İçeriğe Yönlendir

Samsung Galaxy S4 Mini Sim Kilidi

V.Ceyhun Emir

Recommended Posts

V.Ceyhun Emir

Arkadaşlar merhaba,

Elimizde Samsung Galaxy S4 Mini telefon var, Almanya'dan geldi, pasaporta da kaydedildi ama sim kilidi var. Bu kilidi açmak mümkün müdür, kendim yapabilir miyim, nasıl bir yol izlemeliyim?

Yorum bağlantısı

Sim ağı kilidi sanırım söylediğiniz şey. S4 ile karşımıza çıkan başbelası birşey. 

Bir telefoncuya gidip 100TL civarında bir paraya mal oluyor. Siz uğraşmayın, kitleyebilirsiniz telefonu. 

Yorum bağlantısı
Hakan Özbabalık

ceyhun bey sizin ona yapabileceğiniz birşey yok profesyonel box lar açar ancak neredesiniz ?

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
(düzenlendi)

az çok bu işlerden anlıyorsanız internetten arştırarak yapabilirsiniz android iosdan daha basit,telefonun bordunu yakmadığınız sürece hertürlü kurtarırsınız bişe olmaz ama başarısızlık canınızı sıkabilir uğraştırabilir bunlarla uraşmim diosanız bir bilene danışın derim :) ayrıca sim kilidi hangi ülkeden ve firmadansa o firmaların belirli ücret karşılığında sim kilidini kaldırdığını biliyorum araştırmak lazımm.

tarihinde Mesut Eyibil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir
(düzenlendi)

Arkadaşımın telefonu :)

Box dediğiniz bir aparat sanırım, PC'ye bağlayarak falan olmuyor yani.

İstanbul'dayım.

tarihinde V.Ceyhun Emir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Özbabalık

box aparat oluyor sırf bu işler için cep telefoncular kullanıyor en kolay yolu bu sanırım bir cep telefoncuya uğrarsanız 20 ile 30 tl gibi bir rakama yapar sanırım sormak lazım

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Forumda Androidci sayısı oldukça fazla, bir yolu vardır diyordum. Demek telefoncu yolları gözüktü :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...