İçeriğe Yönlendir

Iphone Ve Ipad Için Ios 8 Yazılım Güncellemesi Yayınlandı

Gökhan Tongay

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Acı acı, Android dedinmi 2 marka vardır, buzdolabı markası alırsan tabii acı çekersin, o acıylada 2-3 sene geriden geldiğini farkedemezsin, neyse sen devam et, biz yukardan başka galaksilerden sizi arada bir izliyor, hey gidi günler heeeey, nasılda geçti, ne durumdaydık şimdi ne seviyeye geldik demeye ve ponponu seyrederken nostaljiye devam ediyoruz

Anlatayım, gayet kısa, birşey geçmedi geçecek birşey yoktu, baktım 3310 direk eledim, ne geçsin, bu senede dejavu oldu, yıl 2012, aypon 6 çıktı belkiler havada kaldı, neyse seneye bakarız artık, tf6s çıksın tf6Same olmazsa o zaman konuşuruz artık, 2015 e kadar diyecek birşey yok zaten

Daha çooook beklersin :D

Merak ediyorum ne yapıyor senin telefon yemek mi yapıyor :D

Valla fazlasıyla işimi görüyor :)

İyi de abi teknolojiyi yakından takip eden adam zaten iphone almaz. Mantığa sığmaz. 3200lira nedir el insaf? Ki iphone kullanan sayısı azalıyor. Heryer android cihaz dolu.

Kendinizi avutun :)

Not: yazılanlara bakıyorum en uzun ve detaylı yazan yine dandroidciler :D

Ne kadar çok incelemişsiniz. Ne kadar meraklıymışsınız ayfona :D

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Ye neyin tartışmasıdır bu anlamadım :D 

Pentax forumundaki amcaların Canon forumunu basıp caka satmasıyla denk bişey oldu bu Hakan Tarım bilir kimden bahsettiğimi :D

iOS8 güncelleme konusunda reyting olduğundan dandroid viral reklamı yapılıyor, pardon Hatice :D

Bırakın Abi Taş atmayı, Daha elinize doğru dürüst alıp incelemeden, JB falan yapmadan fabrika ayarları yüklü konu komşu telefonuna göre yorum yapmayı. 

Ben 2007de iPhone daha Türkiye'de turbosim ile çalıştığı dönemlerden beri iPhone kullanıyordum. iP4 te bıraktım en son Note2 Ardından da MotoG ye geçtim. Hatçe matçe demeyin bana Hamını kullanıyorum işte. HTC yi de inceledim arayüzden başka ne artı var ? Samsungunki Ram canavarı, hatceninki biraz daha stabili. Ne değişiyor? 

ROM falan demeyin en olur. Okadar süre Jailbreak yaptım kurcaladım dibine indim telefonun inanın Şu rom konularının yarısı kadar kafamı karıştırmadı. Rom bile çeşit çeşit, yok efendim bu özellik için şu rom, bu özellik için şu rom. Cydia denen bişey var hepsi onun içinde. Android rom konusnda da Garanti sayaç muhabbetide cabası. JailBreaklı telefonu tek tuşla eski haline getiriyorsun ve garantidede problem yaşamıyorsun. 

İphone konusu vardı birtane Daha Hatçe m7 doğmadan önceki döneme ait screenshotlarım duruyorsa incelemenizi tavsiye eder, Selamlarımı sunarım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Gizli hayranlık reiz ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Kendi telefonlarimizin tartisilacak bir tarafi olmayinca. :p

Adamlar yapmış zaten. :p

:sandalye: :sandalye: :sandalye:

Sen hala Samsung mu kullanıyorsun :D

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Merak ediyorum ne yapıyor senin telefon yemek mi yapıyor :D

Valla fazlasıyla işimi görüyor :)

Kendinizi avutun :)

Her telefona aynı mesafedeyim htc hariç. Asus zenfone'a da lumia 930a da :)
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Her telefona aynı mesafedeyim htc hariç. Asus zenfone'a da lumia 930a da :)

Mert konuyu en baştan bak en çok eleştiren detaylı inceleme yazan kimler. :D

Siz dandroide devam biz ayfona. Biz memnunuz sizde dandroidden :D sorun yok :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ne samsungu abi. Htc = ben :D

Iyi bari. Ali dandroidoğlu abinin safındasın :)

Seni de dandroidöver yaptı :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Mert konuyu en baştan bak en çok eleştiren detaylı inceleme yazan kimler. :D

Siz dandroide devam biz ayfona. Biz memnunuz sizde dandroidden :D sorun yok :)

