İçeriğe Yönlendir

Connect - Sade Ve Şık..

Buğrahan Büyükaydın

Recommended Posts

Buğrahan Büyükaydın

cffe85e7d75bcaf69ebf47ea38ab5856.jpg

Çünkü o kirliyken de güzel...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

Kardeşim maşallah aracın çok güzel nazar değmesin. Bende yeni connect aldım şu an görünüm üzerinde çalışıyorum spoiler orjinalde varmıydı yoksa sen mi taktın nerden aldın ve kaça mal oldu saygılarımla....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

Kardeşim maşallah aracın çok güzel nazar değmesin. Bende yeni connect aldım şu an görünüm üzerinde çalışıyorum spoiler orjinalde varmıydı yoksa sen mi taktın nerden aldın ve kaça mal oldu saygılarımla....

Sağolasın kardeşim teşekkür ederim, allah sana da kazasız belasiz kullanmayi nasip etsin aracini ve de hayırlı olsun. Ben aracı sıfır olarak bayiden aldım ve bayinin hediyesi olarak geldi bana, orjinal bir parça, astarı vardı üstünde, geldi boyandı, bayide araca takıldı, normal dışardan bi müşteriye ne kadara mal olacağini sorduğumdaysa hepsi dahil 150 - 200 lira bi fiyat biçiyorlarmiş, inşallah uygun ve güzel bulursun bitane.. [emoji4]

Fotoğraf sanatının hakkını veriyoruz..[emoji57]

51c85f6966cd13ce1a9cc393c157aef6.jpg

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Buğrahan Büyükaydın

Herkes gider..

04e9c37a926d9f34bf88a7b04b88dbcc.jpg

Biz kalırız... [emoji57]

34891dcbdc9a8b1edbb64a76f029e1d4.jpg

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Buğrahan Büyükaydın

Elimin alçıda olması arabamın kirli kalmasına sebep olamaz... [emoji57]

3c0c44c136a5644a931230a1cc813b07.jpg

Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın
(düzenlendi)

Ve nihayetinde ufak da olsa modifikasyona başlamış bulunuyoruz. İlk olarak amerikan park modülünü taktırarak başladık.

2d65dca5956ec1db632c60e113dc9dce.jpg

Sis farlarım her ne kadar xenon gibi gözükse de hala orjinal farlarla devam ediyoruz.. (Xenonlara da sıra gelecek[emoji7])

Daha sonra egzozcu Murat ustamın yanına giderek krom egzoz başlığımızı seçip montajını tamamladık.

8af0ae0aa4c059b60ea8ef28a6eef1b3.jpg

ae87492cd2d2fe1a20d9a38452480929.jpg

Ön camlara mugen tip cam rüzgarlığı taktırdıktan sonra son olarak camcı Müslüm kardeşim ile ön kapı ve kelebek camlarını zaten renkli cam olan arka camların rengine uyacak şekilde filmledik..

8f156454f3237dbd32e1bb89d22c7b85.jpg

Yapmayı planladıklarıma gelirsek eğer:

1)Xenon sis + far takımı.

2)Ön ve arka tampona kırmızı trim şerit.

3)Oval Sony Mp3 teyp.

4)Komple set hoparlör.

5)Ön far karartma.

6)Ön cama film.

7)Ayak ve torpido aydınlatması.

8)Ve nasip kısmet olursa Oem 17" ST jant.[emoji4]

Abartıya kaçmadan hâlâ "Sade ve Şık" kalmaya çalışıyoruz. Umarım ve inanırım ki; beğeniliyoruz... [emoji57]

tarihinde Buğrahan Büyükaydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Bence xenon işine girmeyin. Başkalarını rahatsız etmeye hakkınız yok çünkü ;)

Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

Bence xenon işine girmeyin. Başkalarını rahatsız etmeye hakkınız yok çünkü ;)

Mercekliye de mi karşıyız? [emoji57]
Yorum bağlantısı
Burak Aktas

Sislere folyo mu çektiniz yoksa ampul mü değişti ☺ ön camlara film kaç numara uyumlu oldu ve de egzoz ucu için orjinali kestirmek zorunda mıyız ☺ teşekkürler şimdiden ☺

Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

Sisler orjinal, folyo falan yok, ön cam filmleri bir numara diye biliyorum. Egzoz ucunu kestirip kaynak yaptırdık. Egzoz kesilmeden de vidalanarak takılan modeller var, internette mevcut, ne kadar sağlam olur onu bilemem ama.. [emoji4]

