İçeriğe Yönlendir

Iphone Sahiplerini Yıkan Haber!

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Kaya

iPhone 5 kulllanıcısıyım ios 8'i yüklediğim günden beridir şarj sıkıntım var çok çabuk bitiyor deli oluyorum artık telefona oyun bile oynayamıyorum o yüzden

Şu ana kadar Bende de tam tersi şarj daha uzun gidiyor. Bununla ilgili IOS 8 konusunda Mehmet GÖktürk Hocanın açıklaması bile var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Orhan Cankesen

Şu ana kadar Bende de tam tersi şarj daha uzun gidiyor. Bununla ilgili IOS 8 konusunda Mehmet GÖktürk Hocanın açıklaması bile var.

ben en iyisi bi restore yapmaya çalışayım kendine gelsin cihaz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mehmet hocanın telefonu 5s yalnız hocam. 5s de şarj süresi uzuyor ama 8 de kısalıyor. Başka biriside iphone 5'de kısaldığını belirtmişti. Benim iş yerindeki arkadaşımda 4s'de yeni güncelemenin kısalttığını söyledi...

Bende 5 var. Ben şarjından memnunum.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Çöp olmaz da, öyle kullanacaksınız işte. Aynen epılın istediği gibi. ;)

Benim bildiğim kadarıyla mecburen güncellenmek zorunda, eğer 4ler güncellenirse 7 ile bile telefon çok takılıyor diyorlardı 8 ile hiç bir işlem yapamaz doğru düzgün.

Almayı düşünüyorum da şu aralar dediğim gibiyse 4 miyadını doldurmak üzere 4s daha iyi bir seçenek olacak.

Yorum bağlantısı

Benim bildiğim kadarıyla mecburen güncellenmek zorunda, eğer 4ler güncellenirse 7 ile bile telefon çok takılıyor diyorlardı 8 ile hiç bir işlem yapamaz doğru düzgün.

Almayı düşünüyorum da şu aralar dediğim gibiyse 4 miyadını doldurmak üzere 4s daha iyi bir seçenek olacak.

6.2 bulursanız alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Rifat Berber

4s ile 8.02 kullanıyorum. Cihaz gayet stabil, kullanıcısını üzmüyor. ios 7ye göre %20 kadar bir yavaşlama gerçekleşti.  Gayet kullanılabilir düzeyde. 4yıllık akıllı bir telefondan beklentilerimi karşılıyor.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

Yeni sürüm çıktığında herkes bir süre beklemeli bence. Böyle haberler çok oluyor, hele ios7 için neler söylenmişti neler. 

Haber yalan demiyorum tabii ki, yanlış anlaşılmasın ama zaman herşeyi gösterecek :)

haber yalan değil abi zaten.

kesin bir haber bu. apple hackeri twit attı hatta :)

haber yalan değil abi zaten.

kesin bir haber bu. apple hackeri twit attı hatta :)

http://www.elmadoktoru.com/ios-7-1-2-imzalari-kapandi/

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Aaahahhahaaaaaa!  :D Apple der ki: "Sizin ne istediğinize biz karar veririz. Biz veririz, siz kullanacaksınız."

Helal olsun öğretmenim, iyi dedin.  :D

:seytan:

Ben kurdum gayet memnunum.

Sen zaten 3310 dan da memnunsun  :D

Adamlar tum cihazlarina 4-5 yil boyunca yeni yazilim cikartiyor yinede yaranamiyor. Siz Sony veya Samsung kullanin biraz. 1 yil destegi gordugunuzde ozaman anlarsiniz Apple'nin nerede oldugunu.

Microsoft seneye Windows 7'nin destegini durduruyor ama hic sikayet eden yok nedense, herkes misil misil kullaniyir. :)

Samsung kullanan için haklıydın ama o bile kendini düzeltiyor.

Win 7 biteli zaten seneler oldu, sen hala win7 mi kullanıyorsun, tıpkı aypon gibi biteli yıl oldu haberin yok, kim uğraşır win7 ile yahu :)

elma destekmi veriyordu :) nedesteği yahu, zaten eklediği yenilik yok, tek eklediği aleti daha yavaş hale getirip yenisini almaya ve kullanan insanı robotize etmeye yarayan eksik yazılım sürmekti, bari son modeline verisinde sizde bu arada çekim alanından kurtulun bu elmanın, malum sadece adına bu paralar verilmez, geriside olacak, 2012 de yaşamak zor gelmiyorsa tabiii  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ali abi bu konuya yorum yapmasa şaşardım   :D

Hiç kaçırırmıyım  :D

Yorum bağlantısı

Hiç kaçırırmıyım  :D

Konuyu açanda iphone sahibi yalnız abi  :biggrin: Siz olsanız konu açmayı bırak,kendi aranızda bile konuşmazsınız  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Konuyu açanda iphone sahibi yalnız abi  :biggrin: Siz olsanız konu açmayı bırak,kendi aranızda bile konuşmazsınız  :D

Konumuz var kardeş, aramızdada acaip konuşuruz, yalnız bir farkımız var, biz arıza güncelleme vs. gibi şeyleri konuşmayız, geriden gelme gibi sıkıntımızda yok, über alet olunca ancak keyfini sürmek kalıyor bize, anlatabildim sanırım, aaaa son bir güncelleme gelmiş, dahada über oldu alet, sizde şebeke gidiyordu değilmi  :D  neyse 3-5 sene sonra m7 ile aynı seviyeye çıknıca görüşürüz sizin yamulganların durumunu  :D

Dert yok tasa yok, size takılıp kafa buluyoruz işte, birdaha hTC almayayım bari, olmuyor böyle, sizin muhabbetlere katılmak zor oluyor, daha basit bir telefon almak lazım, dur asha 503 ümle geleyim sizin konuya da biraz denk olsun durum  :D  :p

Yorum bağlantısı
Onur Demir
(düzenlendi)

Shsh kaydi olmadan eski versiyona donmek zaten imkansizdir iosta. bu 2007 den beridir boyle. yeni haber gibi pisirip sunmanin anlami yok. dandroidcilere malzeme cikarmayin lutfen :)

4.x.x li bi shsh kaydi yapmistim 5.x.x ten donerim belki diye, benzer soylemler ozamanda vardi. hic pisman olmamistim ve geri donme ihtimalide duymadim. ilk 1ay falan alisma donemi oluyor, sonra bir yeni surum ardindan da jailbreak yayimlaniyor bitti gitti.

yillardir boyle bu is.

kullanmayi bilmeyen iosu apple'i yermesin cok rica edecem. fabrikasyon ayarli komsu telefonlarina gore yorum yapmayin, kulla icinin elinde gorun yorum yapin.

tarihinde Onur Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

4-4s 2 cihazı duman etmiş biri olarak (içide dahil) düşüncem şudur, 3-5 sene öncesi tamam amaaa günümüzde ios ne yazıkki geride kaldı, cihaz olarak son M8 in kötü bir kopyası olan ip6 ile kendini bitirdi bence, ayrıca bu devirde uçakmı (ki onuda durumu kurtaracak kadar bilirim) kullanmaktan bahsediyoruzda, sonuçta basit bir telefonu kullanmayı bilmeyeceğiz yani diyerek bende reca ediyorum, çocuğun elinde milyarlık telefonlar bulunan bu toplumda bunu hala kullanmadan yorum yapmayın demek ayıp oluyor artık ... :flowers:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

AN itibarı ile hala memnun musun?

Evet :D

Abi şeytan azapta gerek :D

Discovery'nin aynı anda dip olması

.....

Sence bir işaret olmasın :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...