Abi bunun iphone hayranligiyla ilgisi yok ki. İphone 6 konusunu da ben açtım. Teknolojiyi yakından takip etmekle alakali. :)

Iyi bari. Ali dandroidoğlu abinin safındasın :)

Seni de dandroidöver yaptı :D

Abi htc gerçekten çok farklı. Apple kalitesi var gibi yani. :D
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Apple kalitesi var gibi yani. :D

Kıyaslamaya bak. Hep ayfonla kıyas :D

:sandalye:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Kıyaslamaya bak. Hep ayfonla kıyas :D

:sandalye:

Apple kalitesi dedim. Detaya verilen önem. Yoksa vosvos parasinda ki aletle htc yi kiyaslayacak degilim. :p
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Apple kalitesi dedim. Detaya verilen önem. Yoksa vosvos parasinda ki aletle htc yi kiyaslayacak degilim. :p

HTC'yi neyle alıyon la cikletle mi :p

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

700 liraya aldım. Nağber? :p

Ben de onu anlamıyorum işte, madem über kaliteli çok iyi öyle kaçıyor böyle uçuyor da neden 700 Liraya çerez parasına satılıyor? 700 Liraya İphone 4s alıyon la :D

Az evvel kliksadan mail geldi ip6plus 2600 ip6 2300TL ön sipariş.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Ben de onu anlamıyorum işte, madem über kaliteli çok iyi öyle kaçıyor böyle uçuyor da neden 700 Liraya çerez parasına satılıyor? 700 Liraya İphone 4s alıyon la :D

Arkadaş kiyagi. 1200 liraydı ben alirkene ikinci eli. :p
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Arkadaş kiyagi. 1200 liraydı ben alirkene ikinci eli. :p

DH'de ipad'e ilan açmıştım 750TL'den, 3 kere htc takası geldi. Şuan ciddi ciddi 700-800 arası piyasası. Hatta m8 bile 1200TL'den satıldı dün.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

DH'de ipad'e ilan açmıştım 750TL'den, 3 kere htc takası geldi. Şuan ciddi ciddi 700-800 arası piyasası. Hatta m8 bile 1200TL'den satıldı dün.

DH'e ne ürün satarım ne de ordan ürün alırım. :p
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

DH'e ne ürün satarım ne de ordan ürün alırım. :p

Ben dünyanın şeyini sattım ve aldım la oradan. Tabi gözümle görüp öyle. Yoksa diğer türlü mümkünatı yok. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Abi bunun iphone hayranligiyla ilgisi yok ki. İphone 6 konusunu da ben açtım. Teknolojiyi yakından takip etmekle alakali. :)

Abi htc gerçekten çok farklı. Apple kalitesi var gibi yani. :D

Kıyaslaman yanlış, apple aypon ancak zamzungla kapışır ve ondan dayak yer, hTC imparator, alayına hükmeder, aypon 6 ancak hTC telefonuma altlık olur, zaten yanında ancak bunu yapabilir, zavallı eksik kısıtlı ve demode cihaz  :D

Kaliteyide kıyaslama, her açıdan duman eden bir cihazın yanına ısırık elma marka demode cihazla gelmen hata :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Cevap basit ama anlayana :) 

2600 kaada demode teknolojiye ses etme diğerine neden ucuz de, ederi bu gardaş, etmeyenine verdiğiniz paralara bakın siz esas :) (gerçi sen en düzgününü almışsın, haybeye para harcayıpta aynıya fazla para vermemeni takdir ettim ama  :) )

en ufak artısı yok ama fiyat uçuk, sebeb, süper alet haaa, muahhahahahahha :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıfat Hasar

Batarya %30 iken kendiliğinden kapanan telefonun adını bilen varsa söyleyebilirler mi rica etsem

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

Batarya %30 iken kendiliğinden kapanan telefonun adını bilen varsa söyleyebilirler mi rica etsem

aypoooonnn  :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Turkcell'den baktım şimdi HTC One (M8) 2.499 TL diyor. iPhone mi pahalı şimdi?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

IOS 8 çok aman aman bir işletim sistemi değil. Yedek alınırsa problem yok. Kendimin ve kızımın Ipad'ine ve eşimin telefonuna yükledim. Hiçbir problem yaşamadım. IOS 8 görünüm olarak pek farklı değil.Kamera özellikleri arttırılmış.E-posta işlemleri daha kolay olmuş.Assistive touch işlevleri artmış. Aile paylaşımı faydalı bir özellik...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...