İçeriğe Yönlendir

Vodafone Smart Mini

Zafer Bakar

Recommended Posts

Zafer Bakar

Aranızda smart mini kullanan varmı memnunmusunuz pil durumu sizde nasıl ?

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Arkadaşım Smart 2'sini kullanıyor.  Genel olarak memnun şarzı 2 Gün civarı : )

Fiyatına göre iyi telefon.

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

ben kullanıyorum sürekli nette gezersen en fazla 1 gün nette takılmasan 2 gün gider.

Yorum bağlantısı

ben kullanıyorum sürekli nette gezersen en fazla 1 gün nette takılmasan 2 gün gider.

Taner, peki başka operatör kartı ile çalışır mı bu aletler acaba? Bundan yada Türkcell den almak istiyorum birtane. Avea hat var. 

Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

Olur çalışır vdfn smart mini de şarj sıkıntısı yaşıyorum onunharicinde çok sahğlam bir telefon 10 kere iyi düştü hala bişey olmadı saphasağlam

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Taner, peki başka operatör kartı ile çalışır mı bu aletler acaba? Bundan yada Türkcell den almak istiyorum birtane. Avea hat var. 

Çalışır hocam. Sonuçta bunlar başka bi markadan alınıp üstüne Vodafone , Turkcell yazısı yapıştırılan telefonlar.

Yorum bağlantısı

Çalışır hocam. Sonuçta bunlar başka bi markadan alınıp üstüne Vodafone , Turkcell yazısı yapıştırılan telefonlar.

Bir dönem, operatör kampanyalarından verdikleri telefonlarda sim kilidi vardı. Sadece kendi hatları çalışıyodu. Bunlarda yoksa alınabilir. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Sıfır sıkıntı abi :D 10 numeroda çalışıyor cihaz fazla yüklenmedikçe sorun yok yani.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...