İçeriğe Yönlendir

Akıllı Telefon Tartışma Başlığı (Ios-Android-Wp Rekabeti)

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Ali dandroidoğlu varken övemezsin. Onda ne varsa en iyisi odur :D :D

bak hala dandroid diyor, sayın Mehmet Tırtioskaya kardeşim benim  :D  :D

Ve evet ben en iyisini kullanırım, m7-m8 i geçecek daha iyi kullanışlı ayponpon cihazın varsa getirde görlelim  :D

valla bana kimse kızmasın ama Apple bitti diyebilirim.iphone 6 ile hatta 6plus ile taklit etmeye başlaması ve 6 plus ın kasa da zayıflığı çok kotu bir durum .Steve jops keşke yaşasaydı .kesinlik le böyle bir telefon üretimi olmazdı birde iphone 6 nın pkus modelinden daha iyi olduğu testlerde çıktı. Kullandıkları işlemci ve ram arasında fark ortaya çıktı . üzucu bir durum

Steve gitti olay bitti, gerçi gitmeseydide birşey değişmezdi...

Yorum bağlantısı
Murat TAŞ

Ali bey htc hayranı olarak doğru bir karar diyebilirim. Tayvan kökenli firma son zamanlar da çıkardığı M serisi ile başarılı şeyler yaptı. Tek eksisi yazılım konusunda hala daha hataları var ultra piksel mantığı ile yaptıkları kamera çalışmaları ara yazılımlarda hata veriyor.ama htc ui overken diğerlerini de oldurmek pek doğru değil hani son cihazlardan lg g3 de kotu bir model değil.donanım konusunda başarılı şeyler yapılmış diyebilirim

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ali bey htc hayranı olarak doğru bir karar diyebilirim. Tayvan kökenli firma son zamanlar da çıkardığı M serisi ile başarılı şeyler yaptı. Tek eksisi yazılım konusunda hala daha hataları var ultra piksel mantığı ile yaptıkları kamera çalışmaları ara yazılımlarda hata veriyor.ama htc ui overken diğerlerini de oldurmek pek doğru değil hani son cihazlardan lg g3 de kotu bir model değil.donanım konusunda başarılı şeyler yapılmış diyebilirim

Onlarda çok güzel cihazlar ama hTC harbiden farklı, ios ise gerçekten fark yaratan, işte bu diyeceğin bir özelliği artık kalmayan bir sistem, güzel ama şatafatlı çağı çoktaan geride kaldı, dediğim bu, böyle devam ederse zaten şansı yok, istediği kadar satsın, zamanla kitleside mecburen gerçekleri görecek, hiçbir üstünlüğü şuan için kalmamıştır.

Yorum bağlantısı
Murat TAŞ

Ben herzaman htc nin sense ara yüzüne bayılmışımdır. Sense 4 den sonra pek keyif vermedi ama 3.6 ile süper şeyler yaptı. Htc hd2 kullandım bi ara hatta ona andorid yüklemiştim. Ve hayrandım açıkçası. Hala daha htc satarken kamera konusunda ayrı bir yeri olduğunu dile getiririm.hani o kadar telefon sattım kullandım ama oto fokus konusunda bu kadar başarılı bir firma görmedim.favori olarak kasa ve dizayn konusunda hd 2 ve m7 benim için ayrı yerlerdedir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin
(düzenlendi)

Simdiki Apple'nin Steve Jobs donemindeki Apple olmadigina katiliyorum ama buna katilmiyorum.

Steve gitti olay bitti, gerçi gitmeseydide birşey değişmezdi...

Bu adam bebe kakasini hediye kagidina sarip 500$'a satisa cikarip ve onu almak icin yuzbinlerce insanin kuyruga sokabilecek potansiyele sahipti.. Bu adamin universiteyi 1. veya 2. sinifta ( tam hatirlamiyorum) terk ettigini biliyormusun Ali abi? Peki neden terkettigini biliyormusun? Haksizlik yapmayalim adama. Boyle insanlar dunyaya hergun gelmiyor.

tarihinde Gürçay Hüseyin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Valla tum Android market'i yukleyebiliyorum. Sadece Google service isteyen uygulamar calismiyor ( Google maps ) ve bazi oyunlar. Valla Sani, BB isletim sistemi ile Android uygulama cok basarili bir adim olmus BB adina. 

