İçeriğe Yönlendir

Htc One (M8) Detaylı İnceleme, Kullanım Tecrübeleri Ve Diğer Bilgiler

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Gel M9 geeeel

Soldaki M9 sağdaki M9 Plus :) tam cam ön panele geçmişler...

htc-one-m9-one-m9-plus.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Ben tasarımı başarısız buldum. Zaten m8de ki sanal tuş faciasından sonra bu da 2 herhalde.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bunlar kesin değil elbet, yalnız son söylentilerde htc logusunun kalktığı yönünde, bakalım ne olacak, tasarım bence çokta değişmez, baksana aypon bile bundan kopye :)  sanırım benzer birşey olacak, tasarımda zorlanmaya başladılar...

Yada futurustik moda geçeceğiz artık :) kamera yetmedimi değiştir, ekran az mı geldi değiş, işlemci tırtmı onuda değiş, toplama Pc stayla  :D

DSC07423.jpg

Google-Project-Ara-014.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bunlar kesin değil elbet, yalnız son söylentilerde htc logusunun kalktığı yönünde, bakalım ne olacak, tasarım bence çokta değişmez, baksana aypon bile bundan kopye :) sanırım benzer birşey olacak, tasarımda zorlanmaya başladılar...

Yada futurustik moda geçeceğiz artık :) kamera yetmedimi değiştir, ekran az mı geldi değiş, işlemci tırtmı onuda değiş, toplama Pc stayla :D

DSC07423.jpg

Google-Project-Ara-014.jpg

Mate 7 ye baksana bi

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

M7'mi bu ? Benim cihaz serviste, kontrol edemiyorum :)

Yok M8 bu
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Baktım, Tırt :biggrin:

Yaş grubum olsan bi kısaltma yazardım abi sana ama yırttın hadi iyisin :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yaş grubum olsan bi kısaltma yazardım abi sana ama yırttın hadi iyisin :D

Neyseki değilim, bende bir cevap yazardım duman olurdun, neyse hadi yine iyisin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Neyseki değilim, bende bir cevap yazardım duman olurdun, neyse hadi yine iyisin :)

Yha kankhaa yapma bunu :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yha kankhaa yapma bunu :D

Bırak Allah aşkına, dediğin telefon fiyat olarak cazip gelir bana, yoksa M9 dan geri cihaz, yeni amiral gemisi diyoruz, bune kardeşim, bari Meizu Mx4 Pro falan de de hadi diyim :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Zafer Ayvacı

M8'den halen çok memnunum. And5 güncellemesinden sonra da ciddi bir sorunla karşılaşmadım. Batarya ömründe gözle görülür bir değişiklik bence yok. Isınma sorunu zaten yoktu yine yok. Uygulamalar arası geçişlerde sorun yok. RAM sıkıntısı yok. Dahili hafıza ile ilgili sorun var sanmıştım ama benden ötürüymüş, kamerayı tekrar dahiliye almışım, videolar doldurmuş. Orada da sorun yok. Ses, Wi-Fi, mobil ağlar vb.genel konularda da problem yaşamadım. 

Şimdi artık M9'da gördüğümüz Sense 7.0 bekliyorum. Android 6 olmasa da olur ama Sense 7 kesinlikle istiyorum. M9 videolarından anladığım kadarıyla Sense artık başka bir boyuta geçmiş. Tema desteği var ve daha kişiselleştirilebilir olmuş gibi. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Andro 5.1 ile çoklu pencere desteği gibi şeylerde geliyormuş, iyice PC ye döndü bu andro, yakında olay bitecek sanırım, şu m9 da ısınma sorunu yaşamaz ise iyi olacak gibi, gelsinde görelim bakalım... :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Abi samsungta yillardir var zaten. Tek ise yaradigi yer youtubeda muzik dinlerken whatsappdan mesaj yaziliyordu. Bi note serilerinde ki not alma olayi var tabi. Onun harici cok ise yarar bisey degil. :

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Abi samsungta yillardir var zaten. Tek ise yaradigi yer youtubeda muzik dinlerken whatsappdan mesaj yaziliyordu. Bi note serilerinde ki not alma olayi var tabi. Onun harici cok ise yarar bisey degil. :

Yani gelişme açısından dedim canım, bu arada benim aletin servis kaydıbugün açılmış, genelde 3 gün bekletirlermiş, zamandan kazanıyorlarmış, 20 gün dolduğuan para iadesi olayına girmeyim diye kendilerine zaman kazandırıyor adamlar....

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Yani gelişme açısından dedim canım, bu arada benim aletin servis kaydıbugün açılmış, genelde 3 gün bekletirlermiş, zamandan kazanıyorlarmış, 20 gün dolduğuan para iadesi olayına girmeyim diye kendilerine zaman kazandırıyor adamlar....

Abi ucret iadesi olayi da kalkmis. Hakem heyeti karari harici hicbir sekilde para alinamiyormus.

Benim telefon cabuk gelmis iyi o zaman. :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Abi ucret iadesi olayi da kalkmis. Hakem heyeti karari harici hicbir sekilde para alinamiyormus.

Benim telefon cabuk gelmis iyi o zaman. :)

Hakemi kastettim zaten, dur bakalım yarın ne olacak, seninki iyi gelmiş harbiden, parça varsa ellerinde yarın benimkide olur herhalde...

Aha cihaz 10:06 da tamire alındı yazdı :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Hakemi kastettim zaten, dur bakalım yarın ne olacak, seninki iyi gelmiş harbiden, parça varsa ellerinde yarın benimkide olur herhalde...

Benim direk degisim oldugundan cabuk geldi muhtemelen. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Benim direk degisim oldugundan cabuk geldi muhtemelen. :)

Al sana :)

Kargo giriş yapıldı (Ataşehir) OKSU001 09.03.2015 07:54

Kayıt alındı   TELESERVICE 12.03.2015 08:14

tamire alındı TELESERVICE 12.03.2015 17:06

Kapatıldı       TELESERVICE 12.03.2015 19:50

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...