İçeriğe Yönlendir

Kırık Ekran Değişimi

Semih İzgi

Recommended Posts

Semih İzgi

İnşallah Samsung gibi yapıştırmışlardır. Hiç bir yerde ekran çıkarılma vidoosu bulamadım. Gelsin de bakarız, olmayacaksa zorlayıp, gereksiz erkeklik yapıp telefonun içine etmem merak etme. Çıkmıyorsa zorlamanın alemi yok. ;)

Abicim orjinal ekranıda spariş ettim. Sen tamir edersen yedek ekran olacak bana... Kıydım paraya. 

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Abicim orjinal ekranıda spariş ettim. Sen tamir edersen yedek ekran olacak bana... Kıydım paraya. 

İyi yapmışsın. Bana yaparım gibi geliyor ama daha önce k900 yapmadığım ve nasıl çıkarıldığını bulamadığım için kafamda soru işaretleri var sadece. Yoksa evelallah yapamayacağım şey yok. :crazy: Bir de şu tembelliğim olmasa. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Geçmiş olsun. Tamir olacaksa sadece cam değiştirmek daha mantıklı gibi. Yok çok para isteyeceklerse tamire sat gitsin. Bir de paranla canın sıkılmasın.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Kemal Korkmaz

Benim S4 ekranı düşme sonunda sol üstten çatladı biraz baktım bazıları cam değişecek diyo bazıları tüm ekran hangisini değişmek lazım sizce?

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Benim S4 ekranı düşme sonunda sol üstten çatladı biraz baktım bazıları cam değişecek diyo bazıları tüm ekran hangisini değişmek lazım sizce?

Abicim cam değişimi gerçekten zor iş, profesyonel kişiler değiştirebilir ancak.   Ben internetten, iç kasaya pressli orjinal ekran aldım,sadece anakartı otutturup kasasına yerleştirdim okadar.  Öbür türlü oldukça zor olacaktı.  

Bizim cihazlar önden açık olduğu için ekranı plakaya yapışık alın, siz yapıştırırsanız yüksek atar sinirlerinizi bozar.(camdan bahsetmiyorum komple ekran paneli) 

Birde şöyle bir site var, tecrübeliler sanırım    www.kırıkekran.com

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Abicim cam değişimi gerçekten zor iş, profesyonel kişiler değiştirebilir ancak. Ben internetten, iç kasaya pressli orjinal ekran aldım,sadece anakartı otutturup kasasına yerleştirdim okadar. Öbür türlü oldukça zor olacaktı.

Bizim cihazlar önden açık olduğu için ekranı plakaya yapışık alın, siz yapıştırırsanız yüksek atar sinirlerinizi bozar.(camdan bahsetmiyorum komple ekran paneli)

Birde şöyle bir site var, tecrübeliler sanırım www.kırıkekran.com

Ben de dun bu siteyi inceledim ama ne kadar güvenilir bilmiyorum forumdan hiç yaptıran oldumu acaba...?
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...