İçeriğe Yönlendir

Htc Desire X Hafıza Sorunu

Yasin Kahveci

Recommended Posts

Yasin Kahveci

Arkadaşlar merhabalar. Desire X telefonumda uzun zamandır hafıza sorunu yaşıyorum.Uygulama kuramiyorum hafıza yetersiz uyarisi aliyorum.Bu telefonu tam anlamıyla kullanmayı bilenlerden yardım bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

Onu kurdum hocam benim asıl sorunum uygulamaları hafıza kartina tasiyamamak.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Cleanmaster içinde "Uygulama Yöneticisi" sekmesi var, içine girince sağ üstte "Taşı" seçeneği çıkıyor. Ben bu yöntemi kullanarak taşıyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci
(düzenlendi)

Orda hafıza kartına taşınacak bişey kalmamış görünüyor.Resimdeki 2.66 gb ile başım belada.Bunu nasıl düşürebilirim?

99c6e4f81b2843e9fce34ee2469f1980.jpg

tarihinde Yasin Kahveci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

kullanmadığınız ve silemediğiniz uygulamalar var. onları devredışı bırakın ve güncellemelerini silin. fabrika ayarlarına dönsünler. daha sonra clean masterle kalan verileride temizleyin. fotoğraflarınızın thumbnail denen gösterimleride hafızada yer kaplar. telefonda fazla fotoğraf ve video tutmayın. maalesef bu telefon zamanla kendi hafızasını güncellemelerle dolduruyor ve yavaşlıyor. özellikle foto edit programları (foto rus, instagram vb) çok veri tutuyor. bazı programları ben hiç güncellemiyorum. yani artık değiştirme zamanı geliyor. :(

Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

kullanmadığınız ve silemediğiniz uygulamalar var. onları devredışı bırakın ve güncellemelerini silin. fabrika ayarlarına dönsünler. daha sonra clean masterle kalan verileride temizleyin. fotoğraflarınızın thumbnail denen gösterimleride hafızada yer kaplar. telefonda fazla fotoğraf ve video tutmayın. maalesef bu telefon zamanla kendi hafızasını güncellemelerle dolduruyor ve yavaşlıyor. özellikle foto edit programları (foto rus, instagram vb) çok veri tutuyor. bazı programları ben hiç güncellemiyorum. yani artık değiştirme zamanı geliyor. :(

Aynen oyle bu yüzden discovery 2 almayı dusunuyorum
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

Aynen oyle bu yüzden discovery 2 almayı dusunuyorum

madem telefon masrafı olacak. yanında da bu kartı alın. mutlu mesut yaşayın :D

link

Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

madem telefon masrafı olacak. yanında da bu kartı alın. mutlu mesut yaşayın :D

link

Discovery 2 de hafıza kartı yok heralde hocam.
Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

Discovery 2 de hafıza kartı yok heralde hocam.

pardon hacı. "2" yi yeni farkettim. :rolleyes:  doğru diyorsun.

Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

pardon hacı. "2" yi yeni farkettim. :rolleyes: doğru diyorsun.

;-)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...