İçeriğe Yönlendir

Klima Kompresörü Manyetik Kavrama Sorunu

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

bu klima kompresörlerinin manyetik kavrama ( debraj) kısmı ayrıca satılıyor mu yada tamir takımı vs oluyor mu.

mercedesin klima kompresörü bazen devreye giremiyor. hata kodunada zaten klima kompresör manyetik kavrama arızası diye çıkıyor :) ben önce klima gazından şüphelenmiştim ama devredeyken buzhaneye çeviriyor :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

bu klima kompresörlerinin manyetik kavrama ( debraj) kısmı ayrıca satılıyor mu yada tamir takımı vs oluyor mu.

mercedesin klima kompresörü bazen devreye giremiyor. hata kodunada zaten klima kompresör manyetik kavrama arızası diye çıkıyor :) ben önce klima gazından şüphelenmiştim ama devredeyken buzhaneye çeviriyor :)

Yildiz Mercedes Bostanci yi ara, Huseyin ustaya sor derim.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Bostancı sanayide akrabamızın servis müdürlüğü yaptığı  bmw mercedes servisi var, iletişim bilgilerini alayım istersen Mustafa ?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Mercedesimiz yok ki klima kompresörümüz ola :D

Bizim forum fakir galiba ya merso olunca hiç cevap gelmemiş :D :D 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Bizim forum fakir galiba ya merso olunca hiç cevap gelmemiş :D :D

He valla, fakirsiniz evribadi feysbuk porşeden selamlar.

Eskişehir'de Furkan var biraz uzak ama iyi ustadır :D

Furkan usta tatilde, bozuk mercedes almayaydi Mustafa bize ne Fatih Abi [emoji16]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Mustafa klima tamiri yapan heryer hallediyor ;) Sanayide önünde kompresör yığını olan biryere gir hallederler ;)

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Mustafa klima tamiri yapan heryer hallediyor ;) Sanayide önünde kompresör yığını olan biryere gir hallederler ;)

Sen bu yıldızlı markayı nylon yada fort ile falan karıştırdın galiba :) Mustafa'da 2 kere daha tamire girsin anlayacaktır zamanla.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Sen bu yıldızlı markayı nylon yada fort ile falan karıştırdın galiba :) Mustafa'da 2 kere daha tamire girsin anlayacaktır zamanla.

:D

Maşallah ikisinde de ihtiyacım olmadı :) Her güzelin bir kusuru olurmuş. Yıldızı seven dikenine katlanır :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...