İçeriğe Yönlendir

Sony Xperia Z1 Mi Htc One M7 Mi ?

Ali Elöver

Recommended Posts

Guest Mert Boran

hTC :)

alın atraksiyon olsun diye WildfireS e Andro 4.4.4 yükledim, hadi bakalım  :D resimle olmaz, inanmazsınız diye bizzat uyguladım  :p

Bayılıyorum ya ben bu telefona. İşin bitince yollasa abi. :p

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bayılıyorum ya ben bu telefona. İşin bitince yollasa abi. :p

Süper alet vallahi, herşeye geliyor, üstelik ufak ve şirin :)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

G2 32 gb cok uygun.ve bahsi geçen telefonlardan da iyidir.

G2 almam dersen z1 son tercihin olsun...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Su geçirmeme özelliği tüm kapaklar kapalı olmak üzere yarım saat süreli ve en fazla 15 mt derinliğe kadar geçerli olduğunu zaten Sony bildiriyor. Bende Xperia Z var şimdiye kadar bir çok kere suda denedim ilk 10 dksında hoparlör kısılmasından başka bir sorun görmedim. Telefon suya dayanıklı dediler ama biz onun da suyunu çıkardık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Arkadaşımın ki su aldı, ekranı ve dokunmatiği gitti :D

Z2 si su alan bir tanıdığım da vardı :)

İstisnalar istisnalar..  :p

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Bugün telefoncularfa ikinci ellere sözde alacakmışız gibi baktık, ibre %80 hatice, ekranı daha net ve sesi çok farklı. Kasa olarak da kibar.

Yalnız kaç tane telefoncuya sorduysak, z1 mi one m7 mi diye hepsi hatice one dedi, ayrıyeten ikinci elde çok zarar ettiriyor bu cihazlar, yarı yarıya ölüyor fiyat. Apple ve iphone un gözünü seviyim vw gibi mübarek ikinci eli ile sıfırı %25 oynuyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bugün telefoncularfa ikinci ellere sözde alacakmışız gibi baktık, ibre %80 hatice, ekranı daha net ve sesi çok farklı. Kasa olarak da kibar.

Yalnız kaç tane telefoncuya sorduysak, z1 mi one m7 mi diye hepsi hatice one dedi, ayrıyeten ikinci elde çok zarar ettiriyor bu cihazlar, yarı yarıya ölüyor fiyat. Apple ve iphone un gözünü seviyim vw gibi mübarek ikinci eli ile sıfırı %25 oynuyor :)

Onlarında sadece ikinci eli var yalnız sayın gardaşım, kendini premium sanan markalar  :)  boşa demiyoruz One nambır van diye, yerim 2. elini, alıp kullanıp rahat edemedikten sonra neyleyim ben böyle aleti, senin anlayacağın, hTC Androidin ayponudur, genel olaraksa akıllı telefonların en iyilerinden birisi hatta en iyisidir bile diyebiliriz. :)

One a  güzel bir kulaklık tak ve dinle, rakip diye karşısına model çıkarmakta zorlanırsın, bu arada m7 bu açıdan m8 dende iyidir, m8 de sadece volumü yüksek hoparlör var, beast olayı nanay...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Peki Ali Androidoğlu kardeş, bu HTC siyah mı alınır gümüş mü ?

Bu arada 3 tip HTC ONE M7 var, paralel 1400-1500 arası, Brightstar 1750 ve KVK 1850. Hangisi neden tercih edilir ?

En pahalı KVK, heralde resmi distribitör

Brightstar da Teleservice de tamir ettiriyormuş.

Samsung ne güzel kendi malına garanti veriyor sonra anında değişim yapıyor

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Erdem gümüş denende beyaz yanları sararıyor ve gümüş biraz çiğ duruyor.

Siyah komple tek parça daha şık sanki

Çizilmede haklısın, ama kılıf korur sanırım

Sony'de böyle bir sorunla karşılaşmazsınız :) yani soyulma renk atma denen olay yok. Ayrıca paralel ihracat telefonlara yanaşmayın derim. Garanti konusunda sıkıntılar yaşama ihtimaliniz yüksek olur. Brightstar'da iyidir bir ara İphone yetkili servisi idi. Blackberry'de bakıyordu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Erdem gümüş denende beyaz yanları sararıyor ve gümüş biraz çiğ duruyor.

