İçeriğe Yönlendir

Arızalanan Xperia Z2 Yerine Sizce Hangisi Alınmalı?

Misafir

Sony Xperia Z2 - LG G3 - HTC One M8  

52 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Merhabalar,

Yeni aldığım xperia Z2 arızalanınca geri gönderdim ve iade aldılar.

Şimdi bir seçim yapmam gerekiyor, yardımlarınızı bekliyorum :)

Tekrar Xperia Z2

Telefonu severek kullandım, bir iki yazılımsal sorunu var, ileride gelecek güncellemelerle sorun çözülebilir ama genel itibariyle biraz büyük.

300520141432234358160_3.jpg

Lg G3

Arkadaki menü ve ses tuşlarından şüpheleniyordum fakat kullanımı gayet basitmiş, ekran çerçevesi çok ince, bu sebeple telefon ergonomik boyda ve ekran büyük.

Tek aklıma takılan bu tuşlar arkadaysa, telefonu kılıfla nasıl kullanacağım?

lg-g3-screencap.PNG

Htc One M8

Cihaz çok hoş, ultrapixel teknolojisi var, tek sevemediğim nokta alt kısmı. Ekran küçük, kasa uzun. Alttaki htc logosuna bakarsanız, menü tuşları ekranın içinde yer alıyor.

htc-one-m8-colors.jpg

Yorum bağlantısı

Biz sana aşta demiştik ama :D

Geçmiş olsun kardeşim :flowers:

elektronikten yana yüzüm gülmez benim kardeşim, çok şanssızım :(

Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

Lg G2 kullanıyorum yaklaşık 5 aydır hiçbir sıkıntısı yok telefonun. Kılıfla da sıkıntı olmuyor kılıfın o tuşlara gelen kısmı açık ztn :) Tek sıkıntı hafıza yönünden olabilir 16 yerine 32 tercih edilerek bu sıkıntı da ortadan kalkıyor :)

Yorum bağlantısı

elektronikten yana yüzüm gülmez benim kardeşim, çok şanssızım :(

O kadar dedik :p 

Vardır kardeşim bunda da bir hayr :) 

Yorum bağlantısı

Note3 göremedim listede:) Demode olabilir ama ergen hastalıkları pek yoktur.

Saygılarımla.

Z2 nin benim açımdan en büyük sıkıntısı büyüklüğüydü abi, note 3 ondan da büyük :)

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Detaylarını pek bilmem ama HTC One arkadaşta var incelemiştim kasası çok hoş :)

Yorum bağlantısı

Z2 nin benim açımdan en büyük sıkıntısı büyüklüğüydü abi, note 3 ondan da büyük :)

Ama sağlam:) Ben espiri yaptım Eray. Z2 seçenekler içersinde en güzeli. Bununla beraber diğer tüm modeller de yeni. Zamanla kullanınca ortaya çıkacak aksaklıklar olabilir. Lg G2 Pro çok iyi donanımla çıktı, forumumuzda da çok tuttu ancak sorunlarından bezenler var. HTC One ilk çıktığında kullanıcılarını çatlatacaktı, kasa açıklıkları, ekran sorunları. Senin de  Z2'de benzer bir şanssızlık olmuş. Yeni piyasaya çıkan modeller artık teknolojinin hızından denenmeden, kullanıcıların testine tabi olarak çıkarılıyor. Dİğer modellerde de umarım problem olmaz.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı

Ama sağlam:) Ben espiri yaptım Eray. Z2 seçenekler içersinde en güzeli. Bununla beraber diğer tüm modeller de yeni. Zamanla kullanınca ortaya çıkacak aksaklıklar olabilir. Lg G2 Pro çok iyi donanımla çıktı, forumumuzda da çok tuttu ancak sorunlarından bezenler var. HTC One ilk çıktığında kullanıcılarını çatlatacaktı, kasa açıklıkları, ekran sorunları. Senin de  Z2'de benzer bir şanssızlık olmuş. Yeni piyasaya çıkan modeller artık teknolojinin hızından denenmeden, kullanıcıların testine tabi olarak çıkarılıyor. Dİğer modellerde de umarım problem olmaz.

Saygılarımla.

Z2 de de aynı kronik sorunlar mevcut sağ üst ve sol alt köşede kasa açıklığı, arka lens ve flaş deliklerinin kayıklığı gibi.

Benim tecrübe ettiğim şudur; bir cihaz yeni çıktığında ilk serilerini almayacaksın :)

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Note3 göremedim listede:) Demode olabilir ama ergen hastalıkları pek yoktur.

Saygılarımla.

note 3 demeyin bana :(

1 aylık cihaz servise gidiyor bugün...

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Lg g3 derim ben. g2 aldım bi kaç gün önce. batarya konusunda başarılı buldum. Ayrıca küçük güzel detaylar var yazılımsal :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

G3 tabiki yoksa G2.

:D

M8 i ayrı tutmak lazım, gerisi bunun yanında yavan, özelliklede çocuksu menülü g3.

Ya M8 al, yada bekleyip yazılımı düzelecek olan Z2 yi,   M8 alırsan 2 sene net rahat edersin, 3. sene hadi değişeyim der yine bir hTC alırsın nasılsa  :D

Yorum bağlantısı

:D

M8 i ayrı tutmak lazım, gerisi bunun yanında yavan, özelliklede çocuksu menülü g3.

Ya M8 al, yada bekleyip yazılımı düzelecek olan Z2 yi,   M8 alırsan 2 sene net rahat edersin, 3. sene hadi değişeyim der yine bir hTC alırsın nasılsa  :D

M8 i diğerlerinden ayıran özellik nedir abi? Yani kısaca niye M8 :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Kalite, stabilite,nexus tan sonra direk güncelleme alma, tartışmasız ses üstünlüğü, 4k videoyu geç, geri kalan formatlarda çok daha yüksek fps de video çekimi, düşük ışık performansı daha iyi kamera, piyasadaki en iyi ve geniş acılı on kamera, sense ayrıcalığı, diğerlerinde bunlar yok ne yazıkki :) ayrıca takilmaz sismez bana misin demez, dot view kapakta çok hoş ....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Büyük bir karasızlıktan sonra G3 e karar vermiş, Cuma günü almıştım.

G3 ünde arka flaşı çalışmaması sebebiyle bu gün geri iade ettim.

Bu şanssızlıkla ben kafamı nerelere vurayım bilemedim  :kafa2:

M8 alacağım ama fiyatı hala tavanda, özellikleri ise muadil cihazlara göre daha düşük.

Sanırım yeniden z2 alacağım  :(

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

M8 al ve olay bitsin, boşa uğraşma, hiçbiri yerini tutamaz :)

Geçmiş olsun bu arada..

Yorum bağlantısı

M8 al ve olay bitsin, boşa uğraşma, hiçbiri yerini tutamaz :)

Geçmiş olsun bu arada..

2300-2400 civarında geziyor abi, bu kadarı bana biraz fazla. Sony Turkiye garantili z2 alacağım 1900 TL

İnan soğudum abi artık bi alayım bitsin gitsin şu maraton 1 ayda 3 telefon değiştim  :shok:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

2300-2400 civarında geziyor abi, bu kadarı bana biraz fazla. Sony Turkiye garantili z2 alacağım 1900 TL

İnan soğudum abi artık bi alayım bitsin gitsin şu maraton 1 ayda 3 telefon değiştim  :shok:

O zaman Z2 al, nasılsa 2-3 güncelemede sistemi oturur, öyle yada böyle sonuçta z2 de ciddi iyi aletlerden birisi, al geç o zaman. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...