İçeriğe Yönlendir

Yeni C4 Cactus

Fikri Keleş

Recommended Posts

V.Ceyhun Emir

C3 platformunun uzatılmış versiyonu kullanılmış.

Ben içini de sevdim, dışını da. 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Neyini kiskaniyim yahu plasiyer arabanin, param yoksa gider bir ilac firmasina satici olarak girerim, hem de dizelini alirim beleşten altima, senin gibi para da vermem biberon benzinliye [emoji16]

Cls sedan 4 kapi isim olmaz, sen al bin plasiyer arabani sat kurtul ilac sektoru calisani seni.

Bunlar hep bonzai yüzünden oluyor biliyorsun dimi abi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Bunlar hep bonzai yüzünden oluyor biliyorsun dimi abi :D

Ben bilemem, kullanan sensin bilen sensin teshis koyan sensin, yapma yaziktir kucucuk yavrunun mama parasini yatirma uyusturucuya. Madem kafan bi dunya olsun istiyorsun, bin meksika jettana, yukselt en yuksek isiya kaloriferi isit kabini koksun adi plastik trimler gaz sala sala ohhh kafan guzel olur, 5-10 damla da bally akit kalorifer peteklerine ohh uzaydasin sen [emoji1] [emoji1]

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ben bilemem, kullanan sensin bilen sensin teshis koyan sensin, yapma yaziktir kucucuk yavrunun mama parasini yatirma uyusturucuya. Madem kafan bi dunya olsun istiyorsun, bin meksika jettana, yukselt en yuksek isiya kaloriferi isit kabini koksun adi plastik trimler gaz sala sala ohhh kafan guzel olur, 5-10 damla da bally akit kalorifer peteklerine ohh uzaydasin sen [emoji1] [emoji1]

Aha işte kanıtı bu da bonzainin :D

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bugün yolda gördüm dikkat çekici bir araba.. 

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Bekir Diri

Trafikte inanılmaz dikkat çekici,o geçtiği zaman bakıyorum herkes c4 cactus e bakıyor,gerçekten farklı ve güzel bir araba.Zaten c4 ve cactus lerin en bazında bile birçok arabanın en full ünde olan donanımlar mevcut. Bakınız c4 ün 2011 modelinin en baz donanımda bile ( 6 airbag,hız sabitleme,hız limitleme,esp,abs,eba,soğutmalı torpido,vites değişim göstergesi vs ... ) var. Arkadaş 71 bin tl verdi jetta aldı,ne hız sabitleme var ne bir donanım var  :D

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
(düzenlendi)

Trafikte dikkat çekiyor doğru ama ben gördüğüm zaman bu arabaya bu para verilirmi ne kadar çirkin bir araba diyorum şahsen bence kötü anlamda dikkat çekiyor[emoji23]

tarihinde emre öğüt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...