İçeriğe Yönlendir

Sony Xperia Z1 Mi Htc One M7 Mi ?

Ali Elöver

Recommended Posts

Ali Elöver
(düzenlendi)

Ben de iPhone'da ki küçük ekran ve yetersiz batarya'dan dolayı geçiş yaptım, G2 güzel cihaz ama aşırı sorunlu.. Eli yüzü düzgün bir cihaza denk gelirsem kullanmaya devam edicem, yine sorunlu olursa One veya Z1'e geçiş yapabilirim..

İphone mükemmel bir telefon, ios da harika bir yazılım. Ama biraz daha büyük bir ekrana ve batarya ya ihtiyacı var dediğin gibi.

2 gün baktık z1 ile one a, ekran ve ses kalitesi olarak one tartışmasız üstün. Zaten one ı 100 lira fazla para verip aldık z1 e göre.

İphone 6 da baya bir büyümüş geliyor

iphone 6 / iphone 5 / iphone 4

uguzesub.jpg

tarihinde Ali El&#246ver tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hadi hayırlı olsun , Tirtoverlikten bir adım öne geçtin.

Bu arada hiçbirşey kusursuz değildir, hele ki yarım yamalak kısıtlı ve androya göre çökmesi daha fazla olan ios asla :)

Olanlar oldu, durduk yere bizde Hatice Number Vancı olduk, daha da beteri dandroidçi olduk. 1 Hatice almaya gittik 2 tane aldık indirimli olunca

Büyük lokma ye, büyük laf konuşma demiş atalarımız. Ayfoncu oldu dandroidçi.

Ahhh Ali Androidoğlu ahhh 1000 kere hatice dedin dedin beynimi yıkadın, faturayı sana yolluycam

Eeee olacağı buydu :) boşa demedik hatice van nambir one diye, hadi tekrar hayırlı olsun, kısa süre sonra hiperdroid 4.4.4 de geliyor :) tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Abi ne kadara aldın şimdi ?

Kvk 1600 lira, iki tane alınca biraz indirim oldu, nakit olarak değil de belkin araç şarjı + ekstra ev şarjı. Ama kılıf yok :)

Acil kılıf almam lazım, kibar bişey :) double dip kaba yahu.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Hadi hayırlı olsun , Tirtoverlikten bir adım öne geçtin.

Bu arada hiçbirşey kusursuz değildir, hele ki yarım yamalak kısıtlı ve androya göre çökmesi daha fazla olan kos asla :)

Eeee olacağı buydu :) boşa demedik hatice van nambir one diye, hadi tekrar hayırlı olsun, kısa süre sonra hiperdroid 4.4.4 de geliyor :)

Saolasın da, artık tırtöver demezsin heralde :) Valla ben malzeme dayanımından pek ümitli değilim, çabuk çizilecekmiş gibi duruyor.

Andro daha kibar ve sade Samsung a göre, ama şimdilik iosun kullanıcı dostu yüzü bunda yok gibi. 2,5 senedir ios kullandığımdan olabilir ama alışmak lazım tabi. Ben bilmem 4.4.4 filan, olsa da ios 6.1.3 yüklesek buna ne süper olur...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Saolasın da, artık tırtöver demezsin heralde :) Valla ben malzeme dayanımından pek ümitli değilim, çabuk çizilecekmiş gibi duruyor.

Andro daha kibar ve sade Samsung a göre, ama şimdilik iosun kullanıcı dostu yüzü bunda yok gibi. 2,5 senedir ios kullandığımdan olabilir ama alışmak lazım tabi. Ben bilmem 4.4.4 filan, olsa da ios 6.1.3 yüklesek buna ne süper olur...

