İçeriğe Yönlendir

Geri Sayım Başladı:iphone 6 Mı?

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Guest Mert Boran

Apple.com sitesine girildiğinde yaklaşık 12 saatlik bir geri sayım olduğu görülüyor. Tsi 19'da Apple'in iphone 6 ve akıllı saat ve ios8i tanitmasi bekleniyor. Meraklilara duyrulur. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Baran Ekici

En son 2,5 yıl 3GS kullanmıştım, daha sonra 2 sene BB 9900 kullandım ve 1.5 senedir de BB Z10 kullanıyorum. iphone 4'ler 5'ler köşeli olduğundan rahatsız ediyordu, almadım. Ele oturan oval tasarım geri dönüyormuş dediler, şu an ihtiyacım yok ama ileride sırf bu yüzden alabilirim. Merakla bekliyorum..

Yorum bağlantısı

Telefonun şeklini değiştirmeye korkuyorlar. Ellerinde patlar diye herhalde. Yıllardır aynı. Porshe misali..  :D

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Boyu uzuyor gitgide :) bana göre 4s efsane bir telefondu kullanım pratikliği olarak..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Bu durum ile ilgili bir caps vardı.

Iphone 40 bir kılıç olmuş,

Galaxy note 50 bir kalkan savaşıyorlardi :D

Ikisi de devamli büyüyor

Yorum bağlantısı

Capleri birak dostum. Apple agzinin dibinde. Kapida kuyruk olusmaya baslayinca benim yerine bir kutu koy, sirami kapmasinlar gelene kadar :)

Haha ben de onu diyecektim bir de tam mağazanın Karşısı apple suan bizim mağazaya müşteri birakmayacak namissizlar :D
Yorum bağlantısı

Geçtim birkaç gün önce oradan, ancak mağazada göremedim seni.. Pek vaktim yoktu ama yarın akşam 8 de randevum var Apple'a geleceğim.. Orada olursan görüşelim :good1:

Yarın akşam oradayım 16-22. Görüşelim ;)
Yorum bağlantısı
Tayfun Doğan

iOS8 tanitildi zaten. Aksama cihaz tanitimlari olacak. Saat cikmasi da bekleniyor. iPhoneu merak edenler icin koyayim resmini.

Oooo sağdaki ayponun şimdiden kaplaması soyulmaya başlamış... Daha piyasaya çıkmadan böyleyse Türkiye'deki apaçilerin elinde patlar bu...

Şaka bi yana malum sitede satılık böbrek ilanları falan patlayacak desenize. Bizim züürtler böbreğini satar yine alır bunu...

Bende gencim ama telefon ve hız tutkusunu gerçekten anlamıyorum. Telefon dediğin çağın gerektirdiği kadar güncel ama bir o kadar da ucuz alınmalı. Araba dediğin de az ses çıkaran ve yolcuları sarsmayacak ivmelenebilen omalı(kullanılmalı) diyerek konuyu arabaya bağlamış bulunmaktayım :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Gördük ayponu, daha öncede dediğim gibi ip6 mı tf6 mı göreceğiz derken çıka çıka Tırtfon6  hikaye edişın çıktı, Zamzung gibi süsle aynı şeyi sat, elma sonunu kendin hazırlıyorsun, bu modelle ayponpon luğun tastik olmuş oldu  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Gördük ayponu, daha öncede dediğim gibi ip6 mı tf6 mı göreceğiz derken çıka çıka Tırtfon6  hikaye edişın çıktı, Zamzung gibi süsle aynı şeyi sat, elma sonunu kendin hazırlıyorsun, bu modelle ayponpon luğun tastik olmuş oldu  :D

