İçeriğe Yönlendir

Geri Sayım Başladı:iphone 6 Mı?

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Guest Mert Boran

Biz burada ne dersek diyelim herkes alacak. Ki adamlarda bir strateji var ki aldirtiyorlar gerçekten. İpod shuffle apple in en ucuz ürünü. Kullanıyorum ve gerçekten harika. Bu üründe bile detaya verilen önem farklı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Çünkü marketlerde bulunmuyor :)

Nerede bulunuyor, işportada mı  :D   bırak bu numaralı mayk, tf6 da tırt ve olmamış işte, tipten zaten anında elendi :)

Yahu bu Google android desteğini çekerse ikinci parti markalardan( htc, Samsung, Lg vs ) ne olacak halleri?

Hiçbirşey, dünyanın her yerinde tonla geliştirici var, 2 katı hızla gelişir, Cyanogen mod yeter, esas sen kapalı ios a bak, kodu açsın o anda duman olmazlarsa ne olayım, hata affetemeyen sıkıntılı ve zor bir yazılım geliştiriciler için tam bir derttir, heleki bir sürü farklı tip-donanım-ekran vs. cihaza uydurmak, ios bu konuda beş para etmez, Andro bu alemin windowsu dur ve artık durdurulmaz seviyeye geldi, andro daha esnek olduğundan bu sıkıntılar çokta dert değil, zaten yeterince olgunlaştıda, ios un 1 tek cezbeden özelliği ve malzeme kalitesi bile kalmamışken neyi diyorsun Mert, ios falan artık dikkat bile çekmiyor, kendinizi kandırmayın, ahanda yarım andro ios ve tipsiz tf6, daha ne diyim :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Cevabım hazır değil, olanı söyledim.. Apple ya ilkleri yapıyor yada yapılanın en iyisini yapıyor dedim.. Parmak izi okuyucu ilk değilmiş, ama Apple daha iyisini yapmış.. Okuma sistemine, stabilitesine ve hızına bak, kullan anlarsın  :good1:

Multitask, Multitouch Apple sayesinde yaygınlaşan ve gelişen şeyler, bunu herkes biliyor.. Sizde bir zahmet, Apple'ın başarısını kabul edin.. Hakkını vererek eleştir, ben Android'de kullanan birisiyim, Apple'dan vazgeçme sebebim küçük ekran ve az giden şarj olmuştu..

Mulitask halen daha apple da yok (aslında olsa ne yazar, arkada render falanmı yaptırıyoruz telefona :) ),  evet yıllardır dediğim gibi bazı şeylerde ilk (ve arakozcu) oldu apple ve orada kaldı, tıpkı Osmanlı gibi, yaptı etti kendini yenileyemdi ve tarih oldu, geriye doğru modellerine ve gelişimine bak, Andronun yanında kendini tekrar eder halde aypon, devrimi yaptı ve 2-3 sene öncesinde kaldı, sende bunu kabul et, Andronun hakkını yeme, Androda eski andro değil, yine senelerdir değiğim gibi Andro bu hızla gelir, tokadı basar - geçer gider:

Dediğim gerçek oldu, 3-4 sene önce aypon için erişilmez diyorlardı, şimdi ne oldu, masal....

İOS kullanmama sebebim, kısıtlı yazılım, düdük ekran, zayıf yapı, kısıtlı ve paylaşıma kapalı, diğer cihazlarla uyumsuz ve inatla bunu sürdüren, ille kendine bağlayan bir yazılım olmasıyıdı. aha tırt watch aypon olmadan işe yaramaz, bizde ne var Moto 360 mesela, alayı ile uyumlu ve çok güzel.

