İçeriğe Yönlendir

B-Max - Multimedia System

Ufuk Çetinkaya 2

Recommended Posts

Ufuk Çetinkaya 2

Bir süredir nerdeyse herkesin arabasında gördüğümüz çok fonksiyonlu multimedia sistemleri b max lere takma imkanı var mı?

Taktıran yada fikirleri olanların değerli yorumlarını bekliyorum.

teşekkürler herkese

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Fordun sitesinden incelediğimde c-maxlardaki  sony ile b-maxlardaki sony aynı. Bu da demek oluyor ki focus 3 için piyasada satılanlar c-maxa uyduğuna göre b-max a da uyar.... 750 tl den başlayıp 1500 tl ye kadar multimedya var. Ebatları aynı özellik ve kalitesi farklı....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Tatlı

c-max in multi medya sistemi yeni geldi ama b-max ile uyumlu değil, ön konsol c- max ile aynı görünse de ekran kısmının olduğu yerler farklı bu yüzden uyma olasılığı yok arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Barış ÖZKAN

Arkadaslar merhaba sony paketteki ekranda ( geri görüş kamerasi olan) bu cihazda video in girisi varmi yada ön kamera takilabilir mi multi medya oynatmanin bir yolu var mi

Yorum bağlantısı
Ahmet Akkayagil

Arkadaslar merhaba sony paketteki ekranda ( geri görüş kamerasi olan) bu cihazda video in girisi varmi yada ön kamera takilabilir mi multi medya oynatmanin bir yolu var mi

Hocam ben USB giris yerini yanında bi delik gördüm ama çıkışa benzemiyor.Daha çok kulaklık çıkışı gibi bir şey

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Barış ÖZKAN

Merhaba arkadaşlar Sony pakette araç hızı arttıkça müzik sistemin sesi artıyor ışıklarda falan fren yaptığında kısılıyor kitaptan okuduğum kadarıyla Otomatik ses seviyesi ayarı diyor ancak kitaptaki yönlendirmeyi takip edince sistemde bulamadım yani şu an işler vaziyette ayrıca cihazı kurcalarken uyarlanan ses diye bir yer var burasıda 0 dan +7 seviyesine kadar çıkartılabiliyor bilgisi olan arkadaşım var mı acaba  Kazasız günler

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ahmet Akkayagil

Merhaba arkadaşlar Sony pakette araç hızı arttıkça müzik sistemin sesi artıyor ışıklarda falan fren yaptığında kısılıyor kitaptan okuduğum kadarıyla Otomatik ses seviyesi ayarı diyor ancak kitaptaki yönlendirmeyi takip edince sistemde bulamadım yani şu an işler vaziyette ayrıca cihazı kurcalarken uyarlanan ses diye bir yer var burasıda 0 dan +7 seviyesine kadar çıkartılabiliyor bilgisi olan arkadaşım var mı acaba  Kazasız günler

Kardeş bende kitapçığında okudum bunu...ama bizzat yolda hiç uygulamadım.Belki titanium modellerde vardır.

Yorum bağlantısı
Barış ÖZKAN

Kardeş bende kitapçığında okudum bunu...ama bizzat yolda hiç uygulamadım.Belki titanium modellerde vardır.

Merhabalar evet uygulanan ses olarak girdiginizde otoyolda iseniz ses arttirdiginiz oranda yukseliyor yada azaliyor ve bu islem olurken ses gostergesinde degisiklik olmuyor
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Emrah Kalyon

merhaba arkadaşlar, konu açılmış ancak konu ile alakalı faydalı bir cevap henüz yazılmamış. b max ine multimedia ekran(navigasyon) taktıran yok mu? Benimde araştırmalarım sürüyor

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
İnan Çınar
Sani Gerşon
İnan Çınar
(düzenlendi)

Hali hazırda araç üzerinde bir ekran vardır zaten. Ona devam eder

75da2e1fa1d4dc136a2cdaa88725c82a.jpg

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Celal Ekşi

Çok teşekkür ederim uygun bir çerçeve birde yukardaki multimedya sistemini ayarlıyorum. Birde kamera falan ayarladım mı kalır ufak tefek şeyler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Aksoy

Celal Bey, uygun çerçeve asagidaki linkte mevcut sistemi kurduktan sonra burada paylasirsaniz b max kullanicilari icin aydinlatici olacagi kanisindayim..

Uzun suredir bende dusunuyorum fakat aracin estetigini bozacagini düşündüğümden ve de direksiyondan kontrol gibi ozelliklerin calisip calismayacagini bilemedigimden hep kararsiz kaldim...

https://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20161127113750&SearchText=B+max+fasya

Yorum bağlantısı
Celal Ekşi

Celal Bey, uygun çerçeve asagidaki linkte mevcut sistemi kurduktan sonra burada paylasirsaniz b max kullanicilari icin aydinlatici olacagi kanisindayim..

Uzun suredir bende dusunuyorum fakat aracin estetigini bozacagini düşündüğümden ve de direksiyondan kontrol gibi ozelliklerin calisip calismayacagini bilemedigimden hep kararsiz kaldim...

https://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20161127113750&SearchText=B+max+fasya

77ob9N.jpg

Araştırma yaparken bu görüntüyü gördükten sonra biraz hevesim kırıldı. Üstte ekran altta ekran pek içime sinmedi... Şuan için kararsız kaldım. Araştırmalara devam ediyorum eğer değiştirirsem mutlaka burada paylaşırım.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Doğan Bekir

Öncelikle herkese merhaba gruba yeni üye oldum ve araştırdığım konu tamda burası :) Konuyu hortlatmış olucam ama bu uygulamayı aracına yapan var mı ? Benimde yaptırmayı düşündüğüm bir uygulama

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...