Foruma üye olduğumda aynı şeyleri yazıyordun hala aynı şeyleri yazıyorsun abi.. Apple sana gıcıklık olsun diye her seferinde satış rakamını katlıyor sanırım..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Once kesifler vardi. Sonra icatlar oldu. 20. Yuzyil icatlarla dolu gecti. Ancak artik icat edilecek cok bir sey kalmadi. Yani heyecan bitti. Bundan sonra hayallere pek yer yok. Sadece elimizdekinin adim adim gelistirilmesine yenilik gozuyle bakacagiz.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Canlı olarak çökmelere rağmen izledim. Kaç yıldır kullandığımız nfc teknolojisini bile millet ayakta alkışladı. :D
Kamera olayında son nokta diyebilirim. 240 fps video desteği bile var. f2.2 diyafram aralığı var. 8mp ama piksel boyutları değişik. Klasik htc taktiği. Ayrıca çift sensör varmış ki bu da htc m8 den çalıntı. 
Onun haricinde apple watch'da steve jobs ruhu geri dönmüş sanki. Çok hoşuma gitti tam olması gerektiği gibi. Diğer hiçbir saatin adı yok bunun yanında. 

16-64-128 gb seçenekleri var ip6 ve ip6 plus'ın. Fiyatlar çok uçuk gibi geldi bana ki vergili halini düşünemiyorum. İos 8 de yakın zamanda gelecek 4s ve sonrasına. İp4'ler malesef artık kasıla kasıla yaşayacaklar. :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Foruma üye olduğumda aynı şeyleri yazıyordun hala aynı şeyleri yazıyorsun abi.. Apple sana gıcıklık olsun diye her seferinde satış rakamını katlıyor sanırım..

Neyi katlıyor yahu, Zamzung önde gidiyor, neyse öyle yada böyle, o zamanda aynı şeyi söylüyordum şimdide, İOS adam gibi değişmediği sürece aypon artık tercih edilmez, dediğim gibi, Andro gelişim hızıyla apple başedemez, edemedide, şuan her açıdan Android daha iyi, ios un daha iyi olduğu tek konu marketteki oyunlar, gerisi ne zayıkki hikaye, hala aynı şeyi söylüyorum ios denen kapalı kutu günümüzde bu ketum haliyle sürekli geri planda kalacak, aha yeni model, Androya az daha benzetilmiş bildiğimiz yarım yamalak aypon, üzgünüm ama bu tip ve yazılımla bana hitap etmiyor, seneye 6s i bekleriz artık, zaten ayponda S ler dışında model alınmaz.

İos8 androlaşmış ama hala eksiği var, daha çok androlaşması lazım, eee bu durumda da aslı varken benzerini neden alalım, Andro artık her açıdan daha iyi, üzgünüm :)  zaten kısa sürede windows ta gelişecek, apple bu haliyle daha çoook kasa değişir artık :)

Ayrıca ben haklıyım, Ali Elöver bile bu işte pes ettiyse olay bitmiştir  :D

Not: Allah aşkına şu tf6 nın tipe bak, zamzung çizgileriyle yoğrulmuş tipsiz bir alet, 5s e kötü derken daha beteri çıktı geldi...

Once kesifler vardi. Sonra icatlar oldu. 20. Yuzyil icatlarla dolu gecti. Ancak artik icat edilecek cok bir sey kalmadi. Yani heyecan bitti. Bundan sonra hayallere pek yer yok. Sadece elimizdekinin adim adim gelistirilmesine yenilik gozuyle bakacagiz.

Saygilarimla.

Bu teknoloji ve bu gezegende kalmadı demek istiyorsun sanırım, abd fellik fellik gezegen arıyor, boşuna değil bu gezegenin işi bitti, atmosfer artık geri dönülemez hasarı aldı, ayrıca biz görmeyiz, çocuklarımızda görmez belki ama bu gezegeni 3. dünya nükleer savaşı bekliyor, sonrası zaten dünya pert olur, bu sebeble gelişen teknolojiyi biz artık göremeyeceğiz, görenlerde yada onların çocukları zaten bu gezegende olmayacaklar :)< :)>

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Ayrıca ben haklıyım, Ali Elöver bile bu işte pes ettiyse olay bitmiştir :D

+ 1.000.000.000.000 çürük elma...

Üzgünüm ben de Ali Androidoğlu gibi ben de Ali Androidöver im artik ama sadece Hatice nin androidini overin cunku Zamzung buzdolapcisinin yaptigi rengarenk andro cok uyduruk ayrica S4 bile kasilip kitleniyor minumum uygulama ile...

Iyi ki Hatica Van almisim, uyduruk ayponpon iyice çürük elma oldu yakinda kokar [emoji16] [emoji16]

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...