İçeriğe Yönlendir

Htc One (M8) Detaylı İnceleme, Kullanım Tecrübeleri Ve Diğer Bilgiler

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Yılmaz Ertek

Zafer, nediyorsun, m10 la M7 ye geri dönüş yapmış htc, yalnız boom sound yok, beats zaten yok, öndeki logo gitmiş ama boşluk hala duruyor..

Kapasitif tuş ise bence güzel, ekranda yer kaplayacağına altta olması daha iyi...

sonuç olarak bu şekilde çıkarsa olmadı, ısınamadım, hele ekranın kenarlarıda kavisliyse koruma takınca boşluk kalır, fena gıcık olurum, tırtponun ekranı gibi yapmasalar keşke  :angry:

htc-10-sdn.jpg

fotoya göre 2.el cihaz ilanı olsa, kozmetik açıdan 10 üzerinden 7 alır yazarım : )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ali abi ben beğenmiştim tasarımını ama daha düzgün görmek lazim. Benim de ilk dikkatimi çeken boomsound idi. :( üzüldüm. Hep aynı şeyi yazıyorum ama M8den sonra benim limitlerim yükseldi. Zor beğeniyorum

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Al bendende o kadar, bakalım çıksın kesin böylemi emin değilim, neyse yinede alet canavar gibi çalışacaktır...

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ya nasıl bir şey çıkarsa çıksın, ben artık bu ön-çift hoparlörü, dolayısıyla bu harika sesi her telefonumda ararım. Bundan eminim..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yeni heyecan gelmek üzre, bakalım ne olacak, M10 fena, son haberlere göre Boom Sound geri gelmiş, kasa zaten m7 gibi, özüne ve esasına donmus, m8-9 yalan oldu artık, 12 nisanda yeni hatcemiz geliyor millet, bakalım ne olacak :)

CePp0cyXEAIOvOF.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

kamerası güzel, f1.8 güzel olmuş, ön arka kamerada OİS var, çift hoparlör ve ilginç Hi-Fi üst hoparlör yüksek frekans ve kendi amfisi var, alt hoparler bas sesler ve alçak freaknslı woofer, onunda anfisi ayrı, keza kulalıkta ayrı anfiye sahip, High End, ses konusunda zaten aşmış alet, bakalım kullanıcı yorumları nasıl olacak....

ekran kenarlarda boşluksuz, yekpare cam ve hoşuma giden tarafıda kasa ile aynı hizada, yani ayponnun ekran gibi kabarık ve kenarları kavisli değil...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bayıldım... hTC altın vuruşu yaptı. 3000 lira veremeyeceğim için şimdilik uzaktan seyredeceğim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Tasarım direk galaxy s ve note serisi olmuş. Htc malesef iyiye gitmiyor. :(

Önden kısmen öyle ama diğer açıdan ve detaylara bakarsan yerim alay ini Mert :) hem iyice incele, dediğin telefonlardan çok farkı var...

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

M7'de bugün mevta oldu. Gölcük'teki telefoncu arkadaşa gittim. Kapıdan girdim, beni görünce direk elemanına; olum vitrinden bi htc ver abine...

M8 ile yola devam..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

M7'de bugün mevta oldu. Gölcük'teki telefoncu arkadaşa gittim. Kapıdan girdim, beni görünce direk elemanına; olum vitrinden bi htc ver abine...

M8 ile yola devam..

M7 ye noldu ya :D pistte çok G yedi de G sensörü mü bozuldu
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

m8 mi one yaa  :D

m7 den sonra alınacak model m10 dur  :p

m10 s7 ye karşı, zamzung s7 tek atışta ön arka pert, htc ise arkadan zaten zarar görmüyor, önden ekran üstü düşüşte zarar görmeyi ise izleyin, videonun sonuna bakın, bonus bölüme...

32 kez tam ekran üstüne düştükten sonra anca bozuldu  :D 3:07 den sonrası...

