İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Zift, Katran Ve Reçine Çıkarmak Amacıyla Uygulama Yapılması

Fatih Kurunaz

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Has zeytinyağı,tereyağı varken sana mana da neymiş be yaaa  :biggrin:

Full stok, 50 lt. lik özel bidonum var, dinlenmiş yağı full yaptımmı iş tamam, her yemekte kullanırım, 1 sene gider bize, hatta ekmeği yağa banıp sonrada zatere banıp yemeye bayılırım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Bizim eve margarin girmez, Fındık yağı ve el ile işlenmiş saf zeytin yağı kullanıyoruz.

Ama midemize illaki giriyordur sağda solda yediğimizde.

Yanlış hatırlamıyorsam, margarin ile bildiğimiz plastiğin molekküleri arasında tek fark bir tane fazladan hidrojenmi karbonmu atomuydu :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fatih Kurunaz

Margarin gerçekten de çok başarılı bir sonuç verdi. Boya da herhangi bir sıkıntı durumu olmadı. Zifte sürerek sadece erimesini ve çözmesi için 10-15 dk bekledim. Bu kadar kolay olacağını sanmazdım. Çok kalın olan kısımlara tekrar sürerek ertesi güne kadar bekledim. İzi bile kalmadı. Ucuz ve çok verimli bir yöntem. Yediğimiz gıda maddesinin zift çıkaracak çözücü yapıya sahip olması da düşündürücü :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Burak Kuşçu

Arkadaşlar aynı dertten bende muzdaribim aracım kırmızı bu yüzden kesinlikle boyaya zarar gelmemeli ne ile temizlemeliyim ?

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Arkadaşlar aynı dertten bende muzdaribim aracım kırmızı bu yüzden kesinlikle boyaya zarar gelmemeli ne ile temizlemeliyim ?

Kırmızı olmasa da bizim araçların da boyası kıymetli :p

Atas decabiti 3200 km sonrası tatil dönüşü kullandım geçen günlerde, sonuç her zaman ki gibi on numara. Kesinlikle tavsiye ederim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Kırmızı olmasa da bizim araçların da boyası kıymetli :p

Atas decabiti 3200 km sonrası tatil dönüşü kullandım geçen günlerde, sonuç her zaman ki gibi on numara. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yok ya haşa demek istediğim [emoji4] opak ve açık renk olunca kurulama bezinin izi bile belli oluyor ve birde solma olayınında en fazla olduğu renk onun için çok dikkat etmem gerekiyor böyle konulara

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Yok ya haşa demek istediğim [emoji4] opak ve açık renk olunca kurulama bezinin izi bile belli oluyor ve birde solma olayınında en fazla olduğu renk onun için çok dikkat etmem gerekiyor böyle konulara

:)

Herhangi bir zift sökücü üründen sonra güzelce şampuanlamayı ihmal etmeyin ;)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bende decabit kullanıyorum işini cidden iyi yapan bir ürün.Güzel temizliyor cidden ama mutlaka güzelce yikanmali temizleyici özelliği olduğu için büyük alanda yaparsanız aracın üstünde cila wax tarzı ürün varsa söker atar yeniden yapmak lazim

Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)

Katranı denemedim ama çok kötü olmuş yapışkan lekelerinde sonax katran zift sticker temizleyicisi efsane temizliyor. 

Sonax TeerEntferner siyah kapaklı

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...