İçeriğe Yönlendir

Ford Fiesta'm 1.6 Tdci Ghia Son Hali.

Alper Aksakal

Recommended Posts

Eray Alicikoğlu

Maşşallah abi resimlerde çok basık çıkmış 3.5 bu kadar basık değil seninki ağırlık mı koydun ne içine :D aynaları merakla bekliyorum

Yorum bağlantısı
Hakan Sunar

Jantlar hiç olmamış,yakışmamış beğenmedim. Editt=(kıskandım) :D

maşallah nazar değmesin.  :nazar:

Yorum bağlantısı
Ahmet Fatih Yılmaz

41 kere maaşallah Allah kazasız belasız sürüşler nasib eylesin kardeşim... :nazar:  :nazar:  :nazar:

Naçizane;deri vites körüğü,kalınlaştırdığını biliyorum ama app ve uyarsa komple film diyorum ben..

selamlar

Yorum bağlantısı
Yunus Öksüz

Mükemmel mükemmel mükemmel  :nazar:  :nazar:

Kazasız belasız binmek nasip olsun. Film diyorum başka bişey demiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Maşallah , her ayrıntı çok yakışmış. Kazasız belasız binin inşaallah.  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Maaşallah. En ince detayına kadar benden tam not. Böyle başarılı işleri seviyorum ben ya :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

Ben çok kolay buldum  :D

Hocam bulana kadar saçları beyazlattın:))

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih çınar
(düzenlendi)

Sis farı çerçevesinde ben size yardımcı olabilirim.

Opel opc jantı.

Abi sis farı konusunda yardımcı olursan sevinirim normal fiesta siside çercevelerimi focus anlamadım nerden temin edebilirim şimdiden sağolun :)

tarihinde Fatih çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hocam bulana kadar saçları beyazlattın:))

Saç beyazladi cuzdanda boşaldı, direk servisten aldım :)
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Maşallah ...allah kaza bela vermesin.jantlar çok yakışmış.

Çok teşekkür ederim.

Vay be.. Çok güzel olmuş. Güle güle kullanın. Maşallah. :nazar:

Çok teşekkür ederim.

Tebrikler araban çok güzel Allah kaza bela vermesin benim aracımla aynı renk :) yay takmayı öneriyormusun konforu gerçekten çok etkiliyormu.

Teşekkür ederim.

Yay takmayi kesinlikle öneriyorum. Konfor da azalış değil artış oluyor. Konforu azaltan unsur jant lastik ebatinin büyümesi.

Alper kardeşim maşallah çok güzel olmuş, umarım st tamponları bulabilirsin,ben epey zorlanmıştım hatırlarsan, şu sis çerçevelerinden benim focusada yapalım, yardımını rica ederim.

Teşekkür ederim abi.

Senin araba efsaneydi hic unutmadigim bir araçtı :)

Sis çerçevelerinde elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Maşşallah abi resimlerde çok basık çıkmış 3.5 bu kadar basık değil seninki ağırlık mı koydun ne içine :D aynaları merakla bekliyorum

Teşekkür ederim Eray'cım.

O kadar para harcadık o kadar da basık dursun :p

Jantlar hiç olmamış,yakışmamış beğenmedim. Editt=(kıskandım) :D

maşallah nazar değmesin. :nazar:

Çok teşekkür ederim.

Beğenmenize sevindim :)

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Öncelikle kazasız belasız binmen dileklerimi ileteyim.Mükemmel olmuş maşallah Alper.Gelelim mevzuya,şu tuvalet pompasını acilen değiş Allah aşkına bu biiirrr.Kesinlikle bu resim çekme olayında benim arabanın fotolarınıda sana çektirecem haberin olsun buda sooonn  :D  :D  :D Şaka bi tarafa Alperim Allah nazarlardan saklasın.Tatilde olduğum için uzun süredir yazamıyorum formda.Valla özledim yahuuuuu.................

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Maaşallah. En ince detayına kadar benden tam not. Böyle başarılı işleri seviyorum ben ya :)

Abi senin bu tarz düşünmeni sağlayacak birşeyler ortaya koydum ise ne mutlu bana. :)

Öncelikle kazasız belasız binmen dileklerimi ileteyim.Mükemmel olmuş maşallah Alper.Gelelim mevzuya,şu tuvalet pompasını acilen değiş Allah aşkına bu biiirrr.Kesinlikle bu resim çekme olayında benim arabanın fotolarınıda sana çektirecem haberin olsun buda sooonn :D:D:D Şaka bi tarafa Alperim Allah nazarlardan saklasın.Tatilde olduğum için uzun süredir yazamıyorum formda.Valla özledim yahuuuuu.................

Abi sen nerelerdesin özlettin kendini.

Ali abi ile birbirimizi gazla olduk [emoji2][emoji16]

Abi fotoğraf işi kolay. Benim biradere söyleriz saolsun bize bir güzellik yapar.

Abi tuvalet pompasıni inan hep unutuyorum [emoji2] ama tamam bu sefer değişecek.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Aynaaa, yer aydinlatmaaa ve sinyal der ve kacarim :)

Ali abi inan hic boş vaktim olmuyor. Aklımda biliyosun :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Beklemedeyim kardeş, bende ipsaladayim, sel bastı buraları, selden bir gün önce dedim arabayı köye getireyim, sonra vazgeçtim, sabah sel vurdu, getirseydim araba yarısına kadar suya gomulecekti, iyiki Keşan da birakmisim, Allah korudu vallahi....

Arabaya şnorkel takmak lazım, kapilarada 4 çift fitil,su geçirmez olmali ki selden korunsun :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Beklemedeyim kardeş, bende ipsaladayim, sel bastı buraları, selden bir gün önce dedim arabayı köye getireyim, sonra vazgeçtim, sabah sel vurdu, getirseydim araba yarısına kadar suya gomulecekti, iyiki Keşan da birakmisim, Allah korudu vallahi....

Arabaya şnorkel takmak lazım, kapilarada 4 çift fitil,su geçirmez olmali ki selden korunsun :)

Ooo allah esirgemis abi aman dikkat. Bununla geçmiş olsun.

Şinorkel mi onu fusiona yapcaksin :))

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

ejyvejup.jpg

Ben küçük bir çürük var zannederken meğer bizim egsoz elek gibi olmuş :)

uhu5e3a6.jpgsubedube.jpg

Egsozumuz da bu vesile ile yenilenmiş oldu. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

değiştirmişken güzel bi egzos ucu da takaydın abi şirin bişey  :yes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Ali bende Keşan dayım haberin olsun.Yayla sahili, yazlık orada benim,beklerim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...