İçeriğe Yönlendir

Bmw Gpower M5 820 Beygir Gücünde

Emre Ünal2

Recommended Posts

Serkan Turan

Süperin ötesinde bişeymiş bu yav.. :shok:  :shok:  İçinde bilgisayar bilem var. Bunu alınca evede ihtiyaç olmazki ye iç yat keyfen bak.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Motor hacminiz kadar konuşmayın. :)  Yoksa Jaguar diye bi markanın 1.6 litre 4silindir 500 HP lik 1000NM torkluk sürekli 4çeker  aracını paylaşırım.   Markalar hala 5 6 litre v12 motorlarla 'güç üretiyoruz' zannetsin :p  Hepsini 1.6 ya davet ediyorum

Edit:  BMW'nin içi kahverengi değilde Gri - bej olsaymış tadından yenmezmiş..  :yes:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar
(düzenlendi)

Türkiyede bundan fazla beygire sahip birşey varmı acaba   :biggrin:

992912_386659321454769_1685922684_n.jpg

halen türkiye yollarında 750 liğini göremedim hep 460,460 bunlara hastayım  ets2 de kullanıyorum bunlardan harikalar

tarihinde Zafer Bakar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

Sadece 1  tane var  oda sürekli avrupa çalışıyor , Özel izinle çalışıyor türkiye yüksek güce sahip araçlara izin vermiyormuş bildiğim kadarıyla scanıa 730 hala türkiyeye gelemiyor mesala ... Ayrıca kimse o kadar parayı vermez bu araba su gibi içiyor hemde değeri 2 tane 540 lık alır 

adana otobanında giderken yanımızdan bir scania v8 geçti ama bilmiyorum biz o sırada  yemek arası veriyorduk yola çıktığımızda bir daha bulamadım :) nereye döndüyse artık ama sesine hayran kaldım kükrüyordu resmen  :good1:  ;)  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

Süperin ötesinde bişeymiş bu yav.. :shok:  :shok:  İçinde bilgisayar bilem var. Bunu alınca evede ihtiyaç olmazki ye iç yat keyfen bak.. :D

iç yat tamamda devamını nerede yapacaz :D

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
(düzenlendi)

sw olsun sudan olsun paran varsa bmw demişler.her türlü binilir,audi rs6dan sonra en güzel sw ;)

tarihinde Erdem Bozkurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

iç yat tamamda devamını nerede yapacaz :D

Kolayı var mustafam cami kenarına eğledimmi arabayı iş tamamm.. :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Arkadaş gemimi yürütecekler 1700 Bg nedir yaaa.

Yük bulunur da bu ne yakar acaba?

Yorum bağlantısı

Ulen sanki 1200 lük Ferrari garajıonda duruyor da BMW yi beğenmiyor.. :nea::nea:

Artis kızan.. :)

Çok yakıyor. Çıkaramıyorum garajdan. ;)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...