İçeriğe Yönlendir

Geri Sayım Başladı:iphone 6 Mı?

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

+ 1.000.000.000.000 çürük elma...

Üzgünüm ben de Ali Androidoğlu gibi ben de Ali Androidöver im artik ama sadece Hatice nin androidini overin cunku Zamzung buzdolapcisinin yaptigi rengarenk andro cok uyduruk ayrica S4 bile kasilip kitleniyor minumum uygulama ile...

Iyi ki Hatica Van almisim, uyduruk ayponpon iyice çürük elma oldu yakinda kokar [emoji16] [emoji16]

:D  :D  :D  :D  :D

ahanda ayponpon 6 punaları, tüm serilerinde olduğu gibi bu işten anlayanların verdiği puana göre 10 üzerinden 4.9, klasik sonuç  :D

http://www.gsmarena.com/apple_iphone_6-6378.php

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Mert olaya NFC gözüyle bakma, anlaştığı bankalar yapılan işlemleri ben daha önce yapabilen bir anroid, veya kullanan kişi görmedim.. Bilmiyorum yermi android cihaza kart bilgilerini girmek  :p anladın sen  :good1:

bir aypona kart bilgisi girmek, heleki buluta resim yüklemek, anladın sen onu, güvenlik konusunda al birini vur ötekine, her iki sistemde abd ye direk link verir, günümüzde yok öyle gizli bilgi falan :)

Anlamadıysan şu arkadaşa bir sor, anlatsın sana güvenlik olayını :)

jennifer-lawrence-lors-du-photocall-de-h

bu arada elma saatte çıkmış, yaşasın artık kalp ritmimi whatsup tan arkadaşıma yollayabilirim  :D   pardon bu tür şeyler İandrOS8 de yoktu değilmi  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Saat çok güzel, çoğu özellik kullanılmayacak olsa da peynir ekmek gibi satacak :)

Telefonların çözünürlüğünü beğenmedim, tipi zaten biliyorduk.

Yine de iosa geçeceğim sanırım, 5s bakıyorum hala.

Saati de biri hediye etse severek kullanırım :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bulut sistemine girmek apple hesabinin sifresini ele gecirmek demek Ali abi, guvenlik sorusu sacma olan birisinin face hesabina girilebilmesi gibi apple hesabina da girilebilir. Resimlerini videolarini alirsin ama kart bilgilerini alamazsin. Android virus cenneti, klavyene yazilan herseyi ele gecirebilirler. O yuzden apple androide gore fazlaca guvenlidir. Zaten applein bizim bi kac bin liralik kart bilgilerimize ihtiyaci yok. Abd ile paylassa ne olacak? Ayrica nfc islemi parmak izi ile calisiyor. Daha da guvenli :)

Alayı masal, ayrıca bulut  hacklenmez diye birşeyde yok, kırılmaz şifre diye birşey yoktur. Neyse bu olaylar bizi etkilemez, zaten bu aletleri ihtiyaçtan değil zevkten alıyoruz, en azından ben öyle, pahalı oyuncaklar o kadar.  Abd ile paylaşma işi başka, kart bilgin zaten abd de var, master-visa = bizdensin :)

Olay o değil, telefon kullanan herkes izlenir ve sürekli veri toplanır, bu  seni beni etkilemez, çünki masumuz, ama rahat durmazsan anında tepene binerler, neyse bu konuda yazacak olsak forum kitlenir, öyle şeyler varkı inanamazsın....

Sonuç olarak ha ios ha andro, tamam andro biraz daha açık çünki ios kapalı kutu, zaten bu yüzden yarım yamalakya :)  Nfc ye gelince, oda masal parmak izide, bu şeyler sadece sen ben için güvenli, almak isteyen bu güvenliği anında aşar, zaten parmak izinde direk onlara gider, bir aypona parmak izi girdiğin an olay biter, artık kuzey kutbunda hırsızlık yapsan gelir seni bulurlar, arşivdesindir çünki :) neyse sen ben için boş işler bunlar, güvenlikmiş vs. bizi etkilemez, ne yapıyoruzki bizi didiklesinler, al oyna 1 sene geçsin sat yenisini al tarzı pahalı oyuncaklar kullanan oyuncularız biz :)

Saat çok güzel, çoğu özellik kullanılmayacak olsa da peynir ekmek gibi satacak :)

Telefonların çözünürlüğünü beğenmedim, tipi zaten biliyorduk.

Yine de iosa geçeceğim sanırım, 5s bakıyorum hala.

Saati de biri hediye etse severek kullanırım :)

Van dan sıkıldın ios a geçip tekdüzelikten sıkılmayacakmısın yani :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Şu güvenlik meseleri zaten komik geliyor bana, izliyorlar androidden falan :D cia izliyormus esprisine döndü Cem Yılmaz in :p

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Iphone ne kadar kötü telefonda yapsa(yapıyor demiyorum) kemik kitlesi kesinlikle değişmez. Zamzung, hatçe demek bir şey değiştirmeyecek maalesef.

Değişmez çünkü hiçbir markanın yeni modeli bu kadar merakla beklenip, dünyaca takip edilmiyor..

Yazılı ve görsel basında bu kadar haberi yapılmıyor.

