İçeriğe Yönlendir

Akıllı Telefon Tartışma Başlığı (Ios-Android-Wp Rekabeti)

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Simdiki Apple'nin Steve Jobs donemindeki Apple olmadigina katiliyorum ama buna katilmiyorum.

Bu adam bebe kakasini hediye kagidina sarip 500$'a satisa cikarip ve onu almak icin yuzbinlerce insanin kuyruga sokabilecek potansiyele sahipti.. Bu adamin universiteyi 1. veya 2. sinifta ( tam hatirlamiyorum) terk ettigini biliyormusun Ali abi? Peki neden terkettigini biliyormusun? Haksizlik yapmayalim adama. Boyle insanlar dunyaya hergun gelmiyor.

Adama takılmayın, konumuz cihaz ve cihaz demode, ne adamlar tanırım, ne yetenekli... ekibi iyi olmadıktan sonra lider işe yaramaz, şuanki aypon 4- 4s teki havayı yakalayamadı elma, en iyi aypon da 4s ti bu arada, ha unutmadan, 4-4s bu aletler iyiydi evet, ama zamanında iyiyidi ve başarısındaki en büyük faktör piyasada tek olmasıydı, atladığınız şey bu, o o zamandı, günüzde her marka aypondan çok daha iyilerini üretiyor artık, avantaj bitti, çinli markalar bile acaip şekilde iyiler artık, aypon steve den sonra bitti derken bir anlamda kastettiğimde buydu, 6s bu açıdan çoktan demode doğmuş bir cihaz.

Alüminyum sağlamdır ve danayıklıdır. Yeterki doğru kıvamda olsun. Bknz: Audi RS serileri :)

Doğru, elmada daki ahçıda bir sorun var demekki, karışımda şekilde hatalı çünki, darbe aktarımı sıfır kasada :)

OOooooofff çok fena vurmuşsun garibe  :D

There is no phone  :p

NoPhone1.jpg

nophone-homepage-image.0.0_cinema_1200.0

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Markalar deyim yerinde ise 'yardırmaya devam ediyor'. :)  Bukadar dalga geçilmesinin sebebi,beklentilerin altında bir cihazın bukadar yüksek fiyata gelmesi bence...

Sizce? :)  

lenovobend-640x504.jpg

pringlesbend-640x345.jpg

samsungnotebend-640x361.jpg

LGbendgate.jpg

kneelbeforeZOD-640x419.jpg

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Tüm telefon konularının aynı muhabbetle dolu olduğunu farkettim. Bundan dolayı artık ios-android-wp rekabetinin diğer konulardan ayrı işlemesini rica ediyorum.

Zira atıyorum gidipte discovery konusunda iphone 4 döver veya iphone konusunda htc one buna bin basar gibi iletilerden dolayı konuların özünden uzaklaştığı ve alakasız mesajların daha çok olduğu ortada.  

Buna son vermek adına bu konuyu açtım. (Ali Abi özellikle senin için. :p )

Yemez kimse, o zaman ne zevki kalır ? :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bir teselli işte. Yazın yazın nereye kadar :D

2012 ye kadar, 2014 te 2012 den kalma yazılımla, andro çakması ve yamulgan üstelik yerinde sayan ve demode bir model çıkararak zaten buraya kadar dedirten apple kardeş, ben değilim :)

kendini teselli eden siz, keyfini sürense biziz, bunun böyle olduğunu sen zaten biliyorsun ya neyse, maksat muhabbet olsun  :p

Risk budur :p 

Direct Tokat sistemi  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

2012 ye kadar, 2014 te 2012 den kalma yazılımla, andro çakması ve yamulgan üstelik yerinde sayan ve demode bir model çıkararak zaten buraya kadar dedirten apple kardeş, ben değilim :)

kendini teselli eden siz, keyfini sürense biziz, bunun böyle olduğunu sen zaten biliyorsun ya neyse, maksat muhabbet olsun :p

Direct Tokat sistemi :D

Yaz yaz nereye kadar be abi :)

Bizim telefonlar sizin çeneyi yoruyor be yaaa :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yaz yaz nereye kadar be abi :)

