İçeriğe Yönlendir

Peugeot 106 1.6 Xs 1998-1999 Modeli

Atilla Yılmaz

Recommended Posts

Atilla Yılmaz

sahibinden kuçük çaplı şehir içi aracı ararken bir anda 106 xs modeli 1.6cc 8v 90hp gücunde otamatik araç ilgimi çekti bu araç hakkında kullanan arkadaşlar varmıdır bu aracı hanım için düşünmekteyim 11.000 ile 15.000 tl arası yazmışlar ederinden fazla kullanan arkadaşlar varmıdır bu araş alınıp kullanılırmı  ben corsa pola 99 veya 2000 model aralıgında baktım adamlar çılgın fiyat yazmışlar kısacası 106 xs modeli 1.6cc 8v 90hp bu araç hakkında bilgi almak istiyorum 13,000 tl bu araçtan buldum artıları ve eksileri nelerdir alınırmı araç

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Piyasada oynanmamış 106 kaldı mı yahu  :unsure2:Artık temizini bulmak imkansıza yakın...900 kg civarı ağırlığa sahip olduğundan motoru gayet tatminkar hissettirir.Frenleri iyi tutmaz :) Donanım beklemeyin bildiğiniz kutu gibi araba.Güvenlik sıkıntısı da mevcut airbag falan çok güvenmeyin.Aracın şasisi rijit değil.Allah korusun herhangi bir kazada çok ciddi burulup içindekileri daha büyük tehlikelere sokuyor.Bir üniversite öğrencisi veya bekar biri için olabilir fakat aile aracı olmasını beklemeyin...

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Ertuğrul

106 bakıcaksan gti bak derim zevkli bir araba ,ayrıca 106 lar 950 kg dur ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...