İçeriğe Yönlendir

2013 Fiesta Kolcakli Konsol

Hakan Uzun

Recommended Posts

Hakan Uzun

Arkadaslar 2013 modellerde sunulan standart kolcaklı elfreni konsolu 2009-2012 modellere uyarmi uyduran varmı yada yapan?

Cok şık kullanisli gozukuyor ..

Yani bizdeki bu konsolatavetag.jpg

Bu konsol ile degisirmi acaba

yvyge9u4.jpg

Yorum bağlantısı
Hakan Uzun

Güzel aslında ama nereden bulunacak ?  :biggrin:

forumda vardır insallah bulan bugun inceleme fırsatım oldu iyi içerinin havasını baya değiştiriyor konsol eklemeli değişir diye umuyorum.honda civic golf o tip aracların içine benziyor beğendim baya.

Yorum bağlantısı
Emir Karadağ

Değiştirilir aslında orta konsol komple ölçüleri aynı diye biliyorum...

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Ben de merak ediyorum ama olsa bile dünyanın parasıdır o bence. 

Yorum bağlantısı
Hakan Uzun

oluyor fakat usb girişinin olduğu yerde küçük bir tadilat yapmak gerekiyor..

galip hocam senden boyle bir atak bekliyorum acikcasi.
Yorum bağlantısı
eren sönmez

2013 ford fıestadan cıkma konsol taktım kendı aracıma 2012 model sadece cakmaklık tarafın oldugu plastık bıraz kesılıyor baska bır sorun olmuyor      resımlerı wep sıtesınden bakabılırsınızz                                                                                                                                                     http://www.fordyedekleri.com/categories/fiesta-2009-2011/page:2

Yorum bağlantısı
Serdar Samancıoğlu

bi ara ben de takmıştım bu konsol işine, servisi arayıp sorduğumda 2000 liraya yakın bi fiyat duyunca vazgeçtim :)

Yorum bağlantısı
Hakan Uzun

taze taze takan var

2vvNVj.jpg

Boo65v.jpg

bu kİmin galip hocam yoksa sen mi yaptin?
Yorum bağlantısı
Hakan Uzun

2013 ford fıestadan cıkma konsol taktım kendı aracıma 2012 model sadece cakmaklık tarafın oldugu plastık bıraz kesılıyor baska bır sorun olmuyor      resımlerı wep sıtesınden bakabılırsınızz                                                                                                                                                     http://www.fordyedekleri.com/categories/fiesta-2009-2011/page:2

burayı inceledim fakat göremedim orada bir fotoğraf var o değişmiş halimi yksa ben onu 2013 sandım :) :)

Yorum bağlantısı
enver volkan bayrakcı

Bu fotodakı kolcagı nerden temın edebılırız yenı kasa 2013 trend modelı ıcın

Yorum bağlantısı
Serdar Samancıoğlu

Bu fotodakı kolcagı nerden temın edebılırız yenı kasa 2013 trend modelı ıcın

ford servislerinden ya da bulabilirseniz çıkmacılardan

Yorum bağlantısı
Hakan Uzun

aracım 2012 model kendı ımkanlarımla taktıgım 2013 cıkma orta kol dayama

maliyet nedir hocam peki?
Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Mustafa Yılmaz86
eren sönmez yazdı:

Hocam kesme işlemi çokmu bide görünür yerdemi çıkma bi konsol buldum takmayı düşünüyorum

He bide benim araç 2010

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...