İçeriğe Yönlendir

Asus Zenfone 4 Hakkında Bilgilerinizi Bekliyorum

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Oğuzhan Çakır

Abi ben Zenfone 5 kullanıyorum,müzik,veri,wi-fi genelde açık 14 saate yakın şarjı gidiyor.Sende daha da uzar bu süre.Kullanımı gayet kolay ve güzel bir arayüzü var.Boyutlari gayet güzel,ince ve hafif.Sağlamlık konusunda Gm den daha iyi.Bir kaç arkadaşımda Disco2 var

Zenfone Disco2 den daha hızlı,donma olayını hic yaşamadım telefon dolu.9-10 adet büyük oyunlar var tık yok.Kamera olarak Gm den daha iyi.Ben tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

zenfonu yazdım bir kenara, hanıma düşünüyorumda :)

Kendime ise bunu  :kihkih:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

zenfonu yazdım bir kenara, hanıma düşünüyorumda :)

Kendime ise bunu  :kihkih:

vaşşşşşşşşş :wub:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

isterimde isterim  :exc1:

Bu Motorolayı Türkiye de satan yok sanırım, nasıl gelicek bu, ayrıca Nexus 6 da motorola, nasıl olacak şimdi ?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Son durum, zenfone5 kesinlikle listemden çıktı, ayponpon gibi yamuluyor, üstelik ısıdan ve kendi kendine, kitkat tan sonra pil hızla eriyor, kısaca 5 modeli bana göre tırt çıktı arkadaşlar, bu arada Motorola da full sıkıntılı, servis durumu içler acısı, Brighstar ithalatı (paralel gibi yani, sadece Brightstraı bağlar tamiri işi) olan atrix kullanıcıları isyanda, alayı mahkemelik, Moto G direk Motorola güvencesinde ama onunda sıkıntıları varmış, yani bu işin tadı kaçıyor gibi.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Zenfone 6 bizde mevcut, 2ghz modelini(Türkiyede yok) Dubaiden eşime aldım.  Canavar gibi telefon. Hiç takılma lag yok, pil ömrü, kamera iyi, kitkat sorunsuz.

Yanlızca mikrofon sorunumuz var(yazılımsal olabilir) çözersek işlem tamam. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Zenfone 6 bizde mevcut, 2ghz modelini(Türkiyede yok) Dubaiden eşime aldım.  Canavar gibi telefon. Hiç takılma lag yok, pil ömrü, kamera iyi, kitkat sorunsuz.

Yanlızca mikrofon sorunumuz var(yazılımsal olabilir) çözersek işlem tamam. 

bu yamulmayı yeni duydum, acaba 6 da varmı araştırıyorum.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

bu yamulmayı yeni duydum, acaba 6 da varmı araştırıyorum.

Zenfone 6   3310 kadar sağlam. gövdesi güven veriyor.  Ama kılıflı kullanmak lazım,düştü mü ekran gider kesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Son durum, zenfone5 kesinlikle listemden çıktı, ayponpon gibi yamuluyor, üstelik ısıdan ve kendi kendine, kitkat tan sonra pil hızla eriyor, kısaca 5 modeli bana göre tırt çıktı arkadaşlar, bu arada Motorola da full sıkıntılı, servis durumu içler acısı, Brighstar ithalatı (paralel gibi yani, sadece Brightstraı bağlar tamiri işi) olan atrix kullanıcıları isyanda, alayı mahkemelik, Moto G direk Motorola güvencesinde ama onunda sıkıntıları varmış, yani bu işin tadı kaçıyor gibi.

Teleservis bakiyor bizimkilere o nasildir ki?
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Teleservis bakiyor bizimkilere o nasildir ki?

Türkiye distirbütörü yok değilmi moto nun, MotoG Motorola Türkiye garantili deniyor ama, Teleservice parça bulabiliyormu? Bizde motorolanın durumu biraz karışık, şimdi nexus6 gelecek, kim getirecek mesela, bu arada Droid Turbo da harbi turbo olmuş, o da gelirmi acep?

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Cam

abi bende çok benzer sebeplerle c-7 den vazgeçmek zorunda kalıyorum. benim telefoncu arkadaşlar dico 2 de filan servis sıkıntısı çekersin dediler. asus zenphone5 e bu paraya bu özellik iyi diyolar. turkcell in t 50 si huawei nin telefonuymuş o da iyi  ve muadil dediler. ben asusu inşallah bu akşam alacam. izlenimlerimi yazarım isterseniz.

akşam yaptığım incelemeler sonucunda azcık daha farkla asus zenphone 6 almaya kara verdim ama heryerde siyah var. beyaz a kıran girdi.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

akşam yaptığım incelemeler sonucunda azcık daha farkla asus zenphone 6 almaya kara verdim ama heryerde siyah var. beyaz a kıran girdi.

Hayırlı olsun  :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Recep Mura

Arkadaşlar Asus Zenfone 6 dan Gmail'e rehber kopyalamak istiyoruz ama bir türlü başarılı olamadık. Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim... 

Yorum bağlantısı
Tuluhan Şıpka

Zenfone 5 kullanıyorum.işletim sistemi güncellemelerinden sonra çok iyi oldu. Ayrıca asus asus a ait yazılımların güncellemesini play store üzerinden yapıyor.akıllı kapağı çok iyi ön ekran değişiyor tavsiye ederim orjinalini.... Ayrıca üzerinde radyosu da var ama yazılımı yüklü gelmiyor ama apk sini internetten bulup indirebilirsiniz.rootsuz çalışan apk sı bende mevcut. Bulamayan ve isteyenlere mail atabilirim.

