İçeriğe Yönlendir

Uydu Alıcısı Tavsiyesi

Hamit Akkuş

Recommended Posts

Hamit Akkuş

selamlar bugünlerde bir uydu alıcısı almak istiyorum.çok üstün özelliklere gerek yok fakat kullanırken birazda olsun rahatlık arıyorum.kayıt özelliği olursa çok güzel olur. şöyle bir ürün var alınırmı acaba. yada sizin önerebileceğiniz marka model nedir.şimdiden teşekkür ederim.

http://www.hepsiburada.com/liste/hiremco-galaxy-mini-usbmovie-full-hd-uydu-alicisi-ve-media-oynatici/productDetails.aspx?productId=evhiremgalaxymini&categoryId=155057

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Hiremco'lar problemli cihazlar ya. Ben de var bozuldu 1,5 ayda geldi servisten. 

Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

Hiremco'lar problemli cihazlar ya. Ben de var bozuldu 1,5 ayda geldi servisten. 

Tahir Abi konu kirliliği olmasın diye az daha alıyordum.iyiki açmışım konuyu.teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bu arada burada ki yetkili servisi buzdolabı tamircisi :D Yaptığı tek şey cihazı alıp İstanbul'a göndermek sonra bekle ki gelsin : :D:D 

Tabi bu süre içerinsinde buradaki servis dahil kimsenin cihaza ne olduğu hakkında hiç bir fikri olmuyor :) Sadece haftaya gelecek cihazlar var belki içinden çıkar şeklinde tarih belirleme sistemi var :) 

http://www.hepsiburada.com/liste/neta-mini-sd-sr200-uydu-alicisi/productDetails.aspx?productId=evnetasdminisr200&categoryId=155057

Scart girişli ama kalite konusuda tek tavsiye edebileceğim cihaz ;) 

Yorum bağlantısı

Bu arada burada ki yetkili servisi buzdolabı tamircisi :D Yaptığı tek şey cihazı alıp İstanbul'a göndermek sonra bekle ki gelsin : :D:D 

Tabi bu süre içerinsinde buradaki servis dahil kimsenin cihaza ne olduğu hakkında hiç bir fikri olmuyor :) Sadece haftaya gelecek cihazlar var belki içinden çıkar şeklinde tarih belirleme sistemi var :) 

http://www.hepsiburada.com/liste/neta-mini-sd-sr200-uydu-alicisi/productDetails.aspx?productId=evnetasdminisr200&categoryId=155057

Netayı geçen hafta tavsiye üzerine mutfak televizyonuna aldım, gerçekten çok iyi bir ürün, normal receiver lardan hızlı

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Netayı geçen hafta tavsiye üzerine mutfak televizyonuna aldım, gerçekten çok iyi bir ürün, normal receiver lardan hızlı

Neta'nın tüm ürünlerini tavsiye ederim.Babamlara yıllar önce uydu bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine çekinerek almıştım ama kaç sene geçti hala onun kadar hızlı,kullanışlı ve sağlam bir cihaz görmedim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tufan Günaydın

ben bimden aldım toolmax mı neydi ama suny nin di sadece bim marka vurdurmus bayada sağlama cıktı suny alabilirsin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27
(düzenlendi)

Ne alsanız bir acayip. Ben de Goldmaster almıştım usb girişli işe yaramaz. Keşke Arçelik gibi adı sanı belli bir mağazadan bir şey alsaydım. Grundig veya Vestel iyi olur bence. Arçeliğin en kötüsünü 10 yıl kullandım.

Neta sıkıntı çıkarmaz bu arada benim baktığım yerlerde yoktu.

tarihinde Fatih Öztürk27 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

abi birazcık daha iyi bişey olsa. Mesela kayıt özelliği olsa hiç fena olmaz :-)
Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

ben bimden aldım toolmax mı neydi ama suny nin di sadece bim marka vurdurmus bayada sağlama cıktı suny alabilirsin

bimin ürünleri genelde kaliteli çıkar.bende sık sık alışveriş yaparım daha bir sıkıntı çıkmadı.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Dinçer

benim hoşuma gitti az biraz uygununu bulamazsam bunu alim ben.

baff 2000 hd veya 2200 hd modeli iyidir,

skart tipi olan yani TV arkasına takılan modelleri tavsiye etmiyorum,

tercih sizin tabiiki

Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

baff 2000 hd veya 2200 hd modeli iyidir,

skart tipi olan yani TV arkasına takılan modelleri tavsiye etmiyorum,

tercih sizin tabiiki

yer sıkıntısından dolayı mecburen tv arkası tercih etmek zorundayım.
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Neta 6400 görüntü kalitesi ve hızlı kanal geçişi kanalların sıralı olması ve yeni kanalları otomatik bulması bakımından tavsiye ederim.Tak çalıştır.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

2 annemlerde 1 tane bende 3 hiremco kullanıyoruz bir sıkıntı yaşamadık. annemdeki ilk uydu kablodan su girdiği için bozuldu.

ben 4 senedir kullanıyorum fx turbo modelini.

şu saatten sonra uydu alacak olsam androidli bir cihaz alırım :)

Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

Neta 6400 görüntü kalitesi ve hızlı kanal geçişi kanalların sıralı olması ve yeni kanalları otomatik bulması bakımından tavsiye ederim.Tak çalıştır.

malesef mini olanlarlardan tercih etmek zorundayım.
Yorum bağlantısı

Neta tavsiye ederim. Şuan digiturk var gerçi ama 2 sene boyunca hd kutusunu kullandik hala evde duruyor digiturk iptal edersem yine kullanmaya devam ederim. 150 tl civarina almıştık suanda da hala o fiyatlarda saniyorum

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Ümit Volkan Durmaz

Merhaba arkadaslar

Suanda ucretli uydu alicisi kullaniyorum her ay ucret oduyorum bu adamlara bunun aboneligini iptal edip onlara verecegim parayi full hd uydu alicisina harcamayi uygun gordum.tavsiye edebileceginiz yillarca kullanabilecegim kaliteli sorunsuz uydu alicisi tavsiyeniz varmidir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar

Yalnız şöyle bir sorun var, uydudaki hd yayınların çoğu paralı platformlar altında yayın yapıyor. Örneğin ntvspor hd'yi sadece d-smarttan izleyebilirsiniz.

Ücretsiz bir uydu alıcı alırsanız 5-6 dan fazla hd yayın izleyemezsiniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...