İçeriğe Yönlendir

Iphone 4S Rehber Sorunu !

Tuncay Bektas

Recommended Posts

Tuncay Bektas

herkese iyi akşamlar.arkadaşlar.bir arkadaştan iphone 4s tel aldım tel her şeyi ile sorunsuz çalışıyor.Ancak sim kartta ki numaraları tele bir türlü aktarmıyor.sim deki kişileri tele aktar diyor tıklıyorum aktarılıyor diyor ama saatler geçmesine rağmen aktarmıyor.teli alırken sııfırlayıp aldım.en son sürümü yükledim denedim yine olmadı yardımcı olabilecek arkadaş varmı?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Hatırladığım kadarıyla önce rehberi i thunese aktaracaksiniz sonra telefona ama tam hatırlamıyorum arada başka işlem var mi.

Yorum bağlantısı
Hasan Ekci
(düzenlendi)

Normalde dediğiniz gibi olması lazım. Alternatif ; simi farklı bir akıllı telefona(android) takıp tek bir vcf dosyası olarak(içe dışa aktar menüsünden) yedekleyin. Sonra bu dosyayı kendi kendinize mail atın. Mail dosyasını iphone'da açıp vcf ye tıklayınca otomatik alır.

tarihinde Hasan Ekci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat TAŞ

Aim kartta sıkıntı olma ihtimali yüksek . Sim kartı kestirdiniz mi yoksa orijinal micro sini mi?bence yeni simkart çıkartın ve ya da Turkcell iletişim merkezine gidin orada aktarım cihazı var.sim karttan telefonunuza sorunsuz aktarır.yada başka bir telefonda sim kartı deneyin rehber var mı diye

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Normalde dediğiniz gibi olması lazım. Alternatif ; simi farklı bir akıllı telefona(android) takıp tek bir vcf dosyası olarak(içe dışa aktar menüsünden) yedekleyin. Sonra bu dosyayı kendi kendinize mail atın. Mail dosyasını iphone'da açıp vcf ye tıklayınca otomatik alır.

Simi akıllı telefonda gmail hesabına bağlayın. Iphoneda gmail Hesabını açın otomatik alır.

Veya mail kişiler Bölümü'nde Simi aktar seçeneğini deneyin.

u5y4ybyd.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Sim kartiniz da problem olma ihtimali yüksek. En garantisi hattinizin ait olduğu iletişim merkezine gidin. Onlar cihaz ile yapacaklardır.

Yorum bağlantısı
Tuncay Bektas

hallettim teşekkürler herkese. rehberdeki kişileri vcards olarak bilgisayara attım.oradan da mail adresime attım.iphone den mail adresime girdim yükle dedi zaten hallettim yani :bravo:  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...