İçeriğe Yönlendir

Iphone Ve Ipad Için Ios 8 Yazılım Güncellemesi Yayınlandı

Gökhan Tongay

Recommended Posts

Naci Özkan

IOS 8 çok aman aman bir işletim sistemi değil. Yedek alınırsa problem yok. Kendimin ve kızımın Ipad'ine ve eşimin telefonuna yükledim. Hiçbir problem yaşamadım. IOS 8 görünüm olarak pek farklı değil.Kamera özellikleri arttırılmış.E-posta işlemleri daha kolay olmuş.Assistive touch işlevleri artmış. Aile paylaşımı faydalı bir özellik...

Ben 5 kullaniyorum. Parmak izi okuyucu gelmismi bize [emoji2][emoji2]
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Turkcell'den baktım şimdi HTC One (M8) 2.499 TL diyor. iPhone mi pahalı şimdi?

Buda pahalı evet ama arada fark var, m8 de en azından adam gibi birşey alıyorsun, doğuştan demode ve eksik değil diğeri gibi :)

aypon6 kaç para? daha ucuza direk daha iyisini alacakken neden aypon6 alasın, birde bu açıdan bak :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

ios8'i ipad güncellemesinde gördüm 1.3 GB diyordu, rahat battığında yüklerim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Buda pahalı evet ama arada fark var, m8 de en azından adam gibi birşey alıyorsun, doğuştan demode ve eksik değil diğeri gibi :)

aypon6 kaç para? daha ucuza direk daha iyisini alacakken neden aypon6 alasın, birde bu açıdan bak :)

Daha iyi, neye göre, kime göre?

Kağıt üzerindeki teknik verilere göre mi? Bu karşılaştırmayı, bir zamanlarki PC-Playstation çatışmalarına benzetiyorum, PC'ciler sürekli PS'ın işlemci hızı gibi bazı verilerinin zayıf olduğunu savunurdu, öyleydi de ama mimarisi için fazlasıyla yeterliydi.

iPhone'un eksik olan tarafı nedir, bir telefon nasıl demode olur?  Bu kadar kesin konuşabilmek için şahsen her ikisine de sahip olup uzunca bir süre deneyimlemem gerekir, merak ediyorum karşılaştırma kriterlerinizi.

Bu arada ben iPhone fanatiği falan da değilim ama bana göre gayet başarılı bir ürün, işini layığıyla yapabiliyor. Bundan sonra ise özellikle suya dayanıklı olan bir Android telefon almayı düşünüyorum ama tereddütteyim. Çevremde gözlemlediğim kadarıyla iPhone sahipleri Android kullanıcılarına göre telefonlarından çok daha memnun, Android'den iPhone'a geçen ve "ohhh" diyen bir çok kullanıcı biliyorum. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Daha iyi, neye göre, kime göre?

Kağıt üzerindeki teknik verilere göre mi? Bu karşılaştırmayı, bir zamanlarki PC-Playstation çatışmalarına benzetiyorum, PC'ciler sürekli PS'ın işlemci hızı gibi bazı verilerinin zayıf olduğunu savunurdu, öyleydi de ama mimarisi için fazlasıyla yeterliydi.

iPhone'un eksik olan tarafı nedir, bir telefon nasıl demode olur? Bu kadar kesin konuşabilmek için şahsen her ikisine de sahip olup uzunca bir süre deneyimlemem gerekir, merak ediyorum karşılaştırma kriterlerinizi.

Bu arada ben iPhone fanatiği falan da değilim ama bana göre gayet başarılı bir ürün, işini layığıyla yapabiliyor. Bundan sonra ise özellikle suya dayanıklı olan bir Android telefon almayı düşünüyorum ama tereddütteyim. Çevremde gözlemlediğim kadarıyla iPhone sahipleri Android kullanıcılarına göre telefonlarından çok daha memnun, Android'den iPhone'a geçen ve "ohhh" diyen bir çok kullanıcı biliyorum.

Ali abi bu :D

Namı diğer Ali dandroidoğlu :D

En iyi ürünleri Ali abi kullanır :D

Onun sayesinde forumda Ayfon sahibi çoğaldı o kadar karaladı ki merak edip aldık ve vazgeçemedik :D

Reklâmın iyisi kötüsü olmaz müthiş reklam yapıyor. Iphone konularında mesaj yazanlarda 1. Sırada Ali abi ve dandroid severler peşinde :D :D

4ypuqadu.jpg

Geçen hafta aldığım ekran görüntüsü Mert boran'da dandroidci :D

Erdem doğan da :D

Iphone 6 konusuna yazanlar bunlar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Ben bu yüzden ayfon değil lumia aldım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Google arama motoruna ali cihangiroglu yaziyorum, foursquare de bile iphone ile ilgili yorumlari var [emoji55]

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Google arama motoruna ali cihangiroglu yaziyorum, foursquare de bile iphone ile ilgili yorumlari var [emoji55]

Ciddimisin :D

Dur bakayım :D

vajehepu.jpg

Bir de bu çıktı. Adamın Hatice sevdası belli oldu :D

duresuda.jpg

Bir de Ayfon konuları

9yhy2a2y.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Ali cihangiroglu ios yazdim yine fotografi cikti. Bence ali abiye appleden, para karsiligi iphone kullanicilarini telefondan soğuma ihtimalleri varmi diye test ediyorlar [emoji106][emoji4]

df6a3e30a6ee9e1cac8f017ae4b5130c.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Naci kardeşim hemşommmm

Lütfen Ali abimin soyadını yanlış yazma :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Naci Özkan
(düzenlendi)

Naci kardeşim hemşommmm

Lütfen Ali abimin soyadını yanlış yazma :D

Ozur dilerim hemso dandroidoglu yazdim google 2 side ayni diye diger soyadi olarak duzeltmis [emoji2] tarihinde Naci Özkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ayfon firması= Sarraf  :D Biz birşey övmüyoruz :D Mal kendini sattırıyor :D kimileride malı övmek için heryere yazıyor. Mal şöyle güzel böyle güzel diye :D

10696305_917188981643555_450364444803927

Ozur dilerim hemso dandroidoglu yazdim google 2 side ayni diye diger soyadi olarak duzeltmis [emoji2]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Ayfon firması= Sarraf :D Biz birşey övmüyoruz :D Mal kendini sattırıyor :D kimileride malı övmek için heryere yazıyor. Mal şöyle güzel böyle güzel diye :D

Hemso domatesci,zerzevatci ve eskici gibi bagiran malini ovmeye calisan yalnizca 1 kisiyi animsatiyor [emoji2]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Yeni yazılım ile ilgili görüşü olan var mı yoksa yeni konu mu açsak. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

ipad'e yükledim. Görünürde pek bi değişiklik yok. Dikkatimi çeken bir şey olursa yazarım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Ali dandroidoglu'nun fctr uyeligi askiyami alindi silindimi bilgisi olan varmi? [emoji10]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yarım elmacılar siz gelirken biz dönüyorduk

anlamayan varsa isteyene çeviri yaparız

Seni 9gag'çi seniiiii :)

ipad'e yükledim. Görünürde pek bi değişiklik yok. Dikkatimi çeken bir şey olursa yazarım :)

Arkadaşım kıvranıyor ipad'inde...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bu arada ben 5s i 8 e güncelledim. Akşama kadar şarj ancak %75 e düşüyor. 3G ve email açık. normal görüşme ve mail trafiği. daha önce 40-50 lere geliyordu. Hoşuma gitti.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...