İçeriğe Yönlendir

Telpa Servis Sonrası Telefonum

Misafir

Recommended Posts

(düzenlendi)

General Mobil Discovery 4Gb telefonumu kronik şarj soketi probleminden vatan bilgisayar aracılığıyla servise göndermiştim Moto G yi aldıktan sonra ...Bir hafta önce general Mobil in resmi sitesinden sorgulattıgımda ana kart değişimi 16Gb=60 TL ibaresi gördüm.bugün vatandan telefonu teslim aldığımda soket arızasının giderildiği garanti kapsamından para alınmayacağı söylendi.fatura da mekanik parça değişimi yazıyor sadece tutar=0 sonra telefona bi baktım sanırım telefonun 16 GB olmuş.durum bu

9e8y7uje.jpg

Telefonun 16 GB olduğu başka nasıl anlaşılır?

Bu arada telefonu satacağım yarın ilanı açarım...

tarihinde Erol Eser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Şarj soketi ücretsizmi yapıldı abi ? Telefon 16 Gb şuanda telpa şaşırmış :D

Evet ücretsiz...

Normalde müşteriyi arayıp sorarlarmış 60 TL ücretle ana kartı değişip 16 GB yapmamızı ister misiniz diye...Telpa bana kıyak geçmiş...

Emmi nerdesin 16 GB diyodun.Yaptım oldu görelim canlıları.

tarihinde Erol Eser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Arka kapak Semih sayesinde sulu zımpara yedi az deforme oldu.ekran zaten hep film li kullanıldı 15 ay garntisi var sanırım .ikinci el piyasasını bilmiyorum neyse 50 TL aşağısı.

Erol ne istiyorsun :)

.
Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

bu telpanın servisi nerede benim telefonda sıkıntılar var elden götğrğp teslim etmek istiyorum

Yorum bağlantısı

Sanırım 4 GB üretimi kalmış ve ellerinde kalmamış olabilir. Mecburen teknolojiye ayak uydurup bir üst modelini takmışlar. Çoğu garantili üründe şartlara göre durum mevcburen böyledir. Benim fırın arıza yapmıştı. (cam kapak menteşeleri kırıldı, gaz düğmeleri sertleşti çatladı) 4 sene önce aldığım, en az 6-7 senelik bir modeldi. Sırf bu parçalar yok diye komple fırını yenilediler. (7 yıl Beko garantisi)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Anakart tedariği yapamayınca bir üstü ile değişim yapmışlar. Hayırlı olsun :) Demek ki soket problemi ile servise giden cihazlarda direk anakart değişimi yapılıyor. 50 lira ücret talep ediliyordu anakart değişimi için oldukça düşük bir ücret aslında. 

Yorum bağlantısı
Ramazan Çetin

Halen daha soket icin 50 tl isteniyor telpa tarafindan ama tabi biraz direttiginizde alinmayabiliyor .gecen biri para yatirmaya geldi hesap telpaya ait miktar 50 tl discovery sarj soketi dimi dedim oda malesef evet dedi.sorun kronik malesef

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Arka kapak Semih sayesinde sulu zımpara yedi az deforme oldu.ekran zaten hep film li kullanıldı 15 ay garntisi var sanırım .ikinci el piyasasını bilmiyorum neyse 50 TL aşağısı.

.

Al işte. :angry:  :beee:  :tease3:

Senin o Rover Antebe gelir. Ozaman görürsün zımparayı :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Al işte. :angry::beee::tease3:

Senin o Rover Antebe gelir. Ozaman görürsün zımparayı :good1:

Bak işte o Semih senmiydin. O kapağın hali ne :D

Ihale bize kaldı :( hanım beğenmezse kapağı gönderirim biraz daha zımparala. Bu sefer susuz olsun :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...