İçeriğe Yönlendir

İphone 5 Pil Değişimi

Çağdaş Başlılar

Recommended Posts

Misafir

hepsi aynı değil mi farkı ne uymayanların?

Belli bir tarih aralığında üretilen belli seri numaralarını değiştiriyorlarmış. Bir nevi defolu üretim olarak görüyorlar demek ki o dönem ki aletleri :)

Yorum bağlantısı
Çağdaş Başlılar

Pil değişimi belli tarihdeki belli seri için geçerli. Onun haricindekileri kabul etmiyorlarmış. Diğer arızalarda Teleservice direk değişim yapıyor genpa tamir yapıyor genellikle. Mesela üst tuş arızalı ise ekranda ölü piksel veya sararma vs varsa tamir olmadan tüm servisler değişim yapıyor hem genpa hemde teleservice tecrübe ile sabit. Değişime tek engel yetki dışı müdahale olunca oluyor direk garanti dışı bırakıyorlar bu da yaşanmış kötü bir tecrübe.

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Girdiğiniz seri numarası bu program için uygun değil. Bunun nedeni aşağıdaki iki durumdan biridir:

- Cihazınızın seri numarası etkilenen aralıkta değil

- Kayıtlarımıza göre, piliniz zaten değiştirilmiş. Pil değiştirme servisi için ödeme yaptıysanız para iadesi alıp alamayacağınızı öğrenmek için Apple'a danışın.

Bende bu çıkıyor hoş benimki zaten yapılmazdı her halde çünkü Amerika çıkışlı olunca buralarda hiçbir işlem yapılamıyor.. Ben aldığım günden itibaren üst kitleme tuşum çalışmıyor kutuyu Türkiye'de açtığım için Değişimi gerçekleştiremedim.. 1,5 Yıldır kullanıyorum ama her hangi bir değişim olmaz artık bundan sonra..

Yorum bağlantısı
Misafir

Girdiğiniz seri numarası bu program için uygun değil. Bunun nedeni aşağıdaki iki durumdan biridir:

- Cihazınızın seri numarası etkilenen aralıkta değil

- Kayıtlarımıza göre, piliniz zaten değiştirilmiş. Pil değiştirme servisi için ödeme yaptıysanız para iadesi alıp alamayacağınızı öğrenmek için Apple'a danışın.

Bende bu çıkıyor hoş benimki zaten yapılmazdı her halde çünkü Amerika çıkışlı olunca buralarda hiçbir işlem yapılamıyor.. Ben aldığım günden itibaren üst kitleme tuşum çalışmıyor kutuyu Türkiye'de açtığım için Değişimi gerçekleştiremedim.. 1,5 Yıldır kullanıyorum ama her hangi bir değişim olmaz artık bundan sonra..

değişim konularıyla ilgili apple a danışın.onlar tüm Dünya olarak bakıyorlar bildiğim kadarıyla.Sadece Türkiye cihazı değil ;)

Yorum bağlantısı
Çağdaş Başlılar

Türkiye'deki App store yurtdışı cihazlara faturası var ise bakıyormuş diye duydum ne derece doğrudur bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Seri de sorun var ve çözüm için çağrılan cihaz içi Türkiye yurtdışı farketmiyor. Benim cihaz da yurtdışı tuş sorununda çözüme gidebilecek.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...