İçeriğe Yönlendir

Htc One (M8) Detaylı İnceleme, Kullanım Tecrübeleri Ve Diğer Bilgiler

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Sezer Pamukçu

iPhone 5s ve M8 arasında çok kaldım ve sonunda tercihim Apple iPhone 5S oldu. ama aklıma takılan ve almak istediğim bir telefondu yine kısmet olmadı :D :D :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

iPhone 5s ve M8 arasında çok kaldım ve sonunda tercihim Apple iPhone 5S oldu. ama aklıma takılan ve almak istediğim bir telefondu yine kısmet olmadı :D :D :D

Çok şey kaçırdın, hemde çok  :D  5same ne kardeş  :tongue:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu

Seni takip ediyorum

tıslayan phone 7 verelim, çoktaan demode olmuş özellikleriyle devrim yaratttı diyolaa  :D

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

tıslayan phone 7 verelim, çoktaan demode olmuş özellikleriyle devrim yaratttı diyolaa :D

Abi bazen HTC ye ortakmısın diye düşünüyorum.
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Esas bunu bekliyorum, bakalım bizde satılacakmı, Nexus 6P yi kardeşim dışardan almış, canavar gibi alet, bakalım bu nasıl olacak...

hTC NEXUS (Marlin)

nexus-marlin-techdroider.png?itok=6vBBOE

Nexus projesi durdurulmus. Bundan sonra one projesine devam edecekmis. General mobile a bekleriz sizleri :)
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Nexus projesi durdurulmus. Bundan sonra one projesine devam edecekmis. General mobile a bekleriz sizleri :)

One plus 3 satışıda durdu bazı ülkelerde. Talep yetişmeme sıkıntısı varmış
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

One plus 3 satışıda durdu bazı ülkelerde. Talep yetişmeme sıkıntısı varmış

Abi one dan kastin android one projesi. Ciplak android su an baska cihazda yok bildigim kadari ile.
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Abi bazen HTC ye ortakmısın diye düşünüyorum.

değilim, sadece en iyiyi ararım ve alırım, ponpon en iyi değil, m10 ise sallantıda... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Abi one dan kastin android one projesi. Ciplak android su an baska cihazda yok bildigim kadari ile.

One plus3 bir marka ve tozu dumana kattı piyasada
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

sana öyle geliyor, nexus gitti Pixel ve Pixel XL geldi, isim değişti, hTC destekli nexus=  androidin kendisinden bile daha iyi android  :D

saf andro nexus 6p, şuan kardeşimde mevcut ve deli gibi, bende pixel xl yi bekliyorum, s821 işlemcili ve ponpon 7 den bile pahalı üstelik, hemde fiyatının aleti, bazıları gibi doğuştan demode değil  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

One plus3 bir marka ve tozu dumana kattı piyasada

1+3 diye markmı olur uğursuz

direkt note 4 de... 1+3=

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

sana öyle geliyor, nexus gitti Pixel ve Pixel XL geldi, isim değişti, hTC destekli nexus= androidin kendisinden bile daha iyi android :D

saf andro nexus 6p, şuan kardeşimde mevcut ve deli gibi, bende pixel xl yi bekliyorum, s821 işlemcili ve ponpon 7 den bile pahalı üstelik, hemde fiyatının aleti, bazıları gibi doğuştan demode değil :D

Lg bile nexus ile çıkartacağı cihazda isim değişikliğinr gitti. Pixel e daha var ;) iphone 9 gelir o ara.

Asil üzüldüğüm project ara da rafa kalkti :(

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Lg bile nexus ile çıkartacağı cihazda isim değişikliğinr gitti. Pixel e daha var ;) iphone 9 gelir o ara.

Asil üzüldüğüm project ara da rafa kalkti :(

yıl sonuna geliyormuş pixeller, araya bende üzüldüm, harbiden yazık oldu, ilginç bir projeydi, sanırım bir süre sonra yeniden başlarlar, galiba bazı sıkıntılar varmış, teknoloji yetmemiş sanırım...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

yıl sonuna geliyormuş pixeller, araya bende üzüldüm, harbiden yazık oldu, ilginç bir projeydi, sanırım bir süre sonra yeniden başlarlar, galiba bazı sıkıntılar varmış, teknoloji yetmemiş sanırım...

Ben inanmıyorum. Bence kesinlikle lg partnerligi bitirmekle, samsung ise tizen le tehdit etti. Zira ara gelirse bir cok marka cuvallayacak.
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ben inanmıyorum. Bence kesinlikle lg partnerligi bitirmekle, samsung ise tizen le tehdit etti. Zira ara gelirse bir cok marka cuvallayacak.

ara şimdilik yatar,  pixel ise hTC tarafından kesin geliyor, kesinleşti zaten :)  lg zaten hikaye şantaj yapsa ne yazar, tizen samsung=doğuştan tırt, böyle şantaj olmaz, tren kaçtı, andro 1 numara artık, ios bile androlaştı baksana  :D

gm ye gelince, yazık parana:)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...