İçeriğe Yönlendir

Fiesta Kilma Gazı Kaç Gram Olmalı ?

Gökhan Görücü

Recommended Posts

Gökhan Görücü

herkese iyi günler 2011 1.4 tdcı titanıum fiestamın klima gazını kontrol ettirmek istiyorum klima gazının kaç gram basılacağını bilen varmı üzerinde yazmıyor ve bir iki servise sordum biri 600 diyor biri 800 diyor anladığım kadarıyla onlarda bilmiyor bilen arkadaşlar varsa ve paylaşırlarsa sevinirim

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

herkese iyi günler 2011 1.4 tdcı titanıum fiestamın klima gazını kontrol ettirmek istiyorum klima gazının kaç gram basılacağını bilen varmı üzerinde yazmıyor ve bir iki servise sordum biri 600 diyor biri 800 diyor anladığım kadarıyla onlarda bilmiyor bilen arkadaşlar varsa ve paylaşırlarsa sevinirim

Farı sökünce altında yazıyor.En azından benim fiestada öyle.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

640 yada 650 gramdı sanırım, zaten makinede listede aracı seçince miktar çıkar, yağ ekletmeyide unutma.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hangi fari sokunce yaziyor ve farin neresinde

Bizim fiestalarda sol farın üstten bakınca sağ tarafında yazıyor, radyatörü tutan siyah kısımda yazar.

Mesela şu şekilde, bu resimdeki mk6 eski kasa fiesta, benim mk6.5 ta farı sökmeden yandan görünür ve gaz basılır.

gaz miktarıda yazıyor, 650 gram :)

uzunotoelektrikklima_h_fotograf-0003.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

1,6 TDCI Fusion için ne kadar olmalı.?

Aynıdır sanırım, sol fara bir bakınız pliiiz  :tongue:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Fara yakın tarafta etiket var. 1.25 in 390 g idi sanırım

Çok az o, bizde 650 gr. ondada aynıdır, 390 gr.ancak kompresörü yağlar :)

Yorum bağlantısı
  • 7 yıl sonra...
Doğukan Özdemir
(düzenlendi)

Fiesta 2011 1.4 benzinli araç için kaç gram gaz basılmali sayın arkadaşlar , veya araç içinde yazılmış bir etiket var mi? 

tarihinde Doğukan Özdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Doğukan Özdemir yazdı:

Fiesta 2011 1.4 benzinli araç için kaç gram gaz basılmali sayın arkadaşlar , veya araç içinde yazılmış bir etiket var mi? 

Aracın iki far arasındaki ön panelde yazar genelde.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...