İçeriğe Yönlendir

Jeep Liberty Kj 3.7Lt V6

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Servet Aydın

Bir Land gibi yola yapışma yok kabul. Ancak herhangi bir yere vurunca karşı tarafı düşüneceğim bir araç-tı. Birinci kural yaşam kafesi sağlamlığı ve hakkını veriyor.

Arazide mükemmel donanımlı araçların geçtiği yerden güle oynaya geçebilen bir araç.

Pilotu iyi ise otoyolda Cupra ile yürüyebilen bir araç.

Hayırlı olsun efenim :nazar:

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Hayırlı olsun Çağlar, bu  kadar teknik bilgiden sonra kullanması daha zevkli bir araç haline gelmiştir diye düşünüyorum....

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hayırlı olsun abi. Güle güle bin.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bir Land gibi yola yapışma yok kabul. Ancak herhangi bir yere vurunca karşı karafı düşüneceğim bir araç-tı. Birinci kural yaşam kafesi sağlamlığı ve hakkını veriyor.

Arazide mükemmel donanımlı araçların geçtiği yerden güle oynaya geçebilen bir araç.

Pilotu iyi ise otoyolda Cupra ile yürüyebilen bir araç.

Hayırlı olsun efenim :nazar:

vesile ile cuprayla 140 a kadar gelip 180 e kadar direnmesi takdire değer. karşı taraf düşüşsün sağa felan kaçsın banane :mamba:

Size de hayırlı olsun efenimmm.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

180 ? bir ara 210 u geçmişim küllükte sigarayı söndürürken...

Vesilene kurban :nargile:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Hayırlı olsun abi iyi günlerde kullanmanı dilerim : )

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

oralara kadar yakınlarda idi de sonrasında ben uzayda başka kademeye geçmiştim :f1:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Dedim dinletemedim. Araç içi koku kafa yapar sende diye, bak uçmuşsun :superman:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

pek terbiyesiz bir araba bu ...... acentası bile olmak sağlam yürek istiyor

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Abi hayırlı olsun. Bu kadar teknik bilgiden sonra, ne kadar zevk sahibi olduğunu da anlamış olduk.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

pek terbiyesiz bir araba bu ...... acentası bile olmak sağlam yürek istiyor

Bize ne o düşünsün

:shok:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kafama takıldı, onca açıklama içinde drift, yanyan gezinme, otoparka çarpraz girişler yazılmamış. Acaba bu kullanım tarzı yenimi hasıl oldu, yoksa geçmişten gelen bir ahlaksızlık günyüzüne mi çıktı ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Kafama takıldı, onca açıklama içinde drift, yanyan gezinme, otoparka çarpraz girişler yazılmamış. Acaba bu kullanım tarzı yenimi hasıl oldu, yoksa geçmişten gelen bir ahlaksızlık günyüzüne mi çıktı ?

bizon derisi kokusu insanı pek terbiyesizleştiriyor, çakralarım açıldı

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Hayırlı olsun her iki taraf içinde...:rolleyes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Hayırlı olsun abilerim yeni araziler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Çağlar abi çarpık bacak skodayı anlatsa alıp binmek keyfini çıkartmak gerek. Liberty alasım geldi. :)

Hayırlı uğurlu olsun Çağlar abi. Kazasız belasız. :nazar:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Lada klub da efsane olduğun şeklinde rivayet var?

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlara vesile olması dileğiyle, kazasız belasız kullanın inşallah abicim..  :nazar: Ahçı, uşak, bahçıvan, şoför dörtlemesi olmuş yine..  :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İlk sahibi artık ne yapmışsa..... bunlardan bayağı bir vardı ovalı tepeli göçükler... hepsi düzeltildi, boyasız. Düzeltmelerin tümünde kapı döşemeleri sökülmedi. 16 şahitle yaptık :friends:

Ardından çamurluk dodikleri kaplandı, boyasız.

Plastidip gun metal rengi seçildi. sprey olarak satılnalardan değil, kıvamı ayarlanabilir, boya tabancası ile atılandan. Ufak teek ağaç dalı sürtünmesini engelliyecek mi test edilecek :mangal:

DkGZpO.jpg

ÖNCESİ

1n758N.jpg

Sonrası

Y5V0n2.jpg

Qgyqkj.jpg

ve tabiki........ digor mangal

LoGV70.jpg

WroMWQ.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...