Yorum bağlantısı
Recep Mura

Zenfone 5 kullanıyorum.işletim sistemi güncellemelerinden sonra çok iyi oldu. Ayrıca asus asus a ait yazılımların güncellemesini play store üzerinden yapıyor.akıllı kapağı çok iyi ön ekran değişiyor tavsiye ederim orjinalini.... Ayrıca üzerinde radyosu da var ama yazılımı yüklü gelmiyor ama apk sini internetten bulup indirebilirsiniz.rootsuz çalışan apk sı bende mevcut. Bulamayan ve isteyenlere mail atabilirim.

bu telefonların senkronizasyonun nereden açık hale getirildiğini ve rehberin gmaile nasıl aktarıldığını biliyorsanız bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Misafir

bu telefonların senkronizasyonun nereden açık hale getirildiğini ve rehberin gmaile nasıl aktarıldığını biliyorsanız bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Gmail hesabınızı telefona girdiyseniz, ayarlar>hesaplar>google seçin ve kişiler senkronizasyonunu açık hale getirin. Rehberde de kayıt için yer sorduğunda gmaili seçin. Bundan sonraki kayıtlar da gmaile kaydolur.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Recep Mura

Gmail hesabınızı telefona girdiyseniz, ayarlar>hesaplar>google seçin ve kişiler senkronizasyonunu açık hale getirin. Rehberde de kayıt için yer sorduğunda gmaili seçin. Bundan sonraki kayıtlar da gmaile kaydolur.

Saygılarımla.

Teşekkür ederim Evren Bey, ancak biz cep telefonundaki tüm rehberi gmaile yedeklemek istiyoruz. ancak bir türlü başaramadık bir yerde hata yapıyoruz anlamadık. bilg. bağlıyoruz cvs dosyası indiriliyor ama dosyayı açıyoruz boş çıkıyor...ancak cep telefonunda senkronizasyon kapalı konumda onu da nereden açacağımızı bulamadık bende samsung var asus arkadaşımın onda bir türlü ilgili yeri bulamadık kurcaladık ama olmadı...

Yorum bağlantısı
Misafir

Yukarda dedigim menuden senkronizasyona ulasip acmaniz gerek. Sonrasinda gmailde kisiler bolumunde kayitlarinizi gormeniz lazim.

Diger bir yontem ise; rehberin menusune girip disa aktar yapip rehberi sd karta aktaracaksiniz. Yine ayarlardan gmail senkronizasyonu acik olacak. Rehberden kayit yeri gmail secilecek. Sonrasinda rehber menusunden ice disa veri aktar kismindan bu sefer verileri ice al diyeceksiniz. Eger tum veriler sorunsuz aktarilirsa rehber ayarlarindan gisterilecek kisileri sadece gmail olarak secin ki mukerrer gozukmesin kayitlar.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

bende de zenfone 5 var.gayet memnunum.fiyatına göre iyi iş çıkartıyor.akıllı kapağı nereden aldınız ? bir de şu radyo apk sı ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim.son bir soru şu anda kit kat kaç var sizin telefonda. haluksenturk@gmail.com saygılar

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hanıma aldığım zenfone 5 te ekran kalkması oldu, garantiden Doa kapsamında işlem görüp parasını iade aldıki nette baktığımızda bu şekilde bir çok sıkıntı gördük, telefon iyi ama kronik sorunlu sanırım.

Yorum bağlantısı
Misafir

Yukarda dedigim menuden senkronizasyona ulasip acmaniz gerek. Sonrasinda gmailde kisiler bolumunde kayitlarinizi gormeniz lazim.

Diger bir yontem ise; rehberin menusune girip disa aktar yapip rehberi sd karta aktaracaksiniz. Yine ayarlardan gmail senkronizasyonu acik olacak. Rehberden kayit yeri gmail secilecek. Sonrasinda rehber menusunden ice disa veri aktar kismindan bu sefer verileri ice al diyeceksiniz. Eger tum veriler sorunsuz aktarilirsa rehber ayarlarindan gisterilecek kisileri sadece gmail olarak secin ki mukerrer gozukmesin kayitlar.

Saygilarimla.

Sizin dediğiniz olanları geri getirmek ve bundan sonrası için. Arkadaş olanları google atmak istiyor. Rehberde ayarlar kısmından kişiler> içe/dışa aktar kısmından olması gerek.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Arkadaşlar kaydırmasyonlu maydırmasyonlu bi telefonda karar kılmış bulunmaktayım,,,, Konuyu kapatabiliriz teşekkür ediyorum,,, :yes:

Yorum bağlantısı
Tuluhan Şıpka

Haluk bey su an sehir disindayim ama size cuma gibi gonderirim apk dosyasini..

bende de zenfone 5 var.gayet memnunum.fiyatına göre iyi iş çıkartıyor.akıllı kapağı nereden aldınız ? bir de şu radyo apk sı ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim.son bir soru şu anda kit kat kaç var sizin telefonda. haluksenturk@gmail.com saygılar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Mura

Sizin dediğiniz olanları geri getirmek ve bundan sonrası için. Arkadaş olanları google atmak istiyor. Rehberde ayarlar kısmından kişiler> içe/dışa aktar kısmından olması gerek.

Evet arkadaşım telefonu formatlayacak o nedenle rehberindeki tüm noları gmail hesabına yedeklemek istiyor telefonu aldığı yere gidip bilgi almış ancak dedikleri şekilde yapmamıza rağmen başaramadık. Sorun nerede çözemedik bir yerde hata yapıyoruz ama nerede?

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Haluk bey su an sehir disindayim ama size cuma gibi gonderirim apk dosyasini..

eyvallah .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...