İçeriğe Yönlendir

Htc One8 (Türkçe Adı Ile Hatice Van8)

Taner Ayık

Recommended Posts

Taner Ayık

arkadaşlar şu an samsung note2 kullanıyorum.telefonumu değiştirmek istiyorum fakat kararsız kaldım.daha önce lg g2 kullanıyordum ve çok memnundum.şimdi HTC ONE8 mi LG G3 mü alsam diye kararsızım.bu iki cihazdan birini kullanıyorsanız kullanımı nasıldır.özellikleri nasıl.donma takılma gecikme gibi şeyler yapıyormu.fikir verirseniz memnun olurum.

Yorum bağlantısı

Memnuniyet duyulan markadan devam etmeli. Memnun müşteri markayı bırakırsa kaliteli üretim devri sona erer:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Yagiz Erturk AYTAR

bende lg g2 kullanıyorum Taner abi.Kasa kalitesi olarak htc one m8 ama dikkatli kullanıyorsanız düşürme durumları pek yoksa ben Lg G3 derim

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Satış sonrası hizmete bakarım, duyduklarım, yaşadıklarım htc der. Başka birşey demez

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Vala lg ekran olarak hos geliyor ama htc is su anki iyi telefon.eskiden ne guzeldi ya.yeni bir model ciikiyordu oooo bi renkli ekranmis kamerasida var harika diyip aliyorduk.bu kadar dusunmuyorduk.simdi kac gb hafiza var.kamera kac megapiksel.cam cizilirmi.internet hizi nasil.yok bataryasi kac dakika gidio.ugras dur.eskiden bir mekana gidince rahat ferah bir masa isterdik simdi ise prize yakin masa.sanirim yine hatice kazanacak [emoji3][emoji3]

Yorum bağlantısı
Bulent Ozkan
(düzenlendi)

Sayın AYIK,

Size 3 model teknik özellikleri için karşılaştırma linki veriyorum, http://www.kliksa.com

Bu linkten telefon modellerinde karşılaştırma yapabilirsiniz,

Samsung note 3 modelinide kaşılaştırma içine almanızı öneririm,

Burada önemli olan teknolojik olarak değerlendirirken, ödenen tutar, modelin artı ve eksilerine göre belirleniyor,

Karşılaştırma tablosunda, HTC one8 için ödenen tutar, diğer 2 modele bakınca çok fazla,

HTC one8 de diğer modellere göre konuşma süresi uzun fakat işemci ve bellek geride kalıyor.

LG g3 Gold, işlemci hızı en yüksek olan fakat tek çekirdek li işlemciye sahip, harici bellek 128 gb kada yüksektilebiliyor, ekran çözünürlüğü diğer 2 modelden en yüksek olanı 1560x1440, fakat bunada kanmamak gerekir, genelde standart ve uygun olani 1920x1080 dir.

Bu konuda sizi en çok etkileyecek unsurlar, ekran boyutu, alışmış olduğunuz bir menüye sahip olması, kullanım kolaylığı, şarj süresi, ve mümkün olduğunca sorunsuz olmasıdır.

Acizane fikrimi paylaşmak istedim,

Saygı ve Sevgilerimle.

tarihinde Bulent Ozkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bende şu an telefon alacak olsam 2 model arasında kalırdım.Htc den memnunum ancak m8 nedense gözüme çok çok güzel gelmiyor kasa olarak.

Yakında htc nin meşhur servis memnuniyetini bende test edeceğim :D

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Once Xperia z2 aldım arızalanınca iade edip g3 aldım. Sonra g3 ün flaşı arızalanınca dün onuda iade ettim. Elektronik tamamen şans işi

Tekrar g3 alacağım ama bu sefer 32 gb lık modelini alacağım, 32 likler 3 gb ram e sahip. Performans, kullanılabilirlik konusunda çok iyi, bataryası 1.5 günü rahat çıkarıyor.

Tek eksi yani dayanıklı olmaması yani elinize aldığınızda hassasiyetini hissedebiliyorsunuz, gerçi z2 çok sağlam bir yapıya sahip olsa bile ilk düşüşte dağılmayacağının garantisi yok

Birde ses seviyesi en yüksekteyken dahili kulaklık hafif cızırtı yapıyor, sorun denemez aslında, ses en yüksekteyken kulağı yırtıyor cızırdaması bence normal.

