiniz. :)

Sanalpazar kırkı kırk yarıyor.
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Operatörler Faturaya ek taksit yapıyor. En garanti yöntem.. :good1:  :good1:  

Operatör taahhüdüyle telefon alınmaz, peşin kredi çekip al geç bence.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Usta maas bankasindan taksitli nakit avans en ucuz yontem oluyor sanirim.

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

www.724tikla.com sitesi de taksitli satış yapıyor galiba. En son baktığımda devam ediyordu.

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Alacağınız telefonu gidip yerinde inceleyin ve garanti firmasının bilindik bir firma olmasına özen gösterin. Bunlar içinde en avantajlı yöntem nakit avans kullanarak satın almak bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...