İçeriğe Yönlendir

Samsung S4 Ile Iphone 4 Takas?

Hüseyin Kuvvet

Recommended Posts

Hüseyin Kuvvet

Bizim abide s4 var garantili kutulu, ama ekran kirik 90tlye orjinal ile degisiyormus. Bende de iphone 4 var uzerine 100tl daha istiyor ne diyorsunuz takas mantikli mi? Fotograflari aksam atacagim.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Bizim abide s4 var garantili kutulu, ama ekran kirik 90tlye orjinal ile degisiyormus. Bende de iphone 4 var uzerine 100tl daha istiyor ne diyorsunuz takas mantikli mi? Fotograflari aksam atacagim.

çok mantıklı

düzeltiyorum: ekran orjinali ile 90 tl ye değişecekse çok mantıklı :)

tarihinde Barış Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

http://m.imgur.com/hSxYJpu telefonun ekrani bu

Degisimi yetkili serviste olmuyacak ama :/

O zaman ben 190tl veriyim takas edelim. 90tl orjinaliyle degisiyormus.

1 sene daha garantisi devam ediyormus. Ekrani degistirince garanti iptal mi olacak?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

Ben simdi elimdeki iphone4 u 400e falan anca satarim. 200lira daha harciyacagim bana 600e gelecek telefon 600e s4 bulabilir miyim?

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Sakın S4 ekranı 400 tl civarında

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Ben simdi elimdeki iphone4 u 400e falan anca satarim. 200lira daha harciyacagim bana 600e gelecek telefon 600e s4 bulabilir miyim?

Garantili bulamazsın. Ama zaten garanti bitecek. Bilemedim. 

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

90 tl işi biraz karışık gibi geldi bana.. Değişimi yaptırsın bak sıkıntısız çalışıyorsa ona göre alım yap.. Bu haliyle alma..

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Ekran camı 90 TL  :unsure2: biraz zor gibi çünkü arkadaşlar ekrana bile 400 TL yazmışlar o bile zor, ben 3 ay önce S4'ü düşürdüm ve ekran patladı Samsung servis 650 TL dedi dışarıda bir arkadaşta orjinalini 1 yıl garantili 500 TL'ye değiştirttim. Yani malzemenin orjinalliği konusuna dikkat etmek lazım 

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Benim söylediğim fiyatta abi samsung servis değil ama sağlam yerde yaptırdı arkadaş orjinal ürünler kullanıldı...

Haklısın Mert, Samsung servis hiç acımıyor valla  :)

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Telefoncu tanıdık varsa çıkma parçalardan sadece ekran camını değiştir. S4 özellik olarak iphone 4 den üstün özellikleri olan telefon. Yani değişilebilir bence.

Yorum bağlantısı
Orhan Cankesen
(düzenlendi)

bence deger çünkü appleyardım formuna üyeyim sürekli bi dialog geçiyor orda iphone 6 ve ios 8 çıkınca 4'leri uçurumun kenarına getiricekler.. bence siz o s4 ü alın yaptırın biraz kullanın sonra tekrar iphone geçiş yaparsınız 4ler bitiyor yakın zamanda bilginiz olsun... iPhone ayrıcalıktır candır yahu :)

tarihinde Orhan Cankesen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Yetkili serviste orjinal ekranı ile değişmi yaptırsın sen 190 lira öde ;) 

Daha dün 400 Tl değiştiriz demişler bi abime ..

Yorum bağlantısı
Ümit Öztürk

ikinci el temiz htc one x al o s4 ile uğraşma hem one x donanım olarak s4'e yakın hemde kullanışlı telefon ikinci elleri çok uygun

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

Sen nerelerdesin yav kararsız Hüseyin, foruma girip girmeme konusunda da mı kararsızlık yaşıyorsun yoksa :D

deme abi deme öyle :D

bak konu dahi açmıyorum artık :D :D 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...