İçeriğe Yönlendir

Hgs Camdan Nasıl Sökülür?

Hakan Türkoğlu

Recommended Posts

Mustafa Çiçek
(düzenlendi)

Aspirinin sokemedigi bu tarz yapışkan izi yok ;)

:good1:

aspirin_leke_%C3%A7%C4%B1kar%C4%B1c%C4%B

tarihinde Mustafa ÇİÇEK tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin
Orhan Cankesen

selülozik yada sentetik tiner ikisinden biri bu işi muthiş yapıyor hiç iz felan kalmıyor

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Geçen haftalarda illallah diyerek HGS yi söktüm ve OGS'de rahata kavuştum cam sil ile biraz sildim sonra temiz bir falçata (maketbıçağı) ucu ile temizce çektim komple geldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

hiçbirşey deneyemiyorsanız aracı güneşe bırakın  1 saat sonra camsil ve bezle kolayca çıkar.

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Alabalığı ikiye yarın, lekeye bastırın. 15 dakika sonra tertemiz..  ;)

Alabalığı mangala bastırsak  :mangal:

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

konu iyi olmuş bende garantiden aldığım hgs yi değiştirip pttden alacaktım. çıkarma işini düşünüyordum. 

Bu arada eve buzdolabı kurmaya gelen teknik ekip demişti ki : Böyle camda dolapta v.s falan etiket lekeleri için yapışkanlı yere zeytin yağı damlatıp ya da pamukla sürüp 3/5 saat bekledikten sonra bezle direk silince kolayca çıkıyormuş. Buzdolabında denedim ama 3 saati beklemeyip yarım saat sonra sildiğim için olmadı.  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Hgs yi camından sökecek focusum yok benim :D

Yazııık! :p Kendi düşen aalamaz olm. ;) Git al bi tane daa, hayret bi şi yaa... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Pamuğa bir kaç damla selülozik tiner ve bastırarak bir kaç ovalamadan hareketinden sonra kesin ve net çözüm  :good1:  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Yunus Kızıl

Aracı aldığım kişinin hgs si camdan cıkarmak icin ne sürmek veya nasıl kazımak lazım ben uğraştım son hali bu 4e3de65e008f8b4bc73f366fc15c771c.jpg

Yorum bağlantısı

Bu işlemi yapmadan önce çakmakla ısıtarak çıkarsaydınız iz dahi kalmazdı. Maket bıçağı ile fazla bastırmadan kazıyabilirsiniz.

Yorum bağlantısı

önce ıslak bezle güzelce yumuşatın sonra maket bıçağı ile güzelce temizleyin. ben yaptım oldu. kolay gelsin :tongue:

Yorum bağlantısı
Erkan Uygur
(düzenlendi)

geçenlerde bir internet sitesinde görmüştüm araç camına seffaf pleksi türü bir aparat asıyorsunuz hgsde onun içinde karvizit gibi konuyor yapıstırma yok sok tak cok pratik  5 liramı neydi.

tarihinde Erkan Uygur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Aracı aldığım kişinin hgs si camdan cıkarmak icin ne sürmek veya nasıl kazımak lazım ben uğraştım son hali bu

Konunuz birleştirilmiştir.

Yorum bağlantısı
Yunus Kızıl

Aseton işimizi gördü tertemiz oldu herkesten Allah razı olsun

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Aseton işimizi gördü tertemiz oldu herkesten Allah razı olsun

Geçmiş olsun,

http://www.bimeks.com.tr/urun/125150/dbk-8-parca-maket-bicagi-seti.aspx?gclid=CJDO1KH3i8ICFfMZtAodGV8A8A

Bu linkteki setten en altın bir üstü  traş bıçağına benzer ürün de işinizi görebilirdi, hatta permatik alıp ucundaki plastik kısmı kırıp onunla da kazınabilir, ek bilgi olsun maksat :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...