İçeriğe Yönlendir

Lg G2 Mini Mi?, Lg L90 Mı?, Samsung S4 Mini Mi?sony Xperia M2 Mi

Rasim Bolat

Recommended Posts

Rasim Bolat

herkese selamlar bu telefonlardan bir tanesini kısmet olursa almayı düşünüyorum limit 1100 tl 

bunlardan herhangi birini kullanan var sa bilgi verirse sevinirim

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Sony M2 aldım. Çok Seri kullanışlı bi telefon. Kamerası çok hızlı odaklama ve mod seçimi yapabiliyor. Gözlemlerim bunlar. LG hiç kullanmadım ama yavaş olduğunu duydum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rasim Bolat

bekleme süresi kullanmaya bağlı ama şarj nasıl batarya çabuk bitiyor mu benim için en önemlisi küçük bir telefon olması.  batarya ne kadar gidiyor ? günü kurtarıyor mu?

Yorum bağlantısı
Yagiz Erturk AYTAR

Valla küçük diye bu telefonlari istiyorsaniz bilmem ama öyle bir zorunluluk yoksa 1100 liraya mis gibi g2 alip tepe tepe kullanirsiniz

Yorum bağlantısı
Bahri Çar

yazdığınız modeller için bir yorumda bulanamaycağım ama bir lg p970 optimus kullanan olarak lg den uzak durun derim . hayatımda gördüğüm en berbat ve salak telefon diye bilirim .1.5 sene önce bimeks teknoport ta indirime girmişti 999 tl den 600 tl ye indmişti ekstra %10 indirim çeki 540 aldım diye sevinmiştim ama aldığıma alacağıma bin pişman oldum.   makine foto çekerken görüşme yaparken donup kalıyor mecburen batarya ayırmak zorunda kalıyorsun 2 defa sim kart hatası verdi . sim kart başka tlf larda çalışıyor bu lg de çalışmıyor. servisine durumu ilettim arızalarını bildirdim. 1 senedir bekliyorum bakalım ne zaman geri arayacaklar :)     .   tlf durduk yere donuyor ekran geçişleri kaplumbagı hızı ile oluyor ki içinde 2 tane banka nın uygulaması dışında hiç bir program da yok . bi defa Google play den oyun ve navigasyon indirma hatasında bulundum . tlf resmen donup kalıyor hiç bir şey yapmadan öylece duruyor.  sonra kendi kendine düzeliyor. müzik dinlerken yavaşlma oluyor sesler öyle bir çıkıyor iki gram müzik keyfinin de içine ediyor.  tlf nu almadan önce araştırmamıştım fiyatı çok uygun gelmişti almıştım sonra bu sorunlarla ilgili forumlardaki yorumları okuyunca lg den herkesin aynı konularda şikayetçi olduğunu gördüm.  kısaca model konusunda bir şey diyemem ama lg mi uzak durmanızı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

bekleme süresi kullanmaya bağlı ama şarj nasıl batarya çabuk bitiyor mu benim için en önemlisi küçük bir telefon olması.  batarya ne kadar gidiyor ? günü kurtarıyor mu?

Full kullanımlar 2 gün :) İnternete falan girmesseniz kullanıma göre 4 günüde gördük. Ama 4.8" büyük telefon işinizi görmez küçük istiyorsanız :)

Yorum bağlantısı
Onur Demir

630tl ye moto G alinir :) hepsinden uzun dayanan sarjiniz, akici arayuzunuz, asphalt8 vb. oyunlari full grafik takilmadan oynama, 2yil guncelleme garantisi vesaire vesaire. kamera cok iyi degil ama is gorur.

saydiginiz telefonlarin hic birinden geri kalmaz.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Rasim Bolat

m2 yi 998 tl aldım telefondan yana sıkıntım yok ama kamera tam bir rezalet sony bu kadar dandik bir kamerayı nasıl yapmış anlamadım. :sanssiz:  

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...