Bizim telefonlar sizin çeneyi yoruyor be yaaa :D

Sizin değil, bizim überleri size anlatıp uykudan uyandırmak esas bizi yoruyor, hele sen nasıl uyudun anlamak zor, bir zamzung mağduru olmasan ihtimal vermeyeceğim, zaten ayponpona geçmezdinde işte bu açıdan acaba yanlıştan dönermi diyorum, yoksa asla kıyas götürmeyecek şekilde m7-m8 daha iyi, boşa diretmenin alemi yok, tf 6 daha iyi diyorsan sen bilirisin, al kullan, dikkat ette yamulmasın  :D  

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sizin değil, bizim überleri size anlatıp uykudan uyandırmak esas bizi yoruyor, hele sen nasıl uyudun anlamak zor, bir zamzung mağduru olmasan ihtimal vermeyeceğim, zaten ayponpona geçmezdinde işte bu açıdan acaba yanlıştan dönermi diyorum, yoksa asla kıyas götürmeyecek şekilde m7-m8 daha iyi, boşa diretmenin alemi yok, tf 6 daha iyi diyorsan sen bilirisin, al kullan, dikkat ette yamulmasın :D

İyi mal olsaydı bu kadar övmeye gerek yoktu :)

Ben 5 ten çok memnunum. Çok rahat işimi görüyor 2010 teknolojisi 2014 ten daha iyi olduğu için. Gerek yok 6- m7 m8 :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

İyi mal olsaydı bu kadar övmeye gerek yoktu :)

Ben 5 ten çok memnunum. Çok rahat işimi görüyor 2010 teknolojisi 2014 ten daha iyi olduğu için. Gerek yok 6- m7 m8 :D

he kardeş heeeeee  : :D işini 3310 da görürdü, neden verdin o kadar para  :p

Bize en iyi lazım, senle tartışmayalım artık, antikasıcısın anladık, tf5s ve gramafonla nostaljiye devam (bu arada gramafonu tercih ederim, biri zaten önemsiz ve 2 kat daha iyileri 600 kaada satılıyor, gramafonsa daha özel birşey)  :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

he kardeş heeeeee : :D işini 3310 da görürdü, neden verdin o kadar para :p

Bize en iyi lazım, senle tartışmayalım artık, antikasıcısın anladık, tf5s ve gramafonla nostaljiye devam (bu arada gramafonu tercih ederim, biri zaten önemsiz ve 2 kat daha iyileri 600 kaada satılıyor, gramafonsa daha özel birşey) :p

Bundan da var :D ama hiç takılmadı daha :D keşke 3310 işimi görseydi :) bu arada duyanda one çok ucuz sanır :D

uve7u4a3.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bundan da var :D ama hiç takılmadı daha :D keşke 3310 işimi görseydi :) bu arada duyanda one çok ucuz sanır :D

Gramo iyiymiş harbiden, olsun isterdim, tabii taş plaklarda olacak :)

One fiyatını hakeden bir cihaz kardeş, yarım değil enazından hem 2 yaşında ama hala yerini dolduracak cihaz yok  :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

1- Gramo iyiymiş harbiden, olsun isterdim, tabii taş plaklarda olacak :)

2- One fiyatını hakeden bir cihaz kardeş, yarım değil enazından hem 2 yaşında ama hala yerini dolduracak cihaz yok :p

1- Arkadaşımın hediyesi babasından yadigar. O da bana hediye etti. Plakta var.

2- one de pahalı. Benim gözümde değmez.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

1- Arkadaşımın hediyesi babasından yadigar. O da bana hediye etti. Plakta var.

2- one de pahalı. Benim gözümde değmez.

Sen bilirsin gardaş ne diyim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat TAŞ

Htc m 8 eye geliyor yakında.13 mp arka kamera 5 mp ön kamera ve snapdragon 801 işlemci 2gb ram 32 gb dahili hafıza ve ultra piksel olayı bitiyor htc de ama 2 mp 2. arka derinlik kamerasıda var haberiniz olsun Ali bey

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Keşke ultrapixel bitmese... 13MP olacağına, 8 Ultrapixel olsa daha iyi. Gece çekimleri için ultrapixel gerçekten çok iyi.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Keşke ultrapixel bitmese... 13MP olacağına, 8 Ultrapixel olsa daha iyi. Gece çekimleri için ultrapixel gerçekten çok iyi.

Fotoğraf makinesi verelim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Fotoğraf makinesi verelim.

Çift çift ne gerenk var? İyiyim ben böyle tenk yü :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Yerden yere vurulan Iphone 6 bir haftada 10 milyondan fazla satarak kendi rekorunu kirmis.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...