Şimdi gelelim günümüze, ios8 ile apple tokadın geldiğini gördü sonunda ve ufak tefekte olsa birşeyler yapmaya çalıştı, ama yetmez, zaten bunu tam olarakta yapamaz, yapmak için yazılımını millete açmalıki gelişsin, yoksa bir grup elma çalışanın çabalarıyla bu iş uzun sürmez, Andro ile başetmesi imkansız, senelerdir diyorum bunu, şimdide diyorum, seneye dahada geri kalacak görecceksiniz, ayrıca çok hızlı şekilde Windows ta peşinden geliyor, Windows adam gibi olduğu an zaten alayı duman olacak, bunuda yazın bir yere :)

Not: ayrıca bunların alayı sıkmaya başladı bile, daha farklı şeyler arar oldum artık, ne dejavu ios, ne Andro kesiyor, windowsun ise daha zamana ihtiyacı var, sıkıldım ben bu yazılımlardan :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Nerede bulunuyor, işportada mı  :D   bırak bu numaralı mayk, tf6 da tırt ve olmamış işte, tipten zaten anında elendi :)

Hiçbirşey, dünaynın her yerinde tonla geliştirici var, 2 katı hızla gelişir, Cyanogen mod yeter, esas sen kapalı ios a bak, kodu açsın o anda duman olmazlarsa ne olayım, hata affetemeyen sıkıntılı ve zor bir yazılım geliştiriciler için tam bir derttir, heleki bir sürü farklı tip-donanım-ekran vs. cihaza uydurmak, iso bu konuda beş para etmez, Andro bu alemin windowsudur ve artık durdurulmaz seviyeye geldi, iso un 1 tek cezbeden özelliği ve malzeme kalitesi bile kalmamışken neyi diyorsun Mert, ios falan artık dikkat bile çekmiyor, kendinizi kandırmayın, ahanda yarım andro ios ve tipsiz tf6, daha ne diyim :)

Ali abi, geliştiriciler beni ilgilendirmiyor ama, şunu unutma eksik olan şey geliştirilir. Ios da eksik birşey yok çünkü kalmadı. Kalmadığı için sana kapalı geliyor ve senin dikkatini çekmiyor. Senin dikkatini çekmiyor olabilir ama 2 saatte milyar dolarlık mal sattı. Demek ki dünyanın yarısını ilgilendiriyor. Dünyanın heryerinde ana haberlere çıkıyor birinci sayfadan haber oluyor..

Dolayısıyla ne yazsanız boş. Ekran büyük olabilir daha iyi olabilir ama millet kalitesine prestijine ve marka imajına güveniyor. Ortalama iki satte bir model ve yazılım çıkan android dünyasına değil. 6 aydır ip4 ile ios7.1 kullanıyorum. Kasıyor takılıyor donüyor diyorlar, vallahide yalan billahide. Şimdiye kadar hiç reset atmadım. Telefonu en son ne zaman aç kapa yaptım hatırlamam. Androidle hanginiz hem son sürümü takılmadan kullanıp hem de sorunsuz işletebildiniz telefonu? Android acımasızca tüketime sevk ediyor milleti. Çünkü bir üst yazılım alt modeli eziyor. Destek bitiyor. Çöp oluyor.. Apple da buna uydu ama yinede baktığın zaman ip4ün üstüne 4s 5 5c 5s çıktı. Üstüne iki ana versiyon işletim sistemi çıktı ama halen sorunsuz stabil. Ben daha niye bildiğimden şaşayım. Ha bir kere şaştım, donanım olarak ip4ün 2 kat üstü Lg android ile çıldırdım kapıda paraladım, verdiğim paraya acıdım. Neyse ger sene model çıkıyor ama önemli olan 3-4 ve daha fazla seneler kullanabilmek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Adam isim satiyor, marka satiyor. Pazarlama stratejisine hayranim.

Ambalaj nefis. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Malumunuz, bayadir Andro kullanicisiyim. Htc sony ve samsung kullanicilarindan daha cok androcuyum cunku ham android kullaniyorum. guncelim, hizliyim,ucuzum vs. vs.

daha elime alip incelemedim ip6 yi, ama 5,5inc lik bisey yaptiysa 5s ozelliklerinde olsaydi bile hepsini ezerdi andro tayfasini ki daha da ozellik koymus gibi gorunuyor.

