İçeriğe Yönlendir

Akıllı Telefon Tartışma Başlığı (Ios-Android-Wp Rekabeti)

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Guest Mert Boran

Tüm telefon konularının aynı muhabbetle dolu olduğunu farkettim. Bundan dolayı artık ios-android-wp rekabetinin diğer konulardan ayrı işlemesini rica ediyorum.
Zira atıyorum gidipte discovery konusunda iphone 4 döver veya iphone konusunda htc one buna bin basar gibi iletilerden dolayı konuların özünden uzaklaştığı ve alakasız mesajların daha çok olduğu ortada.  

Buna son vermek adına bu konuyu açtım. (Ali Abi özellikle senin için. :p )

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tartışma yok, kim daha iyi pazarlarsa... Bkz. Nissan a Kaşkay yaptı sattı bile, firma kapanmaktan kurtuldu

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Tartışmya gerek yok, devir Android ve peşinden gelen Windowsun devri, Androda bayrak hTC de, 3. bir sistem daha var ama o şebekeye bağlanama ve çökme sorunlarıyla meşgul şuan, Androya benzeyim derken hacamat oldu garip .

Nokta .

:biggrin:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

Turkcell T50 ve Vodafone Smart 4 Power'ı bir ara incelemeyi düşünüyorum açıkması,  Vodafone'un telefonu 3000 Mah bataryaya sahip, android 4.4 işletim sistemi 599 lira, günlük uygulamalar ve kullanım için ideal görünüyor...

Ramazan Hocam.4 Poweri Vestel üretiyor.Bu yüzden sıcak bakılmıyor o telefona.

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Bu arada ebay'de Asus'un telefonlari var ~200$'a satiliyor. Normal bir kullanici icin iyi gorunuyor kagit uzerinde.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Turkcell T50 ve Vodafone Smart 4 Power'ı bir ara incelemeyi düşünüyorum açıkması,  Vodafone'un telefonu 3000 Mah bataryaya sahip, android 4.4 işletim sistemi 599 lira, günlük uygulamalar ve kullanım için ideal görünüyor...

Zenfone 5 veya 4 tercih edilebilir abi. :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Mert amacın ne len :) Forumu birbirine mi düşürüceksin :D

Sani Abi amacım asıl konuların içinde bilginin kaybolmaması. Atışıyorsak burda atışalım. Kirletmeyelim diğer yerleri. İş İphone vs hTC'ye dönünce işin içinden çıkılmıyor çünkü. :p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

BB kısaltmalı bir marka vardı. bölüm müdürleri onun için kavga ederdi, ne oldu ona?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Mert amacın ne len :) Forumu birbirine mi düşürüceksin :D

Aklıma ne geldi  :D

96050_2.jpgios a karşı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat TAŞ

Blackberry i kastettiniz sanırım.z serisini çıkardı baktı bireysel tarafta android vs. Koptu gidiyor şirketlere bakmaya başladı. Zaten amacı iş duyasıydı Bi ara kişisel kısımda başarılı oldu ama kısa surdu. Şirketlere server vb.alt yapıyı kurarak mail ve mesaj konusunda destek veriyor

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Blackberry i kastettiniz sanırım.z serisini çıkardı baktı bireysel tarafta android vs. Koptu gidiyor şirketlere bakmaya başladı. Zaten amacı iş duyasıydı Bi ara kişisel kısımda başarılı oldu ama kısa surdu. Şirketlere server vb.alt yapıyı kurarak mail ve mesaj konusunda destek veriyor

Özetle duman oldu diyorsun yani  :D

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Geçen gün Xperia Z'ye direkt Android 4.4 güncellemesi aldık. Jet gibi oldu telefon :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Yalniz BlackBerry son isletim sistemi (BlackBerry 10) ile Android marketi ve uygulamalari verdi telefonlarina. Isim geregi Z10 kullaniyorum ve acayip basarili buluyorum. Eksileri var mi var, ama Andoid'i telefonlarina vermeleri adamlari tekrar yukseltmeye badladi.

Ali abi icin not; Kesinlikle en iyi telefon vs oldugunu iddia etmiyorum. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yalniz BlackBerry son isletim sistemi (BlackBerry 10) ile Android marketi ve uygulamalari verdi telefonlarina. Isim geregi Z10 kullaniyorum ve acayip basarili buluyorum. Eksileri var mi var, ama Andoid'i telefonlarina vermeleri adamlari tekrar yukseltmeye badladi.

Oo, Android'i açacağı kesin değildi, vermiş bile. İyi oldu.

Hangi app'leri yükleyebiliyorsunuz peki? Oyun falan?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Zaten edemezsinde :) fena değil ama  :good1:

Yorum bağlantısı
Murat TAŞ

Los değil ios demek isteniz sanırım .iphone ve ipad serisinde kullanılan işletim sistemi.wp ise Windows Phone larda kullanılan telefon için üretilen windows işletim sistemi ki ben de wp sahibi olarak stabil çalışan ve kasılma vb problemin olmadığı bir işletim sistemi diyebilirim.işim gereği butun telefonları azda olsa deneyimleme şansım oluyor. İos ta ne buluyorlar bir turlu anlamıyorum ama kullananlarda vazgeçmiyor sanırım kolay kullanımı ve uygulama zengini olması bunu sağlıyor.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Los ve Wp Ne ?

Biri mavi diğeri kırmızı hap. Mavi olan bi arkadaşın arkadaşına lazım
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Valla tum Android market'i yukleyebiliyorum. Sadece Google service isteyen uygulamar calismiyor ( Google maps ) ve bazi oyunlar. Valla Sani, BB isletim sistemi ile Android uygulama cok basarili bir adim olmus BB adina. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Tartışmaya gerek yok. Ali abi yazsın çizsin biz OKUYALIM. Dandroidden çok ıos bilgisine sahip :D :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat TAŞ

Bende kullandım z10 keyifli bir arayüz mevcut ama kamera konusunda tatmin etmiyor. Google play açması güzel olmuş en azından aplication sıkıntısı bitmiş oldu. Yoksa çok zayıftı app World

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Her ikisinide bilirim, biri çok kapsamlı, ileri görüşlü, diğeri dar görüşlü ve tutucu, ben ilkini seçtim ve rahatım, yarımyamalak ve demodeler bana göre değil kardeş :)

Android diğeride İandrOS, düzeltirim, tırtos ta diyebilirsin, dandroid, sizin gibi zamzung kullanıcılarının çektiği acılardan sonra kendi uydurduğu bir isim, biz böyle sıkıntılar yaşamayız, şebeke çekmeme gibi sorunlarımız olmadı mesela  :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ali dandroidoğlu varken övemezsin. Onda ne varsa en iyisi odur :D :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat TAŞ

valla bana kimse kızmasın ama Apple bitti diyebilirim.iphone 6 ile hatta 6plus ile taklit etmeye başlaması ve 6 plus ın kasa da zayıflığı çok kotu bir durum .Steve jops keşke yaşasaydı .kesinlik le böyle bir telefon üretimi olmazdı birde iphone 6 nın pkus modelinden daha iyi olduğu testlerde çıktı. Kullandıkları işlemci ve ram arasında fark ortaya çıktı . üzucu bir durum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...