İçeriğe Yönlendir

Grafik Kalemle Resim...

Metin Mankal

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Çok güzel. Harika müthiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Bahsi geçen tableti bilmiyorum ama bizim note4 ile harika çizimler var. Aşağıdaki videodaki gibi.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Elinize saglik. Wacom grafik tablet bende alacagim yakinda. Bolumumden isteniyor. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Bahsi geçen tableti bilmiyorum ama bizim note4 ile harika çizimler var. Aşağıdaki videodaki gibi.

Saygılarımla.

Samsung Note larda scetchbook mobile hazır geliyor zaten.Masaüstünde scetchbook pro kullanıyorum.Aralarında pek bir fark yok.Masaüstü kullanımda çalışma alanı daha büyük sadece...

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Elinize saglik. Wacom grafik tablet bende alacagim yakinda. Bolumumden isteniyor. :)

Güzel sanatlarmı okuyorsunuz? Wacom iyi bir tercih olur...

F4unb32.jpge2I03E8.jpgsVvofqu.png9sIecVL.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Güzel sanatlarmı okuyorsunuz? Wacom iyi bir tercih olur...

Evet,guzel sanatlar gorsel iletisim tasarimi okuyorum. Calismalarinizin hepsi cok iyi. Ozellikle behzat c yi cok begendim. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Harika, keşke benimde resim yapma yeteneğim olsa  :rolleyes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cüneyt Demir

En sevdiğim kuş kargadır.Bayıldım yalnız(Tek olana yani :yes: ) kargaya. :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Gerçekten çok güzel çalışmalar. Ellerinize sağlık.

Yetenek böyle bir şey işte :)

Devamını bekliyoruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ferhat Bulut

Metin abi ellerine sağlık. Çok beğendim. Çok güzeller. Bende birgün saz çalayımda videosunu yüklim bari. Belki bir dinleyen çıkar [emoji56]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Hepinize tek tek teşekkür ederim arkadaşlar.

YfAPtHY.jpg?1

ZZmIbHJ.jpg?1

mayuMDi.jpg?1

YDSo5oj.jpg?1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

:bravo: Yetenekli olmak güzel de resim yapma yeteneği çok daha güzel elinize sağlık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cüneyt Demir
(düzenlendi)

Hepinize tek tek teşekkür ederim arkadaşlar.

Hocam öğrenme ve eğitim süreci nasıl olur bu işin kısaca bahsedebilir misiniz.Hep heves ettim kendim uğraştım ama bi noktada tıkanınca bırakmak zorunda kaldım.

tarihinde Ertan Çabuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Epeydir paylaşmadı...Çalışmalar devam ediyor...

Hepsi bir tarafa Münir Özkul bir tarafa elinize sağlık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Hocam öğrenme ve eğitim süreci nasıl olur bu işin kısaca bahsedebilir misiniz.Hep heves ettim kendim uğraştım ama bi noktada tıkanınca bırakmak zorunda kaldım.

Kısaca anlatmak zor aslında.Elinizde kağıt kalem bolca çizim yapmak işin temeli.Öncelikle etrafınızdaki nesnelerden başlamanızı tavsiye ederim.Ve tabiki olmazsa olmazı perspektif bilgisi.Daha sonraki aşama canlı modellerden çizimdir.Sürecin en zorlu kısmıda budur zaten.Tıkandığınız yerde bir süre başka çizimlerle uğraşmak iyi gelir.Hocamızın bir sözü vardı.Resim en nankör sanattır .Sen ara verdiğinde o seni çoktan terketmiştir derdi.Kolay gelsin.Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.Çalışmalarınızı paylaşırsanız eleştirmek daha yapıcı olacaktır...

:bravo: Yetenekli olmak güzel de resim yapma yeteneği çok daha güzel elinize sağlık.

Teşekkürler Adnan Bey...

Yorum bağlantısı
Cüneyt Demir

Kısaca anlatmak zor aslında.Elinizde kağıt kalem bolca çizim yapmak işin temeli.Öncelikle etrafınızdaki nesnelerden başlamanızı tavsiye ederim.Ve tabiki olmazsa olmazı perspektif bilgisi.Daha sonraki aşama canlı modellerden çizimdir.Sürecin en zorlu kısmıda budur zaten.Tıkandığınız yerde bir süre başka çizimlerle uğraşmak iyi gelir.Hocamızın bir sözü vardı.Resim en nankör sanattır .Sen ara verdiğinde o seni çoktan terketmiştir derdi.Kolay gelsin.Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.Çalışmalarınızı paylaşırsanız eleştirmek daha yapıcı olacaktır...

Teşekkürler Adnan Bey...

Hocam çlışmalarımı en yakın zamanda paylaşırım fakat biraz cesaretsizim paylaşım konusunda(beğenilmez falan diye)ilk olarak karikatür çizimleriyle başladım.Eğitim ve kurs imkanları açısından kısıtlı bir yerdeyim.Bu da birçok hevesimin yarıda kalmasına sebep oluyor.

Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Metin Mankal

Uzun zamandır paylaşım yapmamışım buralarda..Bir hortlatalım..

5qJ.jpg

PKQIg.jpg

Q8bB0.jpg

erE.jpg     CGft.jpg

DSie9t.jpg

vJ3bw.jpg

KTHmuZJ.jpg

4xv.jpg

oUvgz.jpg I3MEix.jpg

Q8I.jpg Ef6.jpg

• Beğen 15
  • Teşekkür 7
Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir

Çok düşündüm fakat söyleyecek bir şey bulamadım.

Tek kelimeyle: Müthiş.

Elinize, emeğinize, kaleminize sağlık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Hepsi çok güzel de ,Neşet Ertaş bambaşka olmuş. Ellerine sağlık abi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Eline sağlık, sanki gerçek fotodan efekt ile yapılmış gibi olmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...