Fiyat evet pahali gorunuyor. ip4ilk ciktiginde 2bin tl idi ama ben 1200tl ye almistim. Buda aynisi olacak, yurt disi urunu 1600tl bandina rahatlikla bulunur 1-2 ay sonra.

Ha Ben almam artik kolay kolay telefona para bayilma evrelerini gectim artik. moto G miyadini doldurunca belki.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ali abi, geliştiriciler beni ilgilendirmiyor ama, şunu unutma eksik olan şey geliştirilir. Ios da eksik birşey yok çünkü kalmadı. Kalmadığı için sana kapalı geliyor ve senin dikkatini çekmiyor. Senin dikkatini çekmiyor olabilir ama 2 saatte milyar dolarlık mal sattı. Demek ki dünyanın yarısını ilgilendiriyor. Dünyanın heryerinde ana haberlere çıkıyor birinci sayfadan haber oluyor..

Dolayısıyla ne yazsanız boş. Ekran büyük olabilir daha iyi olabilir ama millet kalitesine prestijine ve marka imajına güveniyor. Ortalama iki satte bir model ve yazılım çıkan android dünyasına değil. 6 aydır ip4 ile ios7.1 kullanıyorum. Kasıyor takılıyor donüyor diyorlar, vallahide yalan billahide. Şimdiye kadar hiç reset atmadım. Telefonu en son ne zaman aç kapa yaptım hatırlamam. Androidle hanginiz hem son sürümü takılmadan kullanıp hem de sorunsuz işletebildiniz telefonu? Android acımasızca tüketime sevk ediyor milleti. Çünkü bir üst yazılım alt modeli eziyor. Destek bitiyor. Çöp oluyor.. Apple da buna uydu ama yinede baktığın zaman ip4ün üstüne 4s 5 5c 5s çıktı. Üstüne iki ana versiyon işletim sistemi çıktı ama halen sorunsuz stabil. Ben daha niye bildiğimden şaşayım. Ha bir kere şaştım, donanım olarak ip4ün 2 kat üstü Lg android ile çıldırdım kapıda paraladım, verdiğim paraya acıdım. Neyse ger sene model çıkıyor ama önemli olan 3-4 ve daha fazla seneler kullanabilmek.

Mert apple da modaya uyacak bu kesin net, yoksa batar, yani model uydurmak zorunda, alt modeller çöp olmadı belki çünki hepsi aynı zaten, acaip yavaş gelişiyor çünki, yavaş olma sebebide herşeyi tam olması değil (güldürme beni, ios mu eksiksiz) farklı şey yapabilmek için yazılımı açmalılar, bunuda yaparlarsa aypon anında biter, anında tonla model çıkarırlar vs..

Donam takılmaya gelelim, bende One var bilyorsun, 1 seneden fazla oldu alalı, bak dikkat et, asla ama asla tek hata yapmadı alet, dolayısı ile ios stabilliği ni direk ele, geri kalan herşeyde ise zaten daha iyi bu alet ve şuan demode oldu dikkatini çekerim.

Android= hTC ve Sony dir, bu markaların karşına koyacak aypon modeli ise ancak tf6 olurki oda eksik ve tipsiz, ayırıca para meseleside var, 16 gb tırfon 2300 lira, nerde kaldı avantajı, kalite desen geride, ekran desen hala geride, evrensellik desen geride, eksiksiz dediğin ios hala adam gibi paylaşım yaptırmıyor, face de whatsupta link vs. atamıyoruz yahu, hep sıkıntı, evdeki tv ye müdahele bile edmiyoruz, yerim ayponu yahu.

