İçeriğe Yönlendir

Yeni C-Max Gizli Özelliklerin Açtırılması

Olgaç Öcek

Recommended Posts

İsa Köse

Arkadaşlar merhaba bana da bu konuda Antalya ilinde yardımcı olabilecek birisi var mı ?

Daha önce Yapan ve elinde kablosu olan.

Kabloyu neden herkes ayrı ayrı satınalıyor anlamadım . Bir seferlik kullanılmıyor mu alan ikinci el satsa daha iyi değil mi :) milli servet sonuçta .

Birde konunun üzerinden zaman geçmiş bayağı. İsa bey Gürkan bey gibi arkadaşlar güncel durum bildirebilir mi. Hala sorunsuz kullanabiliyorlar mı açtıkları 3 özelliği ...

Açtığım tüm özellikleri ilk günden beri sorunsuz kullanıyorum.

Yakın olsanız verirdim. İşinizi görüp geri verirdiniz. Yoksa kargo parası kendinden pahalıya gelir.

Yorum bağlantısı
hakan oguz

Teşekkür ederim. 1 senedir kullandığınızı öğrenmek bana ayrı bir cesaret verdi.  Başka elektronik veya yazılımsal arızalara  sebep olur mu diye aklımda soru işareti vardı . Ben de  kabloyu bir yerden tedarik edip şu işi  halledeyim  bari . 

ayrıca  konu eml327 ile modifikasyon olduguna göre burdan devam etsem bir soru daha yazsam....   bilginiz  varsa paylaşa bilirseniz  cok sevinirim.

2012  trend var bende  ikinci el aldım.  sesli komut sistemini duyunca  cok heves etmiştim.   iphone nun siri si  gibi oldugunu hayal etmiştim.  

ama abicim o ne rezalet bir  program ya  hic koymasalar valla bundan iyiymiş.   siri ile  bir cok iş  yapıyorum araba surerken  harika şekilde  kullanışlı.   bu sync mi dir nedir  bir denenyeiym dedim   0532 diyorsun    sıfır beş yıldız  diye  algiliyor.  Tane tane, turkce, lazca, cerkezce , her lehçeyi denedim algılamıyor.   Acaba  upgrade etmişler midir 4 senedir bu yazılımı   güncellemesi  falan var mıdır ?  bilginiz var mı ? güncelleme yapılabiliyor mu

Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

Teşekkür ederim. 1 senedir kullandığınızı öğrenmek bana ayrı bir cesaret verdi.  Başka elektronik veya yazılımsal arızalara  sebep olur mu diye aklımda soru işareti vardı . Ben de  kabloyu bir yerden tedarik edip şu işi  halledeyim  bari . 

ayrıca  konu eml327 ile modifikasyon olduguna göre burdan devam etsem bir soru daha yazsam....   bilginiz  varsa paylaşa bilirseniz  cok sevinirim.

2012  trend var bende  ikinci el aldım.  sesli komut sistemini duyunca  cok heves etmiştim.   iphone nun siri si  gibi oldugunu hayal etmiştim.  

ama abicim o ne rezalet bir  program ya  hic koymasalar valla bundan iyiymiş.   siri ile  bir cok iş  yapıyorum araba surerken  harika şekilde  kullanışlı.   bu sync mi dir nedir  bir denenyeiym dedim   0532 diyorsun    sıfır beş yıldız  diye  algiliyor.  Tane tane, turkce, lazca, cerkezce , her lehçeyi denedim algılamıyor.   Acaba  upgrade etmişler midir 4 senedir bu yazılımı   güncellemesi  falan var mıdır ?  bilginiz var mı ? güncelleme yapılabiliyor mu

Hakan merhaba,

Yıllardır kullanıyoruz hiçbir sıkıntı yok.

Bir çok arkadaşın özelliklerini açtık, açmayada devam ediyoruz. Yakınlarda olsaydın seninkini de açardık :)

Sync güncellemesi bir ara vardı sanki, ben ona gerek kalmadan arabayı upgrade ettim :)

Hoş yinede bir fark yok, aynı anlamamazlığa devam ediyor :)

Yorum bağlantısı
İsa Köse

Sync'i sadece eve dönüşlerde eşimi ararken kullanıyorum. Onu sıkıntısız anlıyor. :) Başka birini aramam yolda. Gelen aramaları direksiyon kumandasından kabul ettiğimizden bunlar da sorun değil. Diğer komutlar da bana göre değil.

Tabi daha iyi olsaydı iyi olmaz mıydı? Tabiki evet.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Fatih Aldemir

Arkadaşlar bende opel araçlar için olan opcom cihazı vardı. 

elm327 ye benzer işler yapıyordu. 

Ford aracımda denedim,işe yaramıyor :) 

Googledan arayacak olanlar için not düşeyim default_smile.png

opcom farklı araçlarda işe yarar mı,kullanılır mı?

cevap: ford marka araçta işe yaramıyor default_biggrin.png

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Cenk Karakaş

herkese selamlar,

ben de wifi model elm327 cihaz var. forscan programı ile dün aracıma bağlandım. oldukça fazla detaylı bilgilere ulaşabiliyorsunuz. bugün otomatik kilitleme, Eco mod dpf temizleme yapmayı deneyeceğim. sonuçları buradan paylaşırım.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
İnan Çınar

Konuyu hortlatayim. 2001 Fiesta için sensor takibi arıza silme  vb. amaçlı  bluetooth  v1.5  obd cihazı alacağım. Almışken   2013 c max ile de uyumlu olsun istiyorum.  Versiyon 1.5 2013 c max ta çalışır mı?  Özellik açmak vb. bir amacım yok.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...