Ufak bir yazılım güncellemesiyle düzeltilebilir

tarihinde Eray Turan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

M8 boşa düşünme, M7 G2 den işlemci vs. geri olduğu halde kullanımda tokadı basar, aypon gibi düşüneceksin hTC de, donanım herşey değildir  M8 geride falan boşa demeyin, şuan en iyisi M8, g3 rakibi zor olur, g2 zaten M7 den tokadı yer Sonuç= M8 über edışın  :D 

Ayrıca M8 disko moddur  :dance3:  :spiteful: 

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bende geçeceğim ama m8 harman kardon edition istiyorum. :)

Bu arada anfi nanay m8 de, m7 daha kaliteli ses verir ama volumü daha az m8 e göre, bu arada Z2 de ses kalitesi olarak m8 den iyidir faat ses volümü m8 den düşük.

Özetle:

En iyi ses kalitesi M7 tartışmasız ezer, 2. sırada z2 3. m8,  ses şiddeti olaraksa yani volume olarak, 1. m8 2. z2-m7.

Bence kalite daha önemli, çünki telefondan müzik seti kapasitesi beklenmez, kulaklıkla bakacaksın bu aletlere, bu durumdama M7 hala nambır van dır  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Zaten m7 den sonra başka nede dinlesem teneke geliyor. Note 2 ile kulaklara zaten eziyet etmişiz. :D

Thats why i want M8 harman kardon edition. :p

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Zaten m7 den sonra başka nede dinlesem teneke geliyor. Note 2 ile kulaklara zaten eziyet etmişiz. :D

Thats why i want M8 harman kardon edition. :p

Amfi olmadıktan sonra karman harman kurtarmaz Mert, boşa bekleme, volume herşey değildir :)

Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Sayın AYIK,

Size 3 model teknik özellikleri için karşılaştırma linki veriyorum, http://www.kliksa.com

Bu linkten telefon modellerinde karşılaştırma yapabilirsiniz,

Samsung note 3 modelinide kaşılaştırma içine almanızı öneririm,

Burada önemli olan teknolojik olarak değerlendirirken, ödenen tutar, modelin artı ve eksilerine göre belirleniyor,

Karşılaştırma tablosunda, HTC one8 için ödenen tutar, diğer 2 modele bakınca çok fazla,

HTC one8 de diğer modellere göre konuşma süresi uzun fakat işemci ve bellek geride kalıyor.

LG g3 Gold, işlemci hızı en yüksek olan fakat tek çekirdek li işlemciye sahip, harici bellek 128 gb kada yüksektilebiliyor, ekran çözünürlüğü diğer 2 modelden en yüksek olanı 1560x1440, fakat bunada kanmamak gerekir, genelde standart ve uygun olani 1920x1080 dir.

Bu konuda sizi en çok etkileyecek unsurlar, ekran boyutu, alışmış olduğunuz bir menüye sahip olması, kullanım kolaylığı, şarj süresi, ve mümkün olduğunca sorunsuz olmasıdır.

Acizane fikrimi paylaşmak istedim,

Saygı ve Sevgilerimle.

Bulent abim gercekten cok yardimci oldun tesekkur ederim.ben genelde cihaz alirken cok teknik ozellik incelemiyorum.benim icin interneti hizli olsun.batarya suresi en azindan 1 gun gitsin.bir de estetik olsun yeterli.note3 esim kullandigi icin hic kategoriye almadim.bu iki model arasindayim.hatta bugun htc one8 almaya gittim ama yine kararsiz kalmistim.simdi daha rahat bir kiyaslama yapabilirim.yardim ve fikir icin cok tesekkurler.saygilar.
Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Bende geçeceğim ama m8 harman kardon edition istiyorum. :)

Mert normalini aldik bide harmam kardon edition cikar basimiza.

Hepinize tesekkur ederim.sanirim htc de karar kildim.sizlerin fikirleri onemliydi tabiki.onun icin sizlere danistim.fakat kesin son karari verdiren yine tolgaha oldu.g3 al diye yazmis.adres tarifinden yola cikarsak hep ters istikamet tarifi bundada htc almak mantikli.tekrardan herkese tesekkur ederim.

Yorum bağlantısı

Mert normalini aldik bide harmam kardon edition cikar basimiza.Hepinize tesekkur ederim.sanirim htc de karar kildim.sizlerin fikirleri onemliydi tabiki.onun icin sizlere danistim.fakat kesin son karari verdiren yine tolgaha oldu.g3 al diye yazmis.adres tarifinden yola cikarsak hep ters istikamet tarifi bundada htc almak mantikli.tekrardan herkese tesekkur ederim.

Ne alırsan al. Yazılım işine çevirme de. Bari telefonu orijinal kullan. :D

Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Ne alırsan al. Yazılım işine çevirme de. Bari telefonu orijinal kullan. :D

Chip taktiracam daha hizli olsun diye [emoji3][emoji3][emoji3]orjinalci seniiii
Yorum bağlantısı

Chip taktiracam daha hizli olsun diye [emoji3][emoji3][emoji3]orjinalci seniiii

Onu da yaptırırsın abi. pat pat taktirmasan bari :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...