Alt model ayponlar direk çöp, boşa iddaa etme, bu konuda androdan geri kalmaz, ha azıcık iyi durumda çünki tek üretici ve cihazlar zaten aynı, yazılımda süslemeden başka şey yok, 4s hala bana göre en iyi aypon, gıcıklık yapmasalar ios8 le bile adam gibi çalışır, ama nerdeee, elma mecburen modaya uyacak, aksine  ne yazılımı izin verir nede hep aynı süslü modellerle bu iş yürür, kendini değiştirecek, yada geriye düşecek, ha bu arada milyon satması falan önemsiz, çok satan iyi demek değildir,  aldım baktım, hala şu yok bu yok bazı şeylerin eksikliği var diyorsam bana göre o sistem işe yaramaz, ayponu alıp kullandığım an sıkıntı başlıyor bende, alıştığım şeyler yok, hep engel var, yda zaten yapamıyorsun, dolayısı ile ios8 hala antika, böyle oluncada acaip gelişmiş über manyak cihazda yapsa aldığım an bakıyorumki aynı tas aynı hamam, yani tırt, üzgünüm Mert, 2014 aypon benim için yine hayal kırıklığı oldu, 2015 ve ip6S e inşallah, tabii o zamana gün neler doğurur bilinmez, gidişata bakarsak aypon için 2015 tede değişen olmayacak, 2. liğe devam 3. lük sırada  :D

Her ne kadar eleştirsem de sanırım bir sonraki telefonum ya temiz 2. el bir iphone 5s ya da Amerika gidip gelen arkadaşlarıma aldıracağım bir iphone 6 olur :)

Fiesta kullanıcısına yakışmayan sözler, yarım yamalaklar bize gelmez Mert  :D  

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ali abi andro gelisiyor diyorsun ama ice cream, jelly bean ve son olarak kitkat versiyonlarinin arasinda vay be dedigin gelisme varmi? Andro yillardir ayni andro. Google bile anroid l bizim icin devrim olacak dedi. Donanima doymayan, hala da stabilligini koruyamayan, ap acik bir kaynak ne kadar basarili olabilir? Önce marketine koyduklarini uygulamalari elesinler. Resmen copluk gibi. iPhone kullandiktan sonra android kullanamiyorsun. Ufak tefek yazilim ucuzluklari gozune batiyor insanin. Benim G2 de gordugum bir suru sacmalik vardi. Samsung da ayni ucuzluga sahip. Htc iyi olabilir ama yazilimin kökü bes para etmez bana göre. Eger android L videolarda gordugumuz gibiyse, yani ios vari stabillik varsa is yapmaya anca baslayabilir.

Gelişiyor derken eski sıkıntıları yok oluyor, gelişen şeylerde eksiklikler giderilir önce, İOS un farkı ise şu, daha önce çıkan bir sistem, taa ios 8 gelene dek hatalarını yoketti sayılır, olmayan şeyse hata gidermek değil, hiç eklemedikleri, Andro yu andro yapan şeyler, ios 8 hala 4.4.4 e göre eksik, yani bazı şeyleri yapmama izin vermiyor, vermediği zamanda bana uymuyor, ip6 ya bakalım, yazlım aynı, yani hala eksik geliyor bana, geriye ne kaldı tip vs, bu konuda One m7 bile demode olduğu halde daha iyi yahu, neyleyim o zaman 2300 kaada 16 gb aypon 6 yı, M7 yi sattırıpta bunu almam için hangi üstün özelliği önüme koyacaksın Erdem?  

ios marketin androya şuan için tek farkı daha kaliteli oyun sunabilmesi, gerisine bakarsak andro marketten farkı yok, ha androda ne var bunların üstüne tonla tırt yazlım barındırması, bunlarda hızla elenecek, son aldıkları kararlara bakarsan bunu yapacaklarını göreceksin, artık dünya çapında acaip yayılmış bir sisteme bu kadar taviz yeter dediler, kısa sürede elma marketten farkı kalmaz.

