İçeriğe Yönlendir

Htc One (M8) Detaylı İnceleme, Kullanım Tecrübeleri Ve Diğer Bilgiler

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Servet abiyi de kaybediyoruz..

İçinde 7 rakamı olan bir Samsung. Koruyucu eldiven ve yangın tüpü şart

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

7 lerin alayı tırt valla  :D

Yorum bağlantısı

Htc konusunda tavsiye vermek istemem ancak S7 edge olmayanı değerlendirmekte yarar var. Tabi bu arada htc10 için de bir kapı aralandı rakiplerinin hataları sonucunda. Bakalım HTC bu boşluğu maksimum kalitedeki modelleri ile doldurup pazar payı elde edebilecek mi? Bu arada 2010 yılında %72, 2011'de ise yüzde 59 büyüyen akıllı telefon pazarının sonraki yıllarda giderek düşen pazarda 2016'da sadece 1.6 büyümesi bekleniyor. Ben telefon üreticilerinin son dönemdeki özensizliklerini bu satış beklentilerine bağlıyorum. Bu derece küçülen hacimlerde tasarımları değiştirmeden, eklene özelliklerin ise arge'sine çok vakit harcamadan yeni ürün çıkarmak tesadüfi olmamalı. Ya da büyümenin en yüksek düzeyde olduğu 2011-2011 yılında pazardaki modellerin kalitesini bakarak niye kalite bu kadar düştü de diyebiliriz.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

S7 an itibariyle tabiki kıyas olmaz ama 8'in bir kaç gömlek üstünde. S7 ile 10'u bir tutabiliriz performans olarak. Patlama konusuna gelince, Htc'yi patlatan ben buna neler yaparım neler :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Evet Sani kardeş, hTC Pixel (Nexus) tanıtım tarihi netleşti, nexus hTC ile sayko moda geçiyor artık :)

4  Ekim 

Bu arada hTC  Desire modelleriyle yine sahnede :) Desire Pro iyiymiş...

http://www.htc.com/tr/

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...