İçeriğe Yönlendir

Siz Hangisini Tercih Ederdiniz?

Mustafa Erhan

Recommended Posts

Murat Atagenç

Hafta sonu arkadaş zenfone almayı düşünüyordu beraber gidip baktık, şekil olarak çok güzel arkası HTC onelar gibi 

özellik olarak fiyatına göre gayet iyi diyordu, gittiğimiz teknosa mağazasında eski bir arkadaşım çalışıyor, discovery gibi çok tutulacak iyi bir cihaz dedi.

Az bir vade farkıyla taksitli alabilme imkanı da gayet güzel, 700TL peşin, 770TL 10 ay taksitli fiyatı (kredi kartsız)

Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

Hafta sonu arkadaş zenfone almayı düşünüyordu beraber gidip baktık, şekil olarak çok güzel arkası HTC onelar gibi

özellik olarak fiyatına göre gayet iyi diyordu, gittiğimiz teknosa mağazasında eski bir arkadaşım çalışıyor, discovery gibi çok tutulacak iyi bir cihaz dedi.

Az bir vade farkıyla taksitli alabilme imkanı da gayet güzel, 700TL peşin, 770TL 10 ay taksitli fiyatı (kredi kartsız)

Abicim Kredi Kartsiz taksit nasıl oluyor?Biraz bilgi vermenizi rica edebilirmiyim..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Gm:Güzel fakat kağıt üstünde. Zaten hafıza artilan modeli halen yok sanirim. Cakma s5 imaji da var malesef.

Asus. Harika cihaz. Su an telefon alacak olsam tek secimim olurdu. Kulakliklari , arayuzu,ekrani vs herseyiyle dört dörtlük. Tek eksiği bende tuslarda ışık olmamasıdır.

Casper iyi fakat pahali ,gereksiz.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Abicim Kredi Kartsiz taksit nasıl oluyor?Biraz bilgi vermenizi rica edebilirmiyim..

banka kredisi ile :)

15dk da çıkıyor demişti teknosadaki arkadaş, bankaya fln gitmiyorsun

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Asus Zenfone 5 eşime aldım çok güzel bir cihaz fiyat/performans çok mantıklı bir cihaz, batarya sabit.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

disco 2 . 888 TL ye 13 ve 5 mp kamera bol çekirdek işlemci ve 5 inch ekrasn. daha ne yapsın.

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Asus Zenfone 5 eşime aldım çok güzel bir cihaz fiyat/performans çok mantıklı bir cihaz, batarya sabit.

Asus'un batarya sıkıntılı diyorlar. Hiç gitmiyor diyorlar. Ne düşünüyorsunuz?

disco 2 . 888 TL ye 13 ve 5 mp kamera bol çekirdek işlemci ve 5 inch ekrasn. daha ne yapsın.

İnceleme fırsatı buldunuz mu? Çok aşırı kasıyor gibi geldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Full ekran parlaklığında kullananlar 1,5 günü çıkarıyorum diyor. İntel işlemci iyidir, ısınmıyor. Ekranda yarı hd ve 5 inç. Yeterli olur bence. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Koç

Yurtdışında tanıdığınız varsa casper a vereceğiniz paraya thl 5000  alabilirsiniz.Fazla masraf çıkarmaz.

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

İnceleme fırsatı buldunuz mu? Çok aşırı kasıyor gibi geldi.

Disco 2 ye de baktım ama artırılabilir hafıza olmaması ne demek ya bu devirde telefonunuzun kamerası 1920x1080 ebatlarda çekim yapacak 16 gb yetecek yok öyle bir dünya. Discoyu o nedenle eledik Asusun batarya Disco 2 ile nerdeyse aynı 2110 mh batarya zenfone 6 3330 mh batarya.ben Huawei Ascend Mate cihazmımı satarsam çift hat için Zenfone 6 düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...