Yahu amma uzatım yine, o veya şu, ben elimdekine bakayım, One  var ve bu cihazı satıp almaya değecek hala yeni birşey çıkmadı, ip6 da dahil, değişmeme değmez, merakla bekledim ama çıka çıka bu tipsiz ve yarım yamalak şey çıktı, neymiş ana ekran telefonla yan döüyormuş, vay beeee :)  üstüne birşey koyamadığı gibi tonlada eksiği var, ios gelişimini tamamlamış derken biraz dikkatli bakın, gelişmiş ama tarihinde hiç koymadığı ve almama sebebim olan şeyleri hala ısrarla koymuyor, andro ise bunları koyup acaip şekildede geliştirip çeşitlendiriyor, bakalım ios bunları nasıl koyacak ve nasıl geliştiripte geçecek, zor biraz :)

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Telefondan ne bekliyordunuz ki? Bulasik mi yikasin? Akilli telefon iste. Daha hizli olacak. Son trend buyuk ekran olacak. Nfc gibi kolay ödeme ve ios 8 ile gelen yenilikler kolayliklar var. Daha iyi video ve fotograf ceken kamera var. Daha buyuk hafiza var. Baska ne yapabilir telefon?

Şirkette bi arkadaşta samsung var sabahları kravatını telefonu bağlıyor :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Zavallı, andronun yüzkarasını alarak hayatının hatasını yapmış, hTC alaydı, başının üstünde taşırdı :) bazıları gibi masa üstünde yarım yamalak olan sistemle süs olarak koymazdıda  :tongue:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Her ne kadar eleştirsem de sanırım bir sonraki telefonum ya temiz 2. el bir iphone 5s ya da Amerika gidip gelen arkadaşlarıma aldıracağım bir iphone 6 olur :)

Apple a geçince hissedeceğin duyguyu paylaş burada. Bu arada aklın yolu bir darısı Ali androidoğluna :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Ne android mis arkadas ya... :D % Yapmayin, uygulamarinin %95'i gereksiz veya anlamsiz olan bir isletim sistemine bukadar tapmayin. Oyle sacunuyosunuz ki sanki hisse sahibisiniz. Kim ne istiyorsa onu kullansin, birakin atismayi.

Not: BlackBerry kullanicisiyim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Iphone da kullandim suan da android kullanıyorum.

Basta note2 ye gecis sebebip ios7 ile yavaslayan cihaz ve pilin biktirmasi idi. Yedek batarya ile bile bana bir gun yetmiyordu. Note2 de hem ekran büyük hem pil iyi ve tatmin ediyor. Bu saatten sonra küçük ekrana geçmem, ip6+ da zaten hayvani pahalilikta, ama marka fanatikligi yapmanin anlami yok, şuan ip6+ da htc nin bir modeli de ayni para olsa htc tercih ederim. Sürükle birak film muzik at, internet uzerinden bin tane farkli formatta dosya ders notu indirip programlar ile açıyorum, yedekliyorum, tek hamle ile mail olarak arkadasima atiyorum, program vasitasi ile film müzik indiriyorum. Bunlara alisinca iphone un ve itunes un hatta onlar yetmeyince itools gibi programlari kurmakla ugrasmak hamallik gibi geliyor :)

Gecen babamdaki iphone u temizleyip restore edecektim saatlerimi aldı

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Iphone da kullandim suan da android kullanıyorum.

Basta note2 ye gecis sebebip ios7 ile yavaslayan cihaz ve pilin biktirmasi idi. Yedek batarya ile bile bana bir gun yetmiyordu. Note2 de hem ekran büyük hem pil iyi ve tatmin ediyor. Bu saatten sonra küçük ekrana geçmem, ip6+ da zaten hayvani pahalilikta, ama marka fanatikligi yapmanin anlami yok, şuan ip6+ da htc nin bir modeli de ayni para olsa htc tercih ederim. Sürükle birak film muzik at, internet uzerinden bin tane farkli formatta dosya ders notu indirip programlar ile açıyorum, yedekliyorum, tek hamle ile mail olarak arkadasima atiyorum, program vasitasi ile film müzik indiriyorum. Bunlara alisinca iphone un ve itunes un hatta onlar yetmeyince itools gibi programlari kurmakla ugrasmak hamallik gibi geliyor :)