Akıllı telefon lafını ilk duyduğumda, iphonu duymuştum ben mesela ana haber bültenlerinde.

Samsung s5'in çıktığını, teknosada kendime mause bakarken öğrenmiştim :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

İlkler öyledir ama zamanla geri planda kalır ve arada hatırlanır, ilkokul ortaokul aşkı gibi, ama bir bakmışsın başkasıyla evlenmişsin : :) Sonuç=tırt tırttır ve unutulur, baki kalan sadece ilk olmasıdır (gerçi değil Sony den arak ya neyse  : :D)

Not: şuan marketlerde ilk bakılan kesinlikle ayponpon değil, bunuda belirtirim, elli çeşit çok daha iyi cihaz piayasadayken bu tiple ve dolu eksikle tf6 nın yeri raflarda bir kenarda kalmak olacaktır.

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Not: şuan marketlerde ilk bakılan kesinlikle ayponpon değil, bunuda belirtirim, elli çeşit çok daha iyi cihaz piayasadayken bu tiple ve dolu eksikle tf6 nın yeri raflarda bir kenarda kalmak olacaktır.

Çünkü marketlerde bulunmuyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Steve amcanın kemikleri sizliyor. Adam tamamen eegonomik telefon tasarlarken baş edemeyince yeni yönetim 5.5" cihaz çıkarmış. Teknik detaylarin hepsi 1 yil önce çıkan diğer markalarla aynı seviyede ama fiyat 3 katı. Yazık. :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

650 tl ye 4 çekirdekli 4.7 inc ips lcd ekran sahibi. 1800 mah lik bataryalı telefon almak varken demi :)

Aynen abi. Bunu da mı beğenmedim? 2 katını vereyim, 8 çekirdeklisini alayım bari :D

Steve amcanın kemikleri sizliyor. Adam tamamen eegonomik telefon tasarlarken baş edemeyince yeni yönetim 5.5" cihaz çıkarmış. Teknik detaylarin hepsi 1 yil önce çıkan diğer markalarla aynı seviyede ama fiyat 3 katı. Yazık. :)

Diğer markalara uymak zorunda. Ancak artık burada kalacaklar zira daha büyüğü tablete kaçıyor. Kimse cebinde tablet taşımak istemeyecektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Steve olsa bunlar olmazdı işte  :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Şu casper geri sayım yapıyordu ne oldu o iş ? yer yerinden oynayacak falan diyordu.

Yorum bağlantısı
Naci Özkan

650 tl ye 4 çekirdekli 4.7 inc ips lcd ekran sahibi. 1800 mah lik bataryalı telefon almak varken demi :)

5000 cekirdekte olsa android biyerde tikaniyo ve donma ihtimali %100 oluyor!

Pahali ama benim paramin her kurusunu hak ediyo [emoji106][emoji6]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

5000 cekirdekte olsa android biyerde tikaniyo ve donma ihtimali %100 oluyor!

Pahali ama benim paramin her kurusunu hak ediyo [emoji106][emoji6]

Genellemeye gerek yok. Htc kullandınız mi? :)
Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Genellemeye gerek yok. Htc kullandınız mi? :)

1 sene once 1 gun kadar kullanabildim oda yeni iphone aliyodum idareten. Oda ayni [emoji19]
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

1 sene once 1 gun kadar kullanabildim oda yeni iphone aliyodum idareten. Oda ayni [emoji19]

Hangi modeldi ? One miydi mesela ? :)
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

iP6 bu muymuş şimdi? 

Şu alt üst şeritler de anten mi yoksa? :p 

bff6567320fc6148737da7356f5ee834.jpg

"Şerefsizim benim aklıma gelmişti" - M8'i gördükten sonra Apple

7c532ed3-d5d8-4f66-af6d-8b0530b0350b-460

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

iP6 bu muymuş şimdi?

Şu alt üst şeritler de anten mi yoksa? :p

"Şerefsizim benim aklıma gelmişti" - M8'i gördükten sonra Apple

Abi bak htc dün ne paylaştı. :)

edyga8y4.jpg

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Hangi modeldi ? One miydi mesela ? :)

Yalan olmasin desire serisi idi sanirsam. Ama apple kullanmasam alacagim marka htc olur idi [emoji106]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Nfc uzun zamandir androda vardi,

Kameradaki iyilestirmelerin çoğu htc de çıktı zaten aylar önce

Büyük ekran cok mahiyetliymis gibi yine sunuldu

Tamamen apple düşmanı değilim 2 sene iphone4 1 sene 4s kullandim ama artık bitti cidden. Ios rahatlık saglamazsa dönmem, bir de pil durumu var tabi.

Andronun kesin donmasi gibi bir durumu da kac yil önce çıkan model olmasına ve 32gb dolu hafiza ile kullanmama rağmen nedense note2de hic ama hic başıma gelmedi

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Yalan olmasin desire serisi idi sanirsam. Ama apple kullanmasam alacagim marka htc olur idi [emoji106]

Eğer olurda dönmek isterseniz one serisi bu sektörde tek bence. Note 2den ve sorunlarından bıktım m7 aldım. Kaç ay oldu daha ne bir kere dondu ne kasildi telefon. Ağzına kadar dolu olduğu halde. Ne kadar donanım olursa olsun optimize olmadıktan sonra tirt. :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...