İçeriğe Yönlendir

Bu Farları Çözebilir Misiniz ?

Uğur Samyeli

Recommended Posts

Uğur Samyeli

Dostlar iyi akşamlar.Bacanağın oğlanda bu aracın anynısından var.Aşağıdaki resimde gördüğünüz farlardan yaptırmak istiyormuş.Acaba bunlar xenonmu veya bixenon mu v.s.  v.s. Eğer çözebilirsek formdan bu işle uğraşan dostlardan birine yaptırtacağım...

pF4La0A.jpg?1?5163

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Birkan Ergin

Oktay ustaya ulaşın. Hayalinizdeki farı söyleyin. O size hayalinizin ötesinde bir far yapsın ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Abi, orjinal bi-xenon far bunlar.

Bir tek gündüz farı ampülü amber renkte takılmış. Gece Uçuşunda İlker Kemal var. O yapar, bizde Oktay zaten halleder.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Bunlar junyan stili özel farlara benziyor sanki...

Ali  Volkswagen Scirocco  araç resimdekinin aynısı,tutturmuş bu farlardan istiyorum diye.Serviste taktıracakmış.Bırakmadım kazığın alasını yiyecek çünkü..

Abi, orjinal bi-xenon far bunlar.

Bir tek gündüz farı ampülü amber renkte takılmış. Gece Uçuşunda İlker Kemal var. O yapar, bizde Oktay zaten halleder.

Servet formda ilgili olan başta Oktay Bey biliyorum Ö.M attım ama henüz dönmedi..

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bunlar oem bixenon. Afl, far yıkama, bcm, otomatik far yükseklik, far ampül balast 3000TL yi bulur.

Bixenon uygulaması BCm değişimi olmadan yapılırsa arıza ışığı yanacak ve muhtemelen farlar sönükken sellektör yapmayacak.

http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/volkswagen/scirocco/scirocco-1k/arac-dis-uygulamar16/komple-far-785.html

Otomatik far yükseklik hariç. Onunda fiyatı 400-600 civarı sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bir kere vw alan, sonradan istedğine ulaşır, TL engeli ona mani olamaz der otomotiv sözü :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...