Gecen babamdaki iphone u temizleyip restore edecektim saatlerimi aldı

Sürükle bırak ile iPhone a film yükleyebilşyorsun zaten. Yemin ediyorum Ayfon kullanım kılavuzu yazacam artık :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Sürükle bırak ile iPhone a film yükleyebilşyorsun zaten. Yemin ediyorum Ayfon kullanım kılavuzu yazacam artık :D

Ya abi bende shuffle var itunes ile pek anlaşamıyoruz. Once kitapliga mi atmam lazım illa ?
Yorum bağlantısı

3 sene kullandim iphone, evet tek bilgisayar ve tek cihaz ise kolay ama diğer türlü cok da pratik değil, filmi iki saat convert edecek onu mu beklicem :D mkv den tut divx, mp4, avi, flv ne varsa oynatsin mx player :D

Ozan bilene iPhone daha kolay geliyor.. Restore etmek tek tık ile yapılan bir şek iken, andoride rom atmak için hosts dosyasından LG ile iletişimi kesiyorduk bilgisayarın, sonra indirdiğimiz dosyayı gösteriyoruz falan, bir de beğenmeyip yarıda hata verip telefonu brick ediyor.. Jailbreak yapması bile stabil yahu iPhone'un :) Arşivin iTunes'te ise ve tek telefon ile eşleşirse çok kolay herşey.. Ancak başka cihazlar bağlarsan zorlaşıyor.. iTunes'a da tut sürükle dosya at, format uyumsuzsa çeviriyor zaten.. Daha kolayı iTools var, kurmaya bile gerek yok tıkla çalıştır..

Erdem cok iyi biliyorum itunes, itools ama itools a tek tek yedek aldim, ondan sonra restore ettim, ortada bi yerde sacmaladi, recovery modda kaldi bastan basladi isleme falan. Samsung androda cok rezil olmasina rağmen bile kies bu işi iyi yapıyor.

Bugun neden ugramadin elmaci :D

Yorum bağlantısı

İşim çıktı randevumu başkasına verdim :) Restore edeceksen DFU moda al, iTunes güncel ve net bağlantın varsa hata vermez :)

Öyle yaptım zaten, indirdi ipsw yi, başladı yüklemeye, tam ortada restart etti cihaz kaldı öyle.
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Apple a geçince hissedeceğin duyguyu paylaş burada. Bu arada aklın yolu bir darısı Ali androidoğluna :D

Aynısını Ali Elöver gardaşıma desene  :D  aklın yolunu anlatsın sana :p , aklın yolu ; tam olarak gelişmiş ve bilerek eksik bırakılmamış Android ve bunu en iyi kullanan alayına tokadı basan (aypona sağ kroşe çeken) hTC kullanandır, ayponun hiçbir modeli ile kıyaslamam ve zaten yerinide tutamaz, tf6 da dahil  :p

Ford'dan Volkswagen'e geçmiş gibi olacaksın :D

Aynı yerde kalacaksın üstelik süs artacakma gerisi bir tık geride olacak desene, vw-ford al birini vur ötekine, amma abarttınız yahu, vw da ford da param olsa bakmayacağım, almayacağım markalar yahu :)

Ne android mis arkadas ya... :D % Yapmayin, uygulamarinin %95'i gereksiz veya anlamsiz olan bir isletim sistemine bukadar tapmayin. Oyle sacunuyosunuz ki sanki hisse sahibisiniz. Kim ne istiyorsa onu kullansin, birakin atismayi.

Not: BlackBerry kullanicisiyim.

alayı gereksiz, alayı pahalı oyuncaklar yalnız, biz yada en azından ben sadece zevk için alıyorum, bunun dışında esas işi Pc yapar, gerisi zaten masaldır, yerim alayını :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

3 sene kullandim iphone, evet tek bilgisayar ve tek cihaz ise kolay ama diğer türlü cok da pratik değil, filmi iki saat convert edecek onu mu beklicem :D mkv den tut divx, mp4, avi, flv ne varsa oynatsin mx player :D

Erdem cok iyi biliyorum itunes, itools ama itools a tek tek yedek aldim, ondan sonra restore ettim, ortada bi yerde sacmaladi, recovery modda kaldi bastan basladi isleme falan. Samsung androda cok rezil olmasina rağmen bile kies bu işi iyi yapıyor.

Bugun neden ugramadin elmaci :D

Yok öyle convert filan, mkv bile izledim ben 3gs ile

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Boşa diretme Mert, bu konularda hayatta ve asla Androidle yarışamaz ios, zaten bu sebebten almıyorumya, yoksa tf6 alır oynardım oyun, sadece oyun kesmiyor, zaten m7 ilede deli gibi oynuyorum,  bu şeyler olmadığı gibi telefonu elime aldığımda oturma odamdaki her chazı marka farketmeksizin kullanabilmek gibi şeyler de olmak üzre (alayı şart değil ama olması güzel oluyor) herşeyi yapabilmekte cabası, aypon anca kendi elma tv sinde iş yapar, markaya kitlenmek bu işte, apple sizi böyle kitliyor, hemde kitlediği halde hala yarım yamalak :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Aynısını Ali Elöver gardaşıma desene :D aklın yolunu anlatsın sana :p , aklın yolu ; tam olarak gelişmiş ve bilerek eksik bırakılmamış Android ve bunu en iyi kullanan alayına tokadı basan (aypona sağ kroşe çeken) hTC kullanandır, ayponun hiçbir modeli ile kıyaslamam ve zaten yerinide tutamaz, tf6 da dahil :p

Aynı yerde kalacaksın üstelik süs artacakma gerisi bir tık geride olacak desene, vw-ford al birini vur ötekine, amma abarttınız yahu, vw da ford da param olsa bakmayacağım, almayacağım markalar yahu :)

alayı gereksiz, alayı pahalı oyuncaklar yalnız, biz yada en azından ben sadece zevk için alıyorum, bunun dışında esas işi Pc yapar, gerisi zaten masaldır, yerim alayını :)

Sen Ali abiyi dandroidçi yaptın ya ben de seni iosçu yapacak, gerekirse kafana silah dayayacağım :D

Yorum bağlantısı

Yok öyle convert filan, mkv bile izledim ben 3gs ile

Atarken convert ediyor yalnız :) ios un doğasında yok mkv
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Boşa diretme Mert, bu konularda hayatta ve asla Androidle yarışamaz ios, zaten bu sebebten almıyorumya, yoksa tf6 alır oynardım oyun, sadece oyun kesmiyor, zaten m7 ilede deli gibi oynuyorum, bu şeyler olmadığı gibi telefonu elime aldığımda oturma odamdaki her chazı marka farketmeksizin kullanabilmek gibi şeyler de olmak üzre (alayı şart değil ama olması güzel oluyor) herşeyi yapabilmekte cabası, aypon anca kendi elma tv sinde iş yapar, markaya kitlenmek bu işte, apple sizi böyle kitliyor, hemde kitlediği halde hala yarım yamalak :)

Abi biliyorsun bilmeden konuşmayı bırak deneyip uygulamadan konuşmam, dlna ağ, yada sürükle bırak şeklinde video olsun hepsinin çözümü car. Eskiden jb gerekiyordu artık kalmadı jb ye gerek. Ciddi ciddi bazen sen ol diğer arkadaşlar olsun bilmeden sallama moduna giriyonuz :D Canınız sağolsun :p

Atarken convert ediyor yalnız :) ios un doğasında yok mkv

Ozan, bildiğin denediğin gibi değil merak etme. İzlediğin programda bile uzantı matroşka gözükğyor. İtunes ile yapmıyoruz yavrum merak etme.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...