İçeriğe Yönlendir

Tramere (5664) Cevap Gelmeme Sorunu

Hakan Türkoğlu

Recommended Posts

Mert Yeldan

Türkcell desıkınt var Heralde ben de bugün iki defa yolladım cevap gelmedi. Faturada ücretini görürsem tükürecem çarklarına

Yorum bağlantısı
Hakan Arslaner

Ben sorununuza tam nokta atışı sebebini söyleyeyim.

Operatörler tarafından fatura kotanız var, mesela en fazla 50Tl gibi. Sizin sorgularınız sonucu o kotaya takılıyorsunuz. Operatörünüzü arayıp o limiti yükseltirseniz sorun yaşamazsınız.

Tecrübe ile sabit..

Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

teşekkürler Hamit Bey. Yalnız tescil tarihi sadece satışta mı değişiyor. satış olmasa ama ruhsat değişimi gerekse mesela şahıs lpg taktırdı. yada vize muayene kontrol bölümü doldu ve vize öncesi ruhsat değiştirmek zorunda kalındı.bu durumlarda da tescil tarihi değişiyor mu?

rica ederim. Dediğiniz durumlarda tescil tarihi değişmez.

Konu dışı olacak ama benim de bir sorum olacak.

Aracımı alırken km kontrolü yapmadım. Aldıktan sonra plaka değişti ruhsat değişti. Buradan bir abimiz plakadan kontrol ettiğinde aracın 2008 de 160bin 2011 de 130bin muayene girişi var dedi. Aracımın km düşürülmüş olabilir ancak arada bir yıl muayenesiz durmamıştır diye tahmin ediyorum. 

O plakanın eski sahibinin kayıtları çıkıyor olabilir mi? Öyleyse benim arabanın 100bin düşürülmüş demektir. Ama aracım gayet diri. Bu konuda yardımcı olablecek var mı?

(5664 e şasiden sorguladım kaydı yoktur dedi ancak km ve muayene bilgisi gelmedi)

Ben aracımı alırken hasar kaydı çıkıyordu.satıcı nın söylediklerine itimat ederek aldım aracı.şu an hasar çıkmıyor.eski plakalarda bu şekilde sıkıntı olabiliyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

abi o zaman vf.... nolu şase numaralı aracın sistemimizde hasar kaydı bulunamamaktadır die bilgi mesajı gelmesi lazım

sigortacınıza şase no ile hasar kaydı var mı yok mu bilgisini de sorabilirsiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

araç alındı 2009 model megane2 extreme benzinli 23.000 km de sağ arka çamurluk boyalı buji yağ filtreleri iki gün önce değişmiş 30.000 Tl ye aldım acaba çokmu vermişim

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Onur Demir

2 arac icin mesaj attim. 18tl cakmis avea sagolsun. musteri hiznetlerini aradigimda 4mesaj gorunuyor diyor ama halbuki 2 tane attim toplamda.

Yorum bağlantısı
  • 6 yıl sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Dün gece öylesine benim araba için mesaj attım. Detay boşluk plaka şeklinde. Cevap yok. Cevap yok. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Dün gece öylesine benim araba için mesaj attım. Detay boşluk plaka şeklinde. Cevap yok. Cevap yok. 

Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz 😁

Unoyu alırken usulen sorgulama yapayım dedim cevap vs gelmedi, başka zaman sorguladığım da ise gelmişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tramer iyi yine, elalem kendi parasını çekemiyor bankadan 2 gündür :rofl: paran var alamıyorsun atm den

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Çağlar Bayur yazdı:

tramer iyi yine, elalem kendi parasını çekemiyor bankadan 2 gündür :rofl: paran var alamıyorsun atm den

:)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Tüketici hakem heyetine başvurun hizmet yoksa para da yok. 30 liralık bimden aldığım powerbankı garantiden yeniledim 😁

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Tüketici hakem heyetine başvurun hizmet yoksa para da yok. 30 liralık bimden aldığım powerbankı garantiden yeniledim 😁

Aradım sbm’yi. Vodafone’yi arayın dedi. Aradım vodafone’yi sorun bizde değil, sbm’de dedi. Tekrar aradım sbm’yi, ilgili birime bildireceğiz dedi. İsterseniz 118.. bilmem bereyi arayıp direkt bilgi alabilirsiniz dedi

sene 2021 ve sms atmayı beceremeyen bir kurum, kimse de bir şey demiyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...