İçeriğe Yönlendir

Htc One (M8) Detaylı İnceleme, Kullanım Tecrübeleri Ve Diğer Bilgiler

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

Zafer artık senin powerbank ihtiyacın kalmamıştır.[emoji48]

Şimdilik yok gibi görünüyor evet :p

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Zafer Ayvacı

hTC M8'in galeri uygulamasını guncelledi. Google Play üzerinden yapılan guncelleme ile Ön Plana Alıcı ve Sezonlar efektlerine eklemeler geldi.

3bb6b4df1e9aeefc5bb878f044d7ece0.jpg

c21e966d244b8ab4e24eb4a72f82ccb4.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Aaaa ne uyduruk özellikler öyle, senin telefonda birşey yapamıyormuş canım, sat sen bunu, kendine şöyle güzeel bir tf6 al, son model 2012 hemde, süper gider.  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Çok deli alet. M7 aldim ufak tefek kaliteli ayrıntılar ve sense in sağladığı incelikler hayret ettiriyor. Kamera M7de dehşet derken m8 cidden aşmış durumda. Zaten ön kamera açısı herkesi şaşırtıyor :) m9 çıksın da m8 alalım malum öğrencilik :) her seferinde takasa girerek ufak tefek üstünü tamamlayıp 2.el alabiliyoruz :)

Düzenleme: eline sağlık abi yazı için çok faydalı olmuş. Bu arada şu kulakliklar dehşet cidden ses kalitesi çok iyi. Max seviyeye getiremiyorum bile

tarihinde Ozan Altundal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Çok deli alet. M7 aldim ufak tefek kaliteli ayrıntılar ve sense in sağladığı incelikler hayret ettiriyor. Kamera M7de dehşet derken m8 cidden aşmış durumda. Zaten ön kamera açısı herkesi şaşırtıyor :) m9 çıksın da m8 alalım malum öğrencilik :) her seferinde takasa girerek ufak tefek üstünü tamamlayıp 2.el alabiliyoruz :)

Düzenleme: eline sağlık abi yazı için çok faydalı olmuş. Bu arada şu kulakliklar dehşet cidden ses kalitesi çok iyi. Max seviyeye getiremiyorum bile

m8 i kulaklık ve ses kalitesinde tokatlar bu m7 haberin ola  :D

M9 un çıkması yakın olmasaydı M8 alırdım sanki, bekleyeceğiz artık :) yinede belli olmaz, dayanamayabilirim  :D

Bu arada Zafer in dediği galeri uygulaması market üzerinden M7 içinde gelmiş :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ali Elöver

Bu arada Zafer in dediği galeri uygulaması market üzerinden M7 içinde gelmiş :)

Yoo m7 icin ben de yok o galeri efektleri

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Abi teşekkür ederim. Siteyi bilmiyorum. Güvenilir mi ? Ürün gerçek orijinal mi? Biliyor musun siteyi?

daha önce alışveriş yapmadım. twitterdan denk geldi.

bana orjinal gibi geldi ama, en ucuz 13usd kargo istiyor :(

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Sordum çünkü sahteleri de çok benziyor orijinale. Görünüm ve işlev aynı. Sadece ekranın üzerini kapattiginda delikler tam olarak yazılara denk gelmiyor. Noktalı yazı şekli pek okunaklı olmuyor. Orijinal gibi olmuyor yani.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Sordum çünkü sahteleri de çok benziyor orijinale. Görünüm ve işlev aynı. Sadece ekranın üzerini kapattiginda delikler tam olarak yazılara denk gelmiyor. Noktalı yazı şekli pek okunaklı olmuyor. Orijinal gibi olmuyor yani.

hmmm, haklısın.

emin değilim. boşver o zaman :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Taksitli telefon nasıl alıyoruz ya discovery artık hızıma cevap vermiyor gibi gelmeye başladı :)

Hehhee sende gel bakalım überler takımına  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Taksitli telefon nasıl alıyoruz ya discovery artık hızıma cevap vermiyor gibi gelmeye başladı :)

Abi telefona taksit geri gelecek az bekle. Veya tüketici kredisi çekerek aldiriyorlar media markt anlaşmalı felan. :)
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

M8 ilk çıktığında çekmiştim. :)

rebetaze.jpg

Bu da one max8yqazapu.jpgpa7ama9e.jpg4y2a6u6u.jpg

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Ben de htc one alacağım M7 mi M8 mi almalıyım?

Bütçe meselesi. Eğer m7 bütçesi varsa hiç düşünmeyin. :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Boşa hTC demiyoruz, nexus gibi mübarek  :D   Zafer, güncelleme sonrası şebeke çekmemesi ve cepte yamulma, whatsuptan atma, kurcalamadan birşeyleri yapamama ve yarım yamalaklaşma gibi yan etkileri olmadı değilmi, bilelimde sonra yanlışlık olmasın, benzedi demesinler....  :D

Bu arada bizimkilere 4.4.4 yoktu sanki, direk L ye mi geçiyorduk?

hTC tokat edişın  :tongue:

phpq3vaoi.jpg

phpazje2i.jpg

phpupinwb.jpg

phpyprxpi.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Bütçe meselesi. Eğer m7 bütçesi varsa hiç düşünmeyin. :)

Bütçe bağımsız düşünürsek M8 mi o zaman

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...