M8 ile yola devam..

naaptın canım alete, daaaldı mı :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

:D :D Sağlam diyoruz anlatamıyoruz... Servet abi, sen özel birisin biliyorsun. :D

Aynı kanaldan şu videoyu da izlemek lazım... At yarışı izler gibi izledim, "hadi olm hadi olm, yürü be, bastır, yapıştırrrrrr" :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

:D :D Sağlam diyoruz anlatamıyoruz... Servet abi, sen özel birisin biliyorsun. :D

Aynı kanaldan şu videoyu da izlemek lazım... At yarışı izler gibi izledim, "hadi olm hadi olm, yürü be, bastır, yapıştırrrrrr" :D

ilk başta nasıl ya diye şaşırırken htcde güçlü dizel otomobil gibi sonradan açılıp yapıştırdı :p 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

sevdim bunu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
(düzenlendi)

kural şudur: m7-m10-... 3 senede bir über atlayış, arada oyalanmaya gerek yok  

Bugün 1 gün geçirdik M7 ile. Tek diyebileceğim acil durumda gömlek cebine kısa süreli konulabiliyor, boyut/ağırlık olarak rahatsız etmiyor. :D Başka da bir numarası yok, dün spotify'da biraz sıkıştırayım dedim, zortladı :p  Konuşurken ses kötü geliyor, çok ince ve 3310 kalitesi :p

Aslında benim söylediklerim pek de geçerli değil, çünkü bu telefonu Servet efendi kırdı, yaptı falan, telefonun galekteli değişmiş de olabilir, düzgün yapamamıştır kesin :D O yüzden çok da şeyapmamak lazım 

tarihinde Zafer Ayvacı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Operlörleri sakte ondadır şey olması

Ha birde ram bozuktu ddr 100 taktım. Onu şey etmeyelim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bugün 1 gün geçirdik M7 ile. Tek diyebileceğim acil durumda gömlek cebine kısa süreli konulabiliyor, boyut/ağırlık olarak rahatsız etmiyor. :D Başka da bir numarası yok, dün spotify'da biraz sıkıştırayım dedim, zortladı :p  Konuşurken ses kötü geliyor, çok ince ve 3310 kalitesi :p

Aslında benim söylediklerim pek de geçerli değil, çünkü bu telefonu Servet efendi kırdı, yaptı falan, telefonun galekteli değişmiş de olabilir, düzgün yapamamıştır kesin :D O yüzden çok da şeyapmamak lazım 

Muahhaha, forkliftten düşmüş m7 o hale gelir, gerçekte m8-9 dan daha kaliteli sesi olan(volume değil kalite) ve bunlardan az daha yavaş bir cihaz o kadar, hemde 3 yaşında, asla zortlamaz, 3 senede ben tek hata yaptıramadım, m8-9 da güzel elbet, ama bir m7 değil  :D  tip olarak m10 hariç duman eder Zafer kardeş  :D

neyse m10 alayımda sizi kökten sustayım bari  :p

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Cihangiroğlu, iki cihazıda birebir vaktinde test etmiş biri olarak tek diyeceğim, m7 kesinlikle 8 ile aşık atamaz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Operlörleri sakte ondadır şey olması

Ha birde ram bozuktu ddr 100 taktım. Onu şey etmeyelim

E bu M7 değilmiş ki o zaman? Bildiğin "M7 Lite" olmuş. :D 

Cihangiroğlu, iki cihazıda birebir vaktinde test etmiş biri olarak tek diyeceğim, m7 kesinlikle 8 ile aşık atamaz :)

Ben de buna katılıyorum işte. Çok ciddi şekilde objektif yaklaşıyorum. 

Elbette aradaki yıl ve teknoloji durumunu düşününce fark olmak zorunda. Ha iyi telefon mu? Kesinlikle. Üzerine 8-9-10, yani 3 model daha çıkmış olmasına rağmen hala çok mu iyi? Kesinlikle. 

Ama öyle M8 'in üstünden falan atlama imkanı yok :D Tökezler düşer. Klasik Cihangiroğlu mübalağası :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Halen M7nin şu ana kadar kullandığım en iyi telefon olduğunu düşünüyorum. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

M8in çok fazla replikası var piyasada. Nasıl ayırt edebiliriz anlamanın kolay bir yolu varmı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...