Siyah komple tek parça daha şık sanki

Çizilmede haklısın, ama kılıf korur sanırım

Abi ben siyah kullanıyorum ve bence en alınmayacak renk. İmkanım olsa kasa değiştireceğim. Çok kötü. istersen atayım fotoğraflarını?

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Abi ben siyah kullanıyorum ve bence en alınmayacak renk. İmkanım olsa kasa değiştireceğim. Çok kötü. istersen atayım fotoğraflarını?

Hadi ya, grisi de çok yavan duruyor. Siyahı güzel. Ama birisi de dediki çizmesi kolay değil dedi düşmedikçe.

Atsana foto, merak ettim.

Kasa ucuzsa orjinal ve kolay değişiyorsa alınır

Zaten narin cihaz, kılıfsız kullanılmaz sanırım

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Hadi ya, grisi de çok yavan duruyor. Siyahı güzel. Ama birisi de dediki çizmesi kolay değil dedi düşmedikçe.

Yani abi ben 2. el aldım hor kullanılmıştı baya. Düşme izi felanda çok ama sırf düşme değil köşeleri de sürtünmeden zamanla eskiyor. 

Grisi daha güzel duruyor inan. Hatta bana kalsa kırmızı alırdım ben. :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Sony'de böyle bir sorunla karşılaşmazsınız :) yani soyulma renk atma denen olay yok. Ayrıca paralel ihracat telefonlara yanaşmayın derim. Garanti konusunda sıkıntılar yaşama ihtimaliniz yüksek olur. Brightstar'da iyidir bir ara İphone yetkili servisi idi. Blackberry'de bakıyordu.

Sony z2 en uygun distribitör garantili 1900 lira ve söylediklerine göre Htc one m7 den iyi ama denk fiyatlı 1500 liralık z1 için herkes htc one daha iyi diyor.

One çizilecek gibi siyahı ama gri de yavan biraz. Sony de camdan yapılmış gibi şık ama oda yere düşse tuz buz olacak kasası tipli :)

Yani abi ben 2. el aldım hor kullanılmıştı baya. Düşme izi felanda çok ama sırf düşme değil köşeleri de sürtünmeden zamanla eskiyor.

Grisi daha güzel duruyor inan. Hatta bana kalsa kırmızı alırdım ben. :)

Biz sıfır bakıyoruz, ikince el 1000-1100 arası temiz çok telefon var. Ama siyah varken gri biraz tatsız gibi.

Kırmızı bedavaya almam, gold da :)

Kılıf da yok uygun...

Bu arada KVK mı Brightstar Teleservice mi daha garanti servis hizmeti verir acaba ?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Sony z2 en uygun distribitör garantili 1900 lira ve söylediklerine göre Htc one m7 den iyi ama denk fiyatlı 1500 liralık z1 için herkes htc one daha iyi diyor.

One çizilecek gibi siyahı ama gri de yavan biraz. Sony de camdan yapılmış gibi şık ama oda yere düşse tuz buz olacak kasası tipli :)

Biz sıfır bakıyoruz, ikince el 1000-1100 arası temiz çok telefon var. Ama siyah varken gri biraz tatsız gibi.

Kırmızı bedavaya almam, gold da :)

Kılıf da yok uygun...

Bu arada KVK mı Brightstar Teleservice mi daha garanti servis hizmeti verir acaba ?

Ben 750ye almıştım kaç ay oldu. O kadar telefon kullandım iphone, galaxy , xperia dahil kesinlikle şimdiye kadar kullandığım en iyi telefon. Double dip kilifla kasa renginin hiç önemi yok aslında.