Çok sevindim valla. iyiymiş. Oyunlar falan oynanabiliyor demek ki, iyi olmuş :)

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin
(düzenlendi)

Herkesin izlemesini tavsiye ederim.

tarihinde Gürçay Hüseyin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Bir samsung kullaanicisi olarak note 2 ye laf ettirmem ali abiii ayippp oluuyyyiii amaa :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

HTC diye bi marka varmış, kozmetik ürünleri satarmış. Onuda bu konuya dahil edebilir miyiz? :D

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Mert aypon falan boşverde Discovery 2 tek simli modelden bir bilgi varmı ? :D

Abi bekliyoruz bakalim. Gelince telefon piyasasi altüst olacak bence. 888liraya o performans. Kapak deseninin degisecegini tahmin ediyorum ben . Note 3 gibi olabilir. :)

Konu başlığında ios un başta yazılması hiç şık olmamış. Zira android-Wp-ios şeklinde olmalıydı. :)

Gonullerin birincisi android. :p

HTC diye bi marka varmış, kozmetik ürünleri satarmış. Onuda bu konuya dahil edebilir miyiz? :D

Thats why i opened this conversation. :p
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Steve Jobs olmadan Applein tadi yok bence. adam ilah gibiydi. tas sunsa milyonlar satardi. ama mühendislerin her önüne getirdigi herseyi begenmezdi, kaldirir atardi. daha iyisini yap derdi. yeni iphonlar hakkinda cok bisey söyleyemem. henüz görmedim. 

Kaliteli, güzel görünüm ve kullanim kolayligi acisindan iphone öneririm. özellikle normal bir kullanici iseniz iphone bicilmis kaftan   (paraniz yeterse tabi). 

benim tercihime gelirsek: ben nexus (googlein kendi telefonu) kullaniyorum cokta memnunum acikcasi. kisitlamalar bana göre degil, cünkü telefonu geldigi gibi kullanmiyorum, yazilimini degistiryorum, incigini cincigini kullaniyorum yani. telefon önerisi olarakta (android kullanmayi biliyorsaniz)  nexus serisi ve note serisi öneririm. nexusu da yurt disinda tanidiginiz varsa getirsin cünkü arada ucurum fark var. Türkiyede diger telefonlarla ayni fiyata satiliyor malesef. 

normal bir kullanici icin ise (örnegin sadece haber okumak, facebooka girmek vs. ) ugun fiyatli olan moto g serisi öneririm, fiyat performans canavaridir.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Servis tepsisi var, telefon özellikli :nargile:

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Biri mavi diğeri kırmızı hap. Mavi olan bi arkadaşın arkadaşına lazım

Ekip çalışması mı var?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)

Beyler 700-800 tl ye alınabilecek en zeki telefon hangisi ? Marka bağımlılığım yok. Gmd2 yi mi beklemek lazım.. ondan daha iyi fiyat performans ürünü yok mu.. T50 nedir nasıldır mesela..bu telefon özel bir üretim mi yoksa başka bir markanın bir modeli mi? Geçen bi alcatel gördüm gmd 1 in aynısıydı..

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

t50 kötü bir telefon abi. Eline alıp kamera ile fotoğraf çekmeyi denersen ne demek istediğimi anlarsın.

İnternette gmd2 internette 888 tl ancak şu anki versiyonda hafıza sabit kart takılmıyor ve batarya gömülü yarım elmadaki gibi. 

Motorola g var tavsiye ediliyor oda gmd1 ile aynı hemen hemen. Bence ekimde çıkacak gmd2 nin hafıza kartı takılabilen modelini beklemekte fayda var.

Peki yeni gelecek tek simli model de batarya olayı nasıl olacak bir bilgi var mı?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

hafif olsun ve ince olsun diye alimunyum kasa kullanırsa bükülmesi normal. Bana sorsalar ben zaten bükülme testi yaptınız mı diye sorardım :)

Alüminyum sağlamdır ve danayıklıdır. Yeterki doğru kıvamda olsun. Bknz: Audi RS serileri :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Alüminyum sağlamdır ve danayıklıdır. Yeterki doğru kıvamda olsun. Bknz: Audi RS serileri :)

Bakınız Jaguar.

XJ_012_019_GBL_Crop_INT_XJSKELETON-devic

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

valla bana kimse kızmasın ama Apple bitti diyebilirim.iphone 6 ile hatta 6plus ile taklit etmeye başlaması ve 6 plus ın kasa da zayıflığı çok kotu bir durum .Steve jops keşke yaşasaydı .kesinlik le böyle bir telefon üretimi olmazdı birde iphone 6 nın pkus modelinden daha iyi olduğu testlerde çıktı. Kullandıkları işlemci ve ram arasında fark ortaya çıktı . üzucu bir durum

:D  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...