İçeriğe Yönlendir

Yeni Ford S-Max Ve Yeni Ford Galaxy

Kubilay Evis

Recommended Posts

Kubilay Evis

2016 model yeni Galaxy'i Amerika'da kamuflajlı görüntülemişler. Belirgin olarak boyutta bayağı büyüme var. Motorlar ise yeni gelecek ama bir türlü gelemeyen Mondeo'yla aynı :)

Link

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Yeni mondeo-Fiesta gibi bişey çıkacak ortaya. S-max bu yönde ilerliyor.

2015-Ford-S-Max.jpg

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hasan Aksüt

Sanırım arkada bir kanat var. Bu nedenle garip bir görüntüsü var. Kanat olmadığı şekli ile biraz daha köşeli ve büyük Galaxy gibi geldi bana. Farlar ve stopların açılarında ya da boyutlarında değişiklik var. Ford Galaxy kullanıcısı olarak, çok merak ediyorum ama alabilme şansım 5 yıl sonra olur herhalde. :)

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

İç dizayn bence çok hoş , aracın genel dış görüntüsüne bakınca fena değil ama SMAX için çok daha spor ve çarpıcı bir dizayn beklerdim açıkçası. Turneo ya çok benzemiş...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

İç tasarımını ben de çok beğendim ancak dış tasarımda aynı şeyleri düşünemiyorum. Mevcut kasanın kendisine özel bir havası vardı. Öndeki farklı yerlere konumlandırılmış sis farları, bu yeni kasada standartlaştırılmış. Ayrca ön çamurluk arkasındaki hava ızgarası gibi yerler mevcut kasada çok heybetli bir görünüm vermesine rağmen bu kasa da neredeyse kaybolmuş. Neyse bekleyelim canlısını görelim diyeceğim ama mevcut kasanın canlısını bile bayilerde bulamıyorken, bu kasayı görürmüyüz bilmiyorum :)

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Sonunda güzel bir iç dizayn elde etmişler. Zaten bu far ve tamponu çok seviyorum. S-max da bunları görmek güzel olmuş.

Yorum bağlantısı
Celil Gökçek

bu araç çok güzel amenna. ama gel görelim türkiyede gene tutmayacak, gene tutmayacak.... bizim ülkemizde bu tür araçlar sadece meraklılar tarafından alınıyor. para kaygım olmasa ben direk gider alırım. hatta galaxy alırım ama maalesef türkiyede mpv kültürü yok...

Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın
(düzenlendi)

bu araç çok güzel amenna. ama gel görelim türkiyede gene tutmayacak, gene tutmayacak.... bizim ülkemizde bu tür araçlar sadece meraklılar tarafından alınıyor. para kaygım olmasa ben direk gider alırım. hatta galaxy alırım ama maalesef türkiyede mpv kültürü yok...

Öncelikle araç çok güzel, ona lafımız yok. Neden tutmadığı konusuna gelirsek genelde bu araç geniş ailelere hitap edecek gibi duruyor benim gözümde. Yalnız insanımıza göre (bende dahil) bir araca 80 - 100 bin tl vermek ağır geliyor. Nerden baksan bir ev parası. Bu araçlara o fiyatı vermek yerine panelvan, pickup yada suv bir araç almak daha mantıkkı geliyor.. Benim görüşüm bu..

tarihinde Hakan Erken tarafından düzenlendi
Alıntı yaparken resimleri lütfen siliniz..
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
(düzenlendi)

nedir bu "tüm modellerin ön görünümünü birbirine benzetme hastalığı" yahu :angry:

das autodan bulaşma rahatsızlık.utanmasalar hiç oynamadan hepsine tamamen aynı ön panel-farı takacaklar.

araç güzel, o ayrı.

yeni focus,yeni mondeo dahil hepsi aynı tarz oldu.modellerin kişilikleri azaldı.

tarihinde Önder Özcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Celil Gökçek

Öncelikle araç çok güzel, ona lafımız yok. Neden tutmadığı konusuna gelirsek genelde bu araç geniş ailelere hitap edecek gibi duruyor benim gözümde. Yalnız insanımıza göre (bende dahil) bir araca 80 - 100 bin tl vermek ağır geliyor. Nerden baksan bir ev parası. Bu araçlara o fiyatı vermek yerine panelvan, pickup yada suv bir araç almak daha mantıkkı geliyor.. Benim görüşüm bu..

hocam zaten ben de onu diyorum. ''çok pahalı'' 

geniş aile kısmına gelince, bu arabalar klasik amerikan aileleri için tasarlanmış. bence çok da geniş aile olmaya gerek yok. normal çocuklu bir aile için ideal olduğunu düşünüyorum. ama çok gereksiz pahalı. ve türkiye gibi yakıtın ve verginin inanılmaz yüksek meblağlar olduğu ülkeler için ulaşılması zor araçlar.

suv yahut panelvan ile bu arabaların kullanım tarzları da aynı değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

hocam zaten ben de onu diyorum. ''çok pahalı''

geniş aile kısmına gelince, bu arabalar klasik amerikan aileleri için tasarlanmış. bence çok da geniş aile olmaya gerek yok. normal çocuklu bir aile için ideal olduğunu düşünüyorum. ama çok gereksiz pahalı. ve türkiye gibi yakıtın ve verginin inanılmaz yüksek meblağlar olduğu ülkeler için ulaşılması zor araçlar.

suv yahut panelvan ile bu arabaların kullanım tarzları da aynı değil.

Araçların aynı tarz olmadığı kesin Celil bey, lâkin dedikleriniz doğru, araç fiyati, vergisi, yakıtı falan derken fiyatlar uçup gidiyor, araca da yazık oluyor..
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...