Serviste kesinlikle teleservice daha iyi. Kvkya birtek 118li hatlardan dakikası 1,80liraya ulaşabiliyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Dabil dip kılıf al git siyah al kardeş, m7 z1 den iyi, m8 de Z2 den dolayısıyla htc hala daha iyi, garantili al nerden alırsan al , servise teleservise verirsin, farketmez zaten hepsi oraya yollar, benimki kvk mesela ama teleservise yollayabiliyorum, htc Turkiyeyi aradım onay aldım, sorun olursa korkmana gerek yok, htc türkiye devreye girer sıfır cihaz alirsin kısaca sıkıntı yok, siyah al kullan öyle kolayca cizilmez Dabil kilifla asla cizilmez :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Yoğun istek üzerine çektim. :p
Çizikler çıksın diye uğraştım biraz aslında bu kadar belli olmuyor fakat klasik aliminyum soyulmaları. Keşke baştan kılıfla kullanılsaymış. Ucuz almasam almazdım bu görüntüyle. :)
Özellikle büyük yüklüyorum. 
FMjpoxe.jpg
zush7vD.jpg
aYmM5pZ.jpg
qeLrUk7.jpg
Ywe3Rny.jpg
huAw4l2.jpg
gp1nsvq.jpg
Zdpg6gr.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Dabil dip kılıf al git siyah al kardeş, m7 z1 den iyi, m8 de Z2 den dolayısıyla htc hala daha iyi, garantili al nerden alırsan al , servise teleservise verirsin, farketmez zaten hepsi oraya yollar, benimki kvk mesela ama teleservise yollayabiliyorum, htc Turkiyeyi aradım onay aldım, sorun olursa korkmana gerek yok, htc türkiye devreye girer sıfır cihaz alirsin kısaca sıkıntı yok, siyah al kullan öyle kolayca cizilmez Dabil kilifla asla cizilmez :)

Valla Mert'in telefona bakınca korktum o ne öyle, her yeri akmış kokmuş, iphone asla böyle bırakmaz kendini :)

Double dip kaba sanki, kibar bişey yok mu ?

Hangi siteden alınıyor bunlara kılıf ?

Anladım servis olayı önemli tabi.

Yoğun istek üzerine çektim. :p

Çizikler çıksın diye uğraştım biraz aslında bu kadar belli olmuyor fakat klasik aliminyum soyulmaları. Keşke baştan kılıfla kullanılsaymış. Ucuz almasam almazdım bu görüntüyle. :)

Özellikle büyük yüklüyorum.

Saolasın Mert, eline sağlık.

Bu telefon kasa diye ağlıyor :)

Pahalı mı acaba ? Açma kapaması nasıl acaba vakumla mı ?

Bu arada baya kolau çiziliyormuş sanırım...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Servis halleder açıldığını anlayamazsınız bile, bu video ilk zamanlardaki acemilik videosu, şimdi servise giden süper şekilde geliyor, aypona gelince , siyah renk ayponunda rengi atıyordu, ayrıca m7 de sadece renk atması var, aykon komple yamulurdu, yumuşak malzemeden di hatırlarsan, saglam dalga geçmiştik zamanında :) neyse...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Mert senin telefon bir kaç düşme geçirmesinin haricinde cepte çok büyük ihtimal anahtarla falan taşınmış...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Olanlar oldu, durduk yere bizde Hatice Number Vancı olduk, daha da beteri dandroidçi olduk. 1 Hatice almaya gittik 2 tane aldık indirimli olunca

Büyük lokma ye, büyük laf konuşma demiş atalarımız. Ayfoncu oldu dandroidçi.

Ahhh Ali Androidoğlu ahhh 1000 kere hatice dedin dedin beynimi yıkadın, faturayı sana yolluycam :D

zyte6e5e.jpg

y9ynu5e5.jpg

hatybu9y.jpg

e4ahuvuj.jpg

aberehyb.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Oo hayırlı olsun abi. Konuya bekleriz. :p

İnşallah

Ali abi memnun kalmayıp iPhone'a dönmek istersen ben alırım bu cihazı :)

Ayıp ettin, bakalım neler olacak. Ama ekranı ve sesi şimdilik ayfondan iyi :)

Yorum bağlantısı

Abi hayirli olsun cidden çok iyi tercih yaptın. Ben de iphone dan androide geçerken imkanlar el verse bunu sececektim ancak kelepir gelince note 2 aldık. Ama hala aklımda bu cihaz

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...