İçeriğe Yönlendir

Kapi Kilit Sorunu (Honda)

Cengiz Koşak

Recommended Posts

Cengiz Koşak

Merhabalar 97 model hondam da kucuk bir sıkıntım var yardimci olabileceginizi dusundüm

1-) Aracim anahtarla kitlenip anahtarla aciliyordu son 2 gundur 4 kapi kitlenmiyor sadece anahtari taktigim kapi kitleniyor ve digerlerini ellerimle kitlemem gerekiyor bu olayda canimi sikmaya basladi

Kendim nasil yaparim ?

Merkezi kilit (kumanda ile) taktirmasi zor mu ve nekadar dir ?

Bide sag arka cam hic inip kalkmiyor ne kendi tusundan nede on kontrol tusundan yardimlarinizi bekliyorum saygilarimla..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Cam motoru ölmüş olabilir mi?

Bi de, profilinizde araç bilgisini güncellemenizi rica ederim.

Yorum bağlantısı
Hasen Kara

ÇAlışmayan kapıdaki anahtar bozulmuş olabilir. O anahtar bozulunca, şoför kapısındaki anahtar da açmaz. Bende öyle olmuştu. Anahtar arızalıymış değiştirdim çalıştı.

Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

ÇAlışmayan kapıdaki anahtar bozulmuş olabilir. O anahtar bozulunca, şoför kapısındaki anahtar da açmaz. Bende öyle olmuştu. Anahtar arızalıymış değiştirdim çalıştı.

Sofor kapisi ve yolcu kapisi kitleniyor kilitlerden ama arka taraflari kitlemiyor

Cam motoru ölmüş olabilir mi?

Bi de, profilinizde araç bilgisini güncellemenizi rica ederim.

Bilmiyorum ki halat da kopmus olabilir mi acaba sani bey yarin duzeltirim
Yorum bağlantısı
Hasen Kara

İşte arka taraftaki kilitlenmeyen kapı anahtarı bozulmuştur diyorum. ÇAlışan yolcu kapısındaki anahtarı söküp çalışmayan ile değiştirin bakalım çalışacak mı.

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Kapı motoruna bi baktirin. Benim arkalarda aynı kitlemiyordu. Tofaslarin kapı motorunu taktirdim elektirikcide. Şimdi tıkır tıkır çalışıyor. Motorun çifti 30 lira 20 de işçilik verdim olay çözüldü. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Zekeriya Kahraman

motorun fişleri 3 çıkışmı 5 çıkışmı takıldı . sorunu halledmenize sevindim

Yorum bağlantısı
Ali Fatih Dursun

Benim eski hyundai'de de yapmıştı, şahin motoru taktı, kütür kütür çalışmaya başladı, hem de orijinal  taktıranlardan daha kütür kütürdü. :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...