İçeriğe Yönlendir

Htc One (M8) Detaylı İnceleme, Kullanım Tecrübeleri Ve Diğer Bilgiler

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

M9 büyük beklentidekileri küstürdü. Ben demekki çok bir şey beklemediğim için şaşırmadım.

En çok fiyata şaşırdım :D çok çok fazla.

Fiyat salakça zaten  :D   beklenti olaraksa haklısın, donanım vs. zaten hepsi aynı sayılır, M9 da çok daha farklı bir tip bulmaları ve parmak izi sensörüde koymalıydılar bence, şimdi gelecek olan m9plus mıdır nedir o da aynı tipsizlikte olacak gibi, barnak izi var ama alet tipsiz  :angry:

bu ne yahu  :angry: hele arkası..... ahhh midem...  çakma m7+zamzung menü tuşlu çorba edilmiş rezil edişın...

AndroidPIT-HTC-One-E9-M9-Plus.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Abi one serisi yeter bu kadar. Gidecek yeri kalmadı. Yani daha daha ne kadar iyi olabilir ben bilemiyorum. O yüzden yeni bir seri ismi ile yeni yeni özellikler ve yazılim desteği ile heyecanı vermesi lazım. M9 zaten düşündükleri kadar satmayacak. Hele ki 5 sonrası androidi ve sense 7 'yi M7-M8'e verirse -ki verecek- uber zengin olmayan almaz M9'u.

Ben M8'de huzuru buldum. Sana da kesinlikle öneririm. Şöyle az kullanılmış, uzun süre garantisi devam eden bir cihaz bulup alalım sana. ;)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Abi one serisi yeter bu kadar. Gidecek yeri kalmadı. Yani daha daha ne kadar iyi olabilir ben bilemiyorum. O yüzden yeni bir seri ismi ile yeni yeni özellikler ve yazılim desteği ile heyecanı vermesi lazım. M9 zaten düşündükleri kadar satmayacak. Hele ki 5 sonrası androidi ve sense 7 'yi M7-M8'e verirse -ki verecek- uber zengin olmayan almaz M9'u.

Ben M8'de huzuru buldum. Sana da kesinlikle öneririm. Şöyle az kullanılmış, uzun süre garantisi devam eden bir cihaz bulup alalım sana. ;)

Vallahi açıkcası tasarımdan sıklıdım artık, m7 hoş güzel hadi m8 de fena değil ama baydı artık, kısaca değişiklik istiyor insan, hep aynı olsa hadi diyeceğim, daha kötüye gitmiş, m8 e gelince, fena değil ama değmez bunu verip m8 almaya, çok birşey katmayacak, hatta kamera dışında birşey hissetmeyeceğim bile, o yüzden bu patlayana dek aynen devam, sonra bu şekilde giderse hTC  tamam süper  yazılım var ama tipten ve fiyattan kaybedecek benim gibi kullanıcıları....

bu arada marketten m7 ye sense, lock screen falan güncellemeler gelmiş, en tutulan modeli hemen boşlamayacaklar sanırım :)

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

A9 özellikleri

5inc full hd amoled ekran 1.96 mhz mediatek helio x20 deca-core işlemci 4gb ram

13 mp BSİ sensörlü optik imaj sabitleyicili kamera :)

ac597d5f14ebfbfb59c6081f68b6dbae.jpg

Şimdi ponpondan kopya derler, tam tersi halbuki, ponpon dua etsin Htc ye de biraz tip verdi yerinde sayan oyuncaklarina :)

http://www.bgr.in/news/htc-one-a9-aero-may-come-in-six-color-variants-latest-leak-shows-off-iphone-6-like-design/

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...

Bugün itibarı ile htc dünyasına geri döndüm m8 ile. 

M7 den sonra kamera nefis olmuş, Tuş konumlandırmaları sanki m7 de tersti. Böyle daha ergonomik sağ el kullancıları için.

Onun dışında alet zaten yağ gibi akıyor,özlemişim htc sadeliğini. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

a9 orta sınıftan sonra alt orta sınıf a9 un daha altında bir cihaz daha geliyor sanırım, hTC One  m9X  pehhh...

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Zafer Ayvacı

g3 rakip bile olamaz :) zaten kronik sorunları olan bi cihaz

Android 6 güncellemesi ne oldu Ozan :) 

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

henüz gelmedi abi,yurtdışı cihazlara dağıtım başlamış ama :)

2016'yı bulacak o zaman

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Çok da gerek yok, zaten stabil :)

Sense 7 için bekliyorum ben. Marshmallowla pek işim yok benim de :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

sense 7 çaktırmadan market üzerinden gelmiş gibi olduya yahu, benimki bile oldu gibi üstelik :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Zafer Ayvacı

Ozan yanlış yere, M7 konusuna yazmış mesajı :p

M8'lerde Android 6, Sense 7 sürümümüz geldi. Akıllı cihazda kusursuzluğu yaşıyoruz yav resmen :p

Yorum bağlantısı
Misafir

Aa doğru ben bu konuyu unuttum, tüm htc one oradan yürüyor diye şeettim. :)

Android 6 ile pil süper ötesi oldu.

Buyrun pil sürem, hiç şarja takmadım arada, herşey açık konumda, yoğun da kullanırım genelde.

4aa5869610417115e49c0862ddf7c07c.jpg

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Aklımda hep bi temiz kurulum var. Yedek alıp, sıfırlayayım diyorum. Ciddi değişiklikler var, kafası rahat etsin :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Zafer, nediyorsun, m10 la M7 ye geri dönüş yapmış htc, yalnız boom sound yok, beats zaten yok, öndeki logo gitmiş ama boşluk hala duruyor..

Kapasitif tuş ise bence güzel, ekranda yer kaplayacağına altta olması daha iyi...

sonuç olarak bu şekilde çıkarsa olmadı, ısınamadım, hele ekranın kenarlarıda kavisliyse koruma takınca boşluk kalır, fena gıcık olurum, tırtponun ekranı gibi yapmasalar keşke  :angry:

htc-one-m10-htc-10-1457686326.jpg

htc-10-sdn.jpg

htc-10-sdn-2.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...