Tamamdir Elöver :) samsung falan geç sen onu, bu arada buna ios 8 de yuklesen az gelir, haaa bu arada android telefona ios yuklemeyide başaranlar var, onuda soyliyim, kullanıcı dostundan çok daha iyisi var merak etme, hele alış sonrası ios un nasıl yavan kaldığını kendinde anlayacaksın zaten :)

Kılıf olarak 2mm kalinliktaydi sanırım, silikon mat şeffaf kılıf alabilirsin, ustundeyken belli bile olmuyor.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

KiTamamdir Elöver :) samsung falan geç sen onu, bu arada buna ios 8 de yuklesen az gelir, haaa bu arada android telefona ios yuklemeyide başaranlar var, onuda soyliyim, kullanıcı dostundan çok daha iyisi var merak etme, hele alış sonrası ios un nasıl yavan kaldığını kendinde anlayacaksın zaten :)

Kılıf olarak 2mm kalinliktaydi sanırım, silikon mat şeffaf kılıf alabilirsin, ustundeyken belli bile olmuyor.

Tamamdır Cihangiroğlu, savaş sona erdi ben de sana müttefrik oldum :D

Geber ios pis iphone Hatice number van forevır Andro :p

Kılıf baktım internete falan adam gibi bişey bulamadım, dip harici bişey yok. Ebay e bakıyorum şimdi.

İphone kılıf dan bol bişey yok, buna tek bir tane yok :) Ne uyduruk iş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Tamamdır Cihangiroğlu, savaş sona erdi ben de sana müttefrik oldum :D

Geber ios pis iphone Hatice number van forevır Andro :p

Kılıf baktım internete falan adam gibi bişey bulamadım, dip harici bişey yok. Ebay e bakıyorum şimdi.

İphone kılıf dan bol bişey yok, buna tek bir tane yok :) Ne uyduruk iş

Muahahhahah :)

Yaşasın barış :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Kardeş sen bu seferde beni dinle ve ebayden falan tam siyah dabıl dip kılıf al, bu aleti en iyi koruyan bu kilif, kalınlığı 2mm. ve kaba durmuyor, sanki aletin kendisi böyleymiş gibi duruyor, mikron oynamaz ayrica, şak diye oturur alete, bir daha cikarmazsin zaten :)

Ayrıca düşürsende en fazla kılıf çatlar alete yine birşey olmaz, düşür derken elinden degil, öyle dusmeyle en fazla kılıfı çizersin zaten :)

Adam gibi koruma için Dabil rakipsiz.

Bana cizikten korusun hiç belli olmasın lazım dersen, en incesinden silikon kılıf al kardeş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Kardeş sen bu seferde beni dinle ve ebayden falan tam siyah dabıl dip kılıf al, bu aleti en iyi koruyan bu kilif, kalınlığı 2mm. ve kaba durmuyor, sanki aletin kendisi böyleymiş gibi duruyor, mikron oynamaz ayrica, şak diye oturur alete, bir daha cikarmazsin zaten :)

Ayrıca düşürsende en fazla kılıf çatlar alete yine birşey olmaz, düşür derken elinden degil, öyle dusmeyle en fazla kılıfı çizersin zaten :)

Pm attım niye bakmiyin??

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Olanlar oldu, durduk yere bizde Hatice Number Vancı olduk, daha da beteri dandroidçi olduk. 1 Hatice almaya gittik 2 tane aldık indirimli olunca

Büyük lokma ye, büyük laf konuşma demiş atalarımız. Ayfoncu oldu dandroidçi.

Ahhh Ali Androidoğlu ahhh 1000 kere hatice dedin dedin beynimi yıkadın, faturayı sana yolluycam :D

Doğru yolu buldun sonunda :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Üye haberleri bölümüne;

Acı Kaybımız, Başımız sağolsun Ali Elöver

Şeklinde konu açacam az sonra.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Üye haberleri bölümüne;

Ne, adam cennete transfer oldu diye kiskanmayalim lütfen :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Adam gibi koruma için Dabil rakipsiz.

Bana cizikten korusun hiç belli olmasın lazım dersen, en incesinden silikon kılıf al kardeş.

Tamam kardeş seni mi kırcam, Ali Express olsa olur mu ? Bir de ince aldım yazlık.

Korur inşallah

Saolasın zengin ettik Tayvanlıları :)

a2adusav.jpg

dumyha2u.jpg

Üye haberleri bölümüne;

Hadi ordan pis ios cu. Asıl ayponpon kullananlar çoktan mortlayıp zombi level olanlardır, yaşayan insan htc van kullanır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...