Yorum bağlantısı
Burak Aktas

http://www.hizliresimyukle.com/image/B7KY

Bir sade ve şık ta benden ☺

http://www.hizliresimyukle.com/image/B7KR

Bu da :)

sisler nasıl öyle mavi beyaz gibi durmuş :) egzos ucunu kestirmeye karşıyım açıkçası orjinallige dokunmadan arabaya küçük dokunuşlarla fark yaratmak isteyenlerdenim :) bu arada senin arabaya da yan camların arasındaki metal kısma siyah folyo yakışır abi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Aktas

Ön camlar filmli harika oluyor benimde ilk isim film :) bi de cam aralarindaki metal kısım siyah folyo yapıldığındaki o bütünlük süper bi görüntü veriyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

http://www.hizliresimyukle.com/image/B7KY

Bir sade ve şık ta benden ☺

http://www.hizliresimyukle.com/image/B7KR

Bu da :)

sisler nasıl öyle mavi beyaz gibi durmuş :) egzos ucunu kestirmeye karşıyım açıkçası orjinallige dokunmadan arabaya küçük dokunuşlarla fark yaratmak isteyenlerdenim :) bu arada senin arabaya da yan camların arasındaki metal kısma siyah folyo yakışır abi :)

Valla sisler için fotoğraf hilesi diyebilirim, tamamen benim dışımda gerçekleşti.. [emoji4]

Blackline serisi gibi yaptır diyosun ama o zaman da silver serisinin anlami kalmıyor bence [emoji57]

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Mercekliye de mi karşıyız? [emoji57]

Evet merceksiz diye. Ciddi derecede rahatsız veriyor. farlar benim gözümü pek olmaz(karşımdaki araçların) ama arkama ne zaman xenon takmış biri gelse demediğim kalmıyor. :biggrin: 

Bence sislere mavi film çek(mavi yeşil arası yanıyor) bırak farlar orijinal kalsın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

Evet merceksiz diye. Ciddi derecede rahatsız veriyor. farlar benim gözümü pek olmaz(karşımdaki araçların) ama arkama ne zaman xenon takmış biri gelse demediğim kalmıyor. [emoji3]

Bence sislere mavi film çek(mavi yeşil arası yanıyor) bırak farlar orijinal kalsın.

Yani senin söylediğinde mantıklı geliyor[emoji57] O folyo olayının bir örneğini görmek lazim ama?[emoji4]
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Koyu mavi folyo ile bu renk oluyor(çok güzel görünüyor) gece yeşile yakın bir renk aydınlatıyor. Bu tonda film bulamadım hala.

blNJRn.jpg

Şuanda 2 kat açık ton mavi film var onlarda bu renk  grünüyor.

aok2vR.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Aktas

Blackline larda arka köşe direkleri de siyah ama ben arka köşe direkleri dışında diyorum yani ön kapilarla orta kapılar arası bi de sağ ve soldaki bagaj camlariyla sürgülü kapı arasından bahsediyorum :) mügen cam rüzgarlığı da takıldığında filmle beraber düşünsene

Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

Koyu mavi folyo ile bu renk oluyor(çok güzel görünüyor) gece yeşile yakın bir renk aydınlatıyor. Bu tonda film bulamadım hala.

blNJRn.jpg

Şuanda 2 kat açık ton mavi film var onlarda bu renk grünüyor.

aok2vR.jpg

İkinci fotoğrafdaki daha güzel olmuş, orjinal farlar mı bunlar peki?[emoji57]
Yorum bağlantısı
Burak Aktas

blNJRn.jpg

Şuanda 2 kat açık ton mavi film var onlarda bu renk grünüyor.

aok2vR.jpg

Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

Blackline larda arka köşe direkleri de siyah ama ben arka köşe direkleri dışında diyorum yani ön kapilarla orta kapılar arası bi de sağ ve soldaki bagaj camlariyla sürgülü kapı arasından bahsediyorum :) mügen cam rüzgarlığı da takıldığında filmle beraber düşünsene

Yorum bağlantısı
Burak Aktas

Şu durusa endama bak poz da verirmiş ☺

Bu arada benimde sisler için aradığım senin arabanın eski halindeki o koyu folyolardan bi bakicam sanayiye yinede

Uğur abininki gibi ama kapı kıvrımlarına kadar çıkmayacak şekilde anladın sen iste abi

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

İkinci fotoğrafdaki daha güzel olmuş, orjinal farlar mı bunlar peki?[emoji57]

Orijinal sarı ampüller takılı.

Beyaz renk yanan ampul takılsa daha mavimsi bir aydınlatma elde edilebilir.

Yorum bağlantısı
Burak Aktas

Abilerim forumda yeniyim cevapla dedim sizin yazdığınızı üstte çerçeve içinde almadı hatam